Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Tekser’in Durapipe İngiltere Çıkarması

Güncelleme :22.10.2018

Tekser Akaryakıt, 2015 yılından bu yana Türkiye ve yakın coğrafya münhasır temsilciğini yaptığı Durapipe’a bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 4 Gün süren ziyaretlerde önemli konular ve gelecek planlar hakkında görüşüldü. Durapipe fabrika ziyaretiyle devam eden süreç Tekser mühendislerinin kaynak makinası eğitimi ile tamamlandı.
 

4 yıllık süreçte ticaret hacminin her geçen yıl daha da arttıran Tekser-Durapipe işbirliği, Tekser’in 2016 senesinde en iyi Ortadoğu ve 2017’de en iyi Avrasya bayisi olarak ödüllendirilmesiyle taçlandırıldı. Durapipe’ın Tekser ile birlikte her geçen yıl Türkiye’de satışlarını arttırması beraberinde kaynak makinası ihtiyacının artmasını ve buna bağlı olarak, servis, kalibrasyon ve bakım konularını gündeme getirdi. Bu doğrultuda Tekser mühendisleri gerek polietilen PLX borular hakkında, gerek fittings ekipmanlar ve gerekse kaynak makinalarıyla ilgili tüm eğitimleri başarıyla tamamladı.  


4 günlük ziyaret süresince stratejik konuları da görüştüklerini belirten Tekser Akaryakıt Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Anıl Altun şu sözlere yer verdi. ‘Durapipe bizim en güçlü iş ortaklarımızdan birisi. Karşılıklı olarak güzel ve olumlu ilişkilerimiz var. Ürün kalitesi anlamında Durapipe PLX çok harika bir ürün. Bunu kolaylıkla müşteri memnuniyeti ve 0 şikayetten anlayabiliriz. Huntington (İngiltere) fabrikası gerçekten çok etkileyici ve büyük bir fabrika. Üretim kapasitesi o kadar yüksek ki 80 dönümlük bir arazide sadece sevk edilecek borular bekletiliyor. Tüm dünyada da her geçen gün satışlarını arttıran Durapipe yetkilerini de buradan tebrik ediyor ve konukseverlikleri için kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum’.

 

Bu haber 3250 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.