Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil 2019’a Hızlı Bir Giriş Yaptı

Güncelleme :25.01.2019

 Kadoil, 2019 yılının ilk 'Satış Gücü' toplantısını ülke genelinde hizmet veren 16 bölge müdürü ve genel merkez yönetiminin katılımıyla gerçekleştirdi.

Kadoil, 2019 yılının ilk 'Satış Gücü' toplantısını 19 Ocak Cumartesi günü Radisson Blu Airport Hotel’de ülke genelinde hizmet veren 16 bölge müdürü ve genel merkez yönetiminin katılımıyla gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda 2018 yılı genel değerlendirmesi ve 2019 stratejilerinin yanı sıra, yatırım hedefleri, hukuk süreçleri, bayi ilişki süreçleri, ikmal ve finans prosedürleri, pazarlama faaliyetleri, taşıt tanıma teknolojileri, inovasyon projeleri ve akaryakıt dışı gelir projeleri tüm katılımcılarla paylaşıldı. 

Bölge Müdürleri ile gerçekleştirilen ve tüm bayilerin detaylı olarak incelendiği toplantılar tüm hafta boyunca sürdü. Bütün bayilerin ikmal ve risk durumları, satışları, madeni yağ ve akaryakıt dışı satışları ve gelişim faaliyetleri ve hedefleri üzerinde tek tek duruldu. 

19 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilen kapanış toplantısına Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yasin Kadooğlu, Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nergiz Kadooğlu Çiftçi, Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Teközgen ve Genel Koordinatör Adem Türk’ün yanı sıra tüm birim müdürleri de katılım gösterdi. 

 'Satış Gücü' toplantısında 2018 yılının analizleri göz önünde bulundurularak 2019 yılında gerçekleştirilmesi planlanan satış hedefi, istasyon yatırımları ve bayi ilişkileri ile tüketici sadakati üzerinde duruldu. Sektöre öncülük yapabilecek yeni projeler değerlendirildi.

 Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yasin Kadooğlu’nun açılış konuşması ile başlayan toplantı, Genel Koordinatör Adem Türk’ün sektör değerlendirmesi ile devam etti. Kadoil Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Teközgen’in tasarrufta yüksek performans sağlayan katkılı ürün EcoMax ve son sistem son teknoloji ile geliştirilmiş olan taşıt tanıma sistemi Kadomatik hakkında verdiği bilgilerle ilerleyen toplantıda Teközgen; kendisine bağlı birimler olan Bilgi İşlem, Teknoloji ve Otomasyon, Kurumsal İletişim ve Pazarlama, Akaryakıt Dışı Gelirler, Satınalma ve İdari İşler ve İnsan Kaynakları ile ilgili olarak başarı ile geçen 2018 yılını değerlendirerek yeni proje ve hedefleri paylaştı. 

Hukuk Müşaviri Şahin Kardaş’ın sunumu ile süren toplantıda 5015 sayılı Petrol Piyasası Kanunun getirdiği yenilik ve değişikliklerle sektöre etkileri hakkında bölge müdürlerine bilgilendirmeler yapıldı. Akaryakıt sektöründeki hukuksal süreçler hakkında detaylı bilgiler paylaşan Kardaş, bu düzenleme ile önümüzdeki dönemde sektörde birçok değişikliğin olacağına dikkat çekti. 

Satış Müdürü Alper Karaeminoğlulları’nın gerçekleştirdiği sunumda 2018 satışları değerlendirilirken 2019 hedefleri ve yeni bölge yapılanması paylaşıldı. Karaeminoğulları, şimdiden 2020 için hazır olduklarını, bölge müdürlüklerinin sayısını arttırarak ekibi daha da büyütmüş olmanın getirileri ile başarılı satış grafiğini hız kesmeden devam ettireceklerine değindi. 

Yatırım Müdürü Kerem Yaltırık’ın sunumu ile devam eden toplantıda, Yaltırık 2018’i hedeflerin çok üzerinde kapatmış olduklarının mutluluğunu yaşadığını ifade ederken, yeni yılda yatırımlarına hız kesmeden devam edeceklerini, yeni yılda yeni projelerle iddialı başladıklarını belirtti.

Toplantının ikinci bölümü Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Nergiz Kadooğlu Çiftçi’nin sunum ve değerlendirmeleri ile başladı. Holdingin finansal gücüne değinen Kadooğlu, Capital, Fortune 500 gibi başarılı yayın kurumlarının hazırladığı araştırma raporlarında üst sıralarda yer alıyor olmanın gururu yaşadıklarını söylerken, başarının bir tesadüf değil çok çalışarak, emekle elde edilebileceği üzerinde durdu.     

Hedef; Gözde lokasyonlar ile İl ve İlçe Merkezleri 

Yatırım ve satış hedeflerini belirlerken gözde lokasyonlar ile İl ve ilçe merkezlerindeki istasyonların göz önünde bulundurduklarının altını çizen Satış Müdürü Alper Karaeminoğlulları, yeni satış stratejilerini ülkemizin içinde bulunduğu durumu göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiklerini belirtti. Karaeminoğlulları, yeni bayi kazanmak kadar sözleşme yenilemelerinde uzun yıllardır beraber yürüdükleri bayilerle yola devam etmek istediklerini bu konuda sadakat arttırmaya yönelik cazip imkanlar belirlediklerinin altını çizdi. Yatırım Müdürü Kerem Yaltırık ise araç sürücülerinin ihtiyacı olan birçok farklı noktada tüketicilerle buluşmayı hedeflediklerini önceliklerinin şehir merkezleri ve olmadıkları iller olduğunu söyledi. 

 Müşteri menuniyeti olmazsa olmazımız

Müşteri memnuniyetini her geçen yıl bir üst seviyeye taşımak ve beklentileri en uygun koşullarda en hızlı şekilde karşılamak amacıyla farklı projeler geliştirdiklerinin altını çizen Kadoil Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Teközgen, son sistem son teknoloji ile geliştirdikleri taşıt tanıma sistemi Kadomatik ve tasarrufta yüksek performans sağlayan katkılı ürünü Ecomax ile gizli müşteri araştırmaları üzerinde durdu. Marka gücünü arttırmak için pazarlama iletişimine yatırım yaptıklarının altını çizen Teközgen, insan kaynaklarına verdikleri önemi bölge müdürleri ile gerçekleştirilen projeler üzerinden duyurdu. 

 KadoGaz ile ilk 15 firma arasındayız

Toplantının kapanış konuşmasını gerçekleştiren Yasin Kadooğlu, KadoGaz markası ile LPG sektöründe kısa sürede 175 bayiye ulaşıp ilk 15 şirket arasına girmış olduklarının mutluluğunu yaşadığını belirtirken LPG konusunda yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini; Gaziantep’te yapımını tamamladıkları LPG dolum tesisini ve Hatay Dörtyol’da 10-15 milyon dolar yatırımla deniz bağlantısı olan yeni bir LPG dolum tesisinin inşasına başladıklarını bölge müdürleri ve genel merkez çalışanları ile paylaştı. Yeni dönemde de çalışanları ve bayileri ile güvenle büyümeye devam edeceklerinin altını çizen Kadooğlu, göstermiş oldukları emek ve altın teri için ekip arkadaşlarına teşekkür etti. 

 Kadoil’in LPG Otogaz segmentinde faaliyet gösteren markası KadoGAZ’ın bayi sayısında gösterdiği başarı grafiğinin devam etmesi ve yurt genelinde  bayi ağını genişletmek amacıyla hedeflerin de belirlendiği toplantı Genel Müdür Yardımcılarımızın ve Yönetim Kurulu Üyemizin genel değerlendirmeleri ile son buldu.   

Bu haber 5175 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Anadolu Isuzu’dan İsviçre’ye Teslimat... 25.10.2021
Total İstasyonlari’ndan Yepyeni ve Taptaze Lezzet Dünyasi: Bi Güzel ... 25.10.2021
Brisa ve Kordsa’nın dijital ikilisi ile Türkiye’de dijitalleşmede yepyeni adım... 25.10.2021
Renault Trucks’ın Yeni T, C, K Serileri, Türkiye’ye İddialı Girdi ... 25.10.2021
Mercedes-Benz Türk, Otobüs Sürücü Eğitimleri’ne Kale Seyahat sürücüleriyle devam etti... 25.10.2021
Aydem Yenilenebilir Enerji, AKUT işbirliğiyle orman yangınlarına karşı eğitim verecek... 25.10.2021
Enerji Bakanı Dönmez: “Türkiye’de kışın doğalgaz sıkıntısı yaşanmaması için önlem alıyoruz”... 25.10.2021
Lojistik Sektörüne Çevik Çözüm: İRİS... 25.10.2021
Enerji iletim altyapısına yatırımların artırılması şart ... 25.10.2021
SEDAŞ, Sıfır Atık ile Geleceğe Sahip Çıkmaya Çağırdı... 25.10.2021
Mercedes-Benz StartUP 2021 kazananları Almanya Girişim Ekosistemi modülüne katılıyor... 25.10.2021
Vat Enerji’den Ülker’e Atık Isı Projesi ... 25.10.2021
Tankar Petrol, Dünya Devi Wayne Akaryakıt Dispenseri Tercih Etti... 25.10.2021
Yenilenebilir enerji sektörü 2020'de dünya çapında 12 milyon kişiyi istihdam ediyor... 25.10.2021
ASLANTÜRK LOJİSTİK Güvenli Yakıt İkmal Sistemlerinde TURPAK kalitesiyle yoluna devam ediyor... 25.10.2021
Aklease’den, sürdürülebilir ve yeşil enerji yatırımına destek ... 25.10.2021
HORIZON-2 İstasyonlardaki Yerini Alıyor... 25.10.2021
Aksa Elektrik, 2021 yılının üçüncü çeyreğindeki elektrik tüketim oranlarını açıkladı... 25.10.2021
Baskent EDAS, Zonguldak'taki Üç Köye 1 Milyon Liralık Yatırım Yaptı... 25.10.2021
Rüzgarda 8 ayda devreye alınan kapasite yıllık bazda yüzde 180 arttı... 25.10.2021
Vaillant, Gran Fondo ile amatör bisikletçileri desteklemeye devam ediyor... 25.10.2021
Gazprom, Türkiye'ye Bu Yıl Yaklaşık 25 Milyar Metreküp Gaz Sevk Etmeyi Planlıyor... 25.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.