Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Asis Kayseri’de Monticola ile enerji dağıtmaya devam ediyor

Güncelleme :13.04.2019

 Kayseri Develi Kaymakamlığının yönlendirmesi ile Develi Kızık İlkokulu’na giden Monticola ekibi, burada öğrencilerle bir araya gelerek onlara yardımlarını ulaştırmış ve onlarla zaman geçirmiştir.

Asis Otomasyon, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi Monticola ile Kayseri’de minik yüreklere enerji dağıtmaya devam etti.  Kayseri Develi Kaymakamlığının yönlendirmesi ile Develi Kızık İlkokulu’na giden Monticola ekibi, burada öğrencilerle bir araya gelerek onlara yardımlarını ulaştırmış ve onlarla zaman geçirmiştir. 

2 yıldır, ulaşım güçlüğüne sahip birleştirilmiş sınıflı köy okullarına yardım götüren Monticola ekibi,  Develi’ye ulaşır ulaşmaz Develi Kaymakamı Murat DURU’yu makamında ziyaret etti. Sn. Duru, Monticola ekibini yürüttükleri proje için tebrik ederek bu tarz oluşumlara her zaman destek verdiklerinin de altını çizdi. Yoğun programı nedeni ile okul ziyaretine katılamayan Develi Kaymakamına vekaleten Monticola ekibine Sayın Kaymakamın eşi Elif DURU eşlik etti.  

Monticola kurumsal sosyal sorumluluk projesi kriterlerine tam uygun olan Develi Kızık İlkokulu birleştirilmiş sınıflara sahip 2 derslikli şirin bir köy okulu. Gelecek yıl ana sınıfı da açmayı planlayan okulun taleplerine cevap veren Monticola ekibi, ana sınıfı dersliğini yenileyerek kullanıma hazır hale getirmiştir. Bunun yanı sıra kitaplık ve kütüphane ihtiyaçları da Monticola Projesi kapsamında giderilmiştir. Ek olarak çocuklara kırtasiye malzemeleri, okul çantası ve beslenme çantası dağıtan Asis ekibi çocuklarla vakit geçirerek çeşitli aktiviteler gerçekleştirmiştir. Ziyaret sonrasında çeşitli ikramlarda bulunan öğrenci velileri ve Okul Müdürü İsmail Aksoy Monticola ekibine ve Asis Otomasyona yardım ve destekleri için teşekkür etmişlerdir.

Başlangıcından beri yaklaşık Yüzlerce öğrenciye yardım ulaştıran Monticola projesi, ulaşım güçlüğü çeken birleştirilmiş sınıflı köy okullarına ve öğrencilerine yardım etmek için akaryakıt ve otomasyon pazarının güçlü aktörü Asis Otomasyon tarafından oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. Asis Otomasyon Yönetim Kurulu Üyesi Safiye KAYA liderliğinde devam eden Monticola Projesi, her eğitim-öğretim yılında Monticola kriterlerine uyan okullara yardım götürerek eğitime ve öğretime katkı sağlamaya kesintisiz devam etmektedir. 

Bu haber 4574 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Scania Servislerine Kadın Eli Değiyor... 26.11.2021
Motul Motosiklet Yarışlarına Damga Vurmaya Devam Ediyor... 26.11.2021
Petrol Ofisi’nin Covid-19 ile Mücadeleye Verdiği Destek Felis Ödülü aldı... 26.11.2021
Ford Otosan’dan hafif mobilite çözümleri sunan yeni girişim: “Rakun”... 26.11.2021
Mercedes-Benz Otomotiv Küresel IT Çözümleri Merkezi’nin STAR HACK hackathonu için başvurular devam ediyor... 26.11.2021
Schneider Electric, Fortune’un her yıl yayınlanan Dünyayı Değiştiren Şirketler Listesine dahil edildi... 26.11.2021
SEDAŞ, İKİGAİ projesiyle müşteri memnuniyetini artırıyor... 26.11.2021
ÇEVKO Kazakistan'a Yeşil Enerji İçin Know-How İhraç Edecek... 26.11.2021
Limak Enerji Uludağ Elektrik, ‘Sıfır Atık Belgesi’ Almaya Hak Kazandı... 26.11.2021
TPAO açıkladı! Türkali-2 kuyusunda akış testi tamamlandı... 26.11.2021
Bakan Dönmez açıkladı! Kapatılan kuyudan petrol fışkırdı... 26.11.2021
Sustainable Bus Award’da Seyahat Otobüsü kategorisinde MAN Lion’s Coach ‘Sustainable Bus of the Year 2022’ seçildi... 26.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.