Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil´den Ege Bölgesi´ne 3 yeni istasyon

Güncelleme :20.05.2019

İstasyon açılışlarına devam eden Kadoil, Ege Bölgesi´ndeki ataklarına hız verdi. Kadoil, Türkiye genelinde art arda gerçekleştirdiği açılışlar ile bayi ağını genişletmeye devam ediyor. 

Kadoil, Ege Bölgesi´indeki 60´ıncı istasyon açılışını 3 yeni bayilik ile kutladı. Manisa´da 12´nci istasyonu olan Mustafaoğulları Akaryakıt aynı zamanda Kadoil´in LPG markası olan KadoGAZ ile otogaz alımı yapan müşterilerine hizmet veriyor. Büyük bir katılımın olduğu açılış törenine Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yasin Kadooğlu, Kuzey Ege Bölge Müdürü ve genel merkez şirket yöneticileri katıldı. Yasin Kadooğlu´nun açılış konuşması ile başlayan törende istasyon yetkilileri Emin ve Levent Tekin, Kadoil ailesine teşekkürlerini iletti. Ayrıca Emin Tekin, Kadoil´in bölge müdürleri başta olmak üzere bütün çalışanlara gösterdikleri ilgiden dolayı mutluluklarını ifade etti.

 `EGE BÖLGESİ´NDEKİ YATIRIMLARIMIZI HIZ KESMEDEN DEVAM ETTİRECEĞİZ´

 Ege Bölgesi´ndeki yatırımları hakkında açıklamalarda bulunan Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yasin Kadooğlu; "Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda Ege Bölgesi´ndeki yatırımlarımızı hız kesmeden devam ettireceğiz. Bu açılışlarla Ege Bölgesi´ndeki istasyon sayımızı 60´a ulaştırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Daha çok noktada tüketicilerimize iyi hizmet sunma misyonu içerisinde tüm ekibimiz ve bayilerimiz ile tüm Türkiye genelindeki çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kısa sürede diğer bölgelerdeki istasyon açılışlarımızı da bu görev bilinci ile gerçekleştireceğiz. Bayilerimizle beraber, karşılıklı güven, samimiyet ve şeffaflıkla büyümeye devam ediyoruz" dedi. 

Kadooğlu, konuşmasında sürdürülebilir başarının ancak güçlü bayilerle olabileceği vurgusunu yaptı. Açılışını gerçekleştirdiği bayilerin güçlü olması ile ilgili duyduğu mutluluğa değindi. 

`KADOİL´DEKİ DOSTLUK VE YAKINLIĞI HİÇBİR AKARYAKIT DAĞITIM ŞİRKETİNDE YAKALAMADIK´ 

Balıkesir´de İzzettin Dündar ve Özel Kardeşler bayilikleri ile 2 yeni istasyon açılışını aynı günde gerçekleştiren Kadoil, 2019 yılı içerisinde Ege Bölgesi´ndeki yatırımlarına hızla devam edeceğinin sinyallerini verdi. Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yasin Kadooğlu´nun Kadoil ve Kadooğlu Holding´in yatırımları hakkında bilgi verdiği açılışlara katılım yoğundu. Lokman Özel ve Azad Dündar davetlilerle tek tek ilgilendi. Lokman Özel gerçekleştirdiği konuşmasında uzun yıllardır bu sektörde olduğunu, Kadoil´de yakaladığı dostluk ve yakınlığı hiçbir akaryakıt dağıtım şirketinde yakalamadığını sözlerine ekledi. Gömeç İlçe Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam´ın açılış konuşması ile başlayan açılışta Gömeç İlçe Kaymakamı Önder Coşğun, İvrindi Kaymakamı Server Sinanoğlu, Gömeç İlçe Jandarma Komutanı Erol Büyüktopçu hazır bulundu. 

Gömeç İlçe Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, Gömeç halkına yarattığı istihdam için istasyon yönetimine, bölgeye yaptığı yatırımlardan dolayı Kadoil yönetimine teşekkür etti. 

`BAYİLERİMİZİN MOTİVASYONU BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ´ 

Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yasin Kadooğlu sözlerini söyle sürdürdü; Gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla bayi sayımız LPG bayilerimiz ile 550´e ulaşmış bulunuyor. Azimle ve çok çalışarak pazar payımızı her geçen yıl arttırmayı hedeflemiştik ve şu an 9.sıradaki yerimizi sağlamlaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Büyüme stratejimizi Türkiye genelinde homojen konumlanma üzerine kurduk. Amacımız güzel ülkemizin her köşesinde tüketicilerimiz ile buluşabilmektir. Biz bayilerimiz ile büyüyen bir şirketiz, bu nedenle onların mutluluğu her zaman bizim önceliklerimizin başında yer almaktadır. Bölgesi ya da konumu ne olursa olsun bütün istasyonlarımızın karlılığını arttırma yolunda yeni projeler üretiyoruz. Bayilerimiz ile sürdürdüğümüz ticari ilişkilerimizin uzun soluklu olmasına özen gösteriyor, onların büyümelerine destek oluyoruz. Ticari kurumsallık anlayışınız ile hızlı karar alıp, kararlarımızı aksiyona dönüştürebiliyoruz bu da bizim sektörde tercih edilmemizi sağlıyor. 

 

Bu haber 4128 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Enerya Enerji, Denizli'de 300 bininci abonesine elektrikli bisiklet hediye etti... 17.10.2021
Castrol Ford Team Türkiye, Ege Rallisi ile 2021 ‘Markalar Şampiyonluğu’na bir adım daha yaklaştı... 17.10.2021
Doğalgaz faturasında tasarruf için Multipor ile doğru yalıtım ... 17.10.2021
OEDAŞ’tan Plastik Kapak Seferberliği... 17.10.2021
Elektrikte gün öncesi ve dengeleme güç piyasasında azami fiyat limiti yükseltildi... 17.10.2021
Ali Osman Ulusoy Turizm’den Trabzonspor’a özel tasarım Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ... 17.10.2021
Hibrit Satışları Artıyor Toyota Liderliğini Sürdürüyor... 17.10.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Otobüsleri Karsan Atak ile Yenileniyor!... 17.10.2021
Anadolu Isuzu, Vodafone Busıness’ın Red Kontrol Çözümüyle Ticari Araç Sektöründe Bir İlki Gerçekleştirdi... 17.10.2021
Logitrans’a İlgi ve Katılım Artarak Sürüyor ... 17.10.2021
Bakan Dönmez: Azerbaycan'la 11 milyar metreküplük ilave doğal gaz ticaret anlaşması yapıldı... 17.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.