Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

DOCO Ailesi, Geleneksel İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Güncelleme :26.05.2019

 Total Oil Türkiye’nin kendi istasyonlarını işleten DOCO Petrol A.Ş, tüm personelleriyle farklı iftar organizasyonlarında bir araya geldi

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL Oil Türkiye, kendi işlettiği istasyonlarındaki çalışanlarıyla bu yıl da iftar yemeklerinde bir araya geldi. 

Ön saha satış görevlilerinden, istasyon müdürlerine tam kadro katılımla gerçekleşen DOCO iftar yemeği organizasyonlarında konuşma yapan DOCO Petrol A.Ş Müdürü Kadir Akçin “Paylaşmanın ve birlikte olmanın öneminin daha da arttığı Ramazan ayında, tüm çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu tür organizasyonlar sayesinde bir bütün olmanın ve takım olmanın duygusunu pekiştiriyoruz. Bu organizasyon vesilesiyle yaz tatili öncesinde, çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelerek, hizmet kalitemizi nasıl arttırabileceğimizi de görüştük” dedi.

Bölgesel olarak düzenlenen iftar yemeklerinde bir araya gelen istasyon müdürleri ile ön saha satış görevlileri de bir araya gelmekten ve gündemi değerlendirmekten duydukları mutluluğu dile getirdi. Özellikle Total Orhangazi İstasyonu’nun göl manzaralı Cafe Bonjour’unda gerçekleştirilen iftar yemeği, herkes tarafından çok beğenildi.

TOTAL Oil Türkiye Satış Direktörü Göker Gürkaya, “TOTAL Oil Türkiye olarak, Ramazan ayı gibi ortak değerleri besleyen bizleri yoğun iş tempomuzda bir araya getiren organizasyonlar gerçekleştirmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Tüm çalışanlarımızla bir araya gelmemize vesile olan bu etkinliklerde, bizimle ortak duyguları paylaşan ve iftara katılan herkese teşekkür ediyorum. Bu vesile ile de herkesin Ramazan ayını tekrar gönülden kutluyorum” dedi.

 

 

Bu haber 3654 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.