Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Toyzz Shop Oyuncakları Opet Ultramarketlerde

Güncelleme :29.05.2019

OPET istasyonlarında yer alan Ultramarket’lerdeki ürün çeşitliliği giderek artıyor. OPET, oyuncak kategorisinde Türkiye’nin en çok bilinen ve tercih edilen markası Toyzz Shop ile işbirliği yaptı. Toyzz Shop ürünleri Ultramarket projesine özel olarak geliştirilen “Toyzz Shop Yolda” konsepti ile Ultramarket’lerde çocukları bekliyor.OPET, akaryakıt istasyonlarını günün her saatinde her türlü ihtiyacın karşılanabileceği yaşam alanları haline getirme hedefiyle hayata geçirdiği ‘Ultramarket’leri yeni markalarla zenginleştirmeye devam ediyor. Akaryakıt istasyonlarında araçların her türlü ihtiyacının yanı sıra müşterilerine de alternatif hizmetler sunan OPET, yoğun trafikte ya da yolculuk sırasında tazelenme, yenilenme ve her türlü ihtiyacın karşılanacağı uğrak noktası olarak geliştirdiği Ultramarket ürün gruplarına şimdi de oyuncakta Türkiye’nin en çok bilinen ve tercih edilen markası Toyzz Shop’u ekliyor.
 

Gıdadan kişisel bakıma, teknolojiden oyuncağa, ev gereçlerinden oto aksesuarına kadar pek çok farklı kategoride ürüne yer veren Ultramarket’lerde “in bakery by Divan”, “Koçtaş”, “Starbucks on the go”, “Lipton”, “Dardanel Mister No”, “Rossmann”, “Automix” ve “TTec” gibi alanının öncüsü tanınmış markalara yer veren OPET, zamanla yarışan günümüz tüketicisine, ihtiyaçlarını tek çatı altında, uygun fiyata ve taze/temiz/kaliteli bir şekilde sunuyor. 10 kategoride 1000’den fazla ürünün yer aldığı perakende zinciri ‘Ultramarket’leri bayi ve müşterilerinden aldığı geri dönüşler doğrultusunda geliştiren OPET, bu kapsamda oyuncak kategorisinde ise Türkiye’nin en çok bilinen ve tercih edilen markası Toyzz Shop ile işbirliği yaptı. Toyzz Shop lisanslı oyuncak tedarikçisi olarak Türkiye genelinde hizmet verdiği 209 mağazası ile Türkiye’nin en büyük oyuncak perakendecisi konumunda.

Kaliteye olan bağlılığımızı vurguluyoruz


Ultramarket ile müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarına yepyeni bir boyut getirdiklerini dile getiren OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca yıl sonuna kadar 100’e yakın istasyonu birer perakende noktasına dönüştürmeyi planladıklarını belirterek “2019 yılı içinde Antalya, Bursa, Manisa, Yalova, Adana, Mersin, Konya, Kayseri, Eskişehir, Kütahya, İzmit gibi Türkiye’nin her bölgesindeki istasyonlarımızda hızla bu değişimi gözlemleyeceğiz” dedi. OPET’in, yeni ürün ve hizmetleri; müşteri memnuniyeti konusunda kurduğu sistemler ve sosyal sorumluluk projeleri ile müşterilerinin 12 yıldan bu yana en çok tercih ettiği marka olmaya devam ettiğini dile getiren Ağca, “Akaryakıt istasyonlarımızda, araçların her türlü ihtiyacının yanı sıra müşterilerimize de alternatif hizmetler sunuyoruz. Ultramarket ile sunduğumuz ürünlerin kalitesini geliştirdik, ürün çeşitliliğini artırdık ve istasyonlarımızı müşterilerimiz için keyifli vakit geçirebilecekleri birer yaşam alanı haline getirmeyi hedefledik. Ürün ailemizi büyütmeye Türkiye’nin önde gelen markaları ile işbirlikleri yapmaya devam ediyoruz. Toyzz Shop ile işbirliği yaparak kaliteye olan bağlılığımızı bir kez daha vurguluyoruz” ifadelerini kullandı.

Toyzz Shop İş Geliştirme Direktörü Mehmet Şenol Bilican ise işbirliğine ilişkin şu bilgileri verdi: “Eğlencenin ve Oyuncağın Adresi Toyzz Shop olarak misyonumuz ‘Her zaman, her yerde, her koşulda oyuncağın ulaşılabilir olmasını sağlamak.’ Türkiye genelinde şehir içi, kara yolları, marina AVM'leri ve hava alanlarında yaygın mağaza ağımıza ek olarak OPET ile gerçekleştirdiğimiz ‘Toyzz Shop Yolda’ konsepti ile de misyonumuzla paralel bir iş gerçekleştirdik. ‘Toyzz Shop Yolda’ sayesinde 365 gün 7/24 kesintisiz olarak çocuklara ulaşabilecek ve oyuncak ile mutlu olan ve mutlu eden herkesin oyuncakçısı olarak vizyonumuzu gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Buna ek olarak, OPET Ultramarket’lerin giderek daha da yaygınlaşma ile biz de yakın zamanda tüm Türkiye'de olmayı hedefliyoruz.”

 

Bu haber 2133 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Akaryakıtta fiyat indirimi ile ilgili TABGİS’ten açıklama... 05.06.2020
Enerjide dönüşüme her geçen gün ihtiyaç artıyor!... 05.06.2020
JESDER Başkanı Ufuk Şentürk; “Hedefimiz kısa sürede dünyada ilk 3’e girmek”... 05.06.2020
‘Türkiye’de Alternatif Yakıtlar Teşvik Edilmeli’... 05.06.2020
Türkiye Petrolleri’nden Avantajlarla Dolu Yeni Mobil Uygulama... 05.06.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.