Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

GO’nun yeni istasyonu Mavi Akaryakıt, Ankara’da açıldı

Güncelleme :27.06.2019

 Türkiye akaryakıt sektörünün dinamik ve yenilikçi markası GO, dağıtım ağını genişletmeye devam ediyor. GO’nun Yenil Nesil İstasyon zincirinin en yeni halkası, Ankara Akyurt’ta Mavi Akaryakıt oldu. 

Yenilikçi yaklaşımı ve üstün nitelikleriyle sektöre hareketlilik getiren, ürün ve hizmet kalitesiyle de kısa sürede yolların aranan markaları arasında yer alan GO’nun tüm ayrıcalıkları, Ankara’da Akyurt’a da taşındı. GO dağıtım ağına katılan Yeni Nesil Yakıt İstasyonu Mavi Akaryakıt, Büğdüz Mahallesi Çankırı Bulvarı üzerinde açıldı. 

Mavi Akaryakıt adına Suzan Küçüksaraç’ın ev sahipliğinde düzenlenen törene Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık katıldı. İpragaz’ı temsilen Satış ve Pazarlama’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nuri Büyükmirza ve Otomotiv Yakıtları Satış Grup Müdürü Özgür Selvi, iş dünyası temsilcileri ve yerel yetkililerin de hazır bulunduğu açılış törenine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 

GO’nun dağıtım ağını büyütmeye devam edeceğiz

Küresel standartları taşıyan GO’nun, yoğun bir rekabetin yaşandığı Türkiye akaryakıt pazarında üstün nitelikleri ve yenilikçi yaklaşımları ile dinamizm yarattığına vurgu yapan Özgür Selvi, “İnsana, çevreye, araca ve yasalara saygı felsefesi ile yola çıkan GO, tasarımından, üstün niteliklerine, ürün ve hizmet kalitesine kadar her açıdan fark yaratan bir marka. Bunun en güzel örneklerinden biri de sadakat programımız GO CARD’ın hem üye sayısı hem de aktif kullanım oranı ile öne çıkmasıdır. Dolayısıyla İpragaz çatısı altında yarattığımız GO’nun, hem sunduğu ayrıcalıklarla tüketicilerin, hem de BADO sistemi ile bayilerimizin tercih ettiği bir marka konumunda olması bizler için gurur verici. Aramıza katılan her bayimizle, açtığımız her yeni istasyonumuzla GO’nun dağıtım ağını büyütmeye ve sunduğumuz tüm bu ayrıcalıkları daha da genişletmeye devam edeceğiz” dedi. 

Törene ev sahipliği yapan Suzan Küçüksaraç da Mavi Akaryakıt olarak GO ailesine katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “GO, gerçekten de çok ayrıcalıklı, özel bir marka. Bu müşterilerimizin yanı sıra biz bayiler için de geçerli. Biz de Mavi Akaryakıt olarak GO’nun tüm bu ayrıcalıklarını Akyurt’a taşımış olmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu. 

Bu haber 2746 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Danimarkalı rüzgar enerjisi şirketi, Türkiye'de büyümeye olumlu bakıyor... 22.10.2021
KKTC Benzinciler Birliği: K-PET ve AL-PET akaryakıt satışını durdurdu... 22.10.2021
Türkiye Petrolleri ve Koalay.com İş Birliği ile Artık Sigorta İşlemleri TP Mobil Üzerinden Yapılabiliyor... 22.10.2021
Zorlu Enerji, Karadağ’da Elektirikli Araç Şarj İstasyonu Ağı Kuruyor ... 22.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.