Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Total ile “Enerjisi Güzel” bir festival: NaturaFest Göktürk

Güncelleme :29.06.2019

 TOTAL Oil Türkiye, 21-22 Haziran’da düzenlenecek doğal yaşam festivali NaturaFest Göktürk’ün “enerji sponsoru” oldu. Festival, doğal ve sağlıklı ürünlerin sergilendiği stantlar, eğitici çocuk etkinlikleri, canlı müzik performansları, stand up şovlar gibi tüm gün ve gece sürecek dolu bir program ile tüm doğa severleri bekliyor.

 Türkiye’nin Enerjisi Güzel” söylemiyle ülkemizin ve insanımızın enerjisinin güzelliğine dikkat çeken TOTAL Oil Türkiye, sahiplendiği “enerji” teması kapsamında doğal yaşam festivali Naturafest Göktürk’e sponsor oldu.

 21 - 22 Haziran tarihlerinde Göktürk Adenpark’ta gerçekleşecek olan Naturafest Göktürk, gündüzden geceye yükselen ritmi, eğlencesi ve birbirinden keyifli etkinliklerle dolu bir program ile tüm doğaseverleri bekliyor.

 Festivalde, doğal ve sağlıklı ürünlerin satıldığı pazarlar, çeşitli çocuk etkinlikleri, bahçe ve hobi atölyeleri, canlı müzik performansları, stand-up şovlar, tiyatro, müzik ve sanat performansları yer alacak. 

Katılımın ücretsiz ve herkese açık olduğu festival, kapılarını gündüz 11’de açacak ve gece geç saatlere kadar devam edecek.

 Saf buğdaydan yapılan tahıl ürünlerinden ev yapımı reçellere kadar bir çok doğal ürünün yer alacağı festivalde sağlıklı yiyecekler, yoga, aromaterapi, esneme egzersizleri gibi etkinliklerle bedeninizi; müzik, sanat, tiyatro, çeşitli konularda eğitici seminerler ve numeroloji gibi aktivitelerle ruhunuzu doyurabilirsiniz.

 Moderatörlüğünü Meltem Pamirtan’ın üstlendiği festivale katılan uzman isimler ve sanatçılar arasında Hale Caneroğlu, Hakan Caneroğlu ve Serra Erkoç’la cazın keyfi, grup Kasamam, Mutlu Genç, Ragıp Savaş, Çok da  Fifi Hatunlar, Tuz Biber, Betül Arım, Çölyakla yaşam  derneği başkanı Oya Özden, Yazar Bilge Karadeniz, Tider yönetim kurulu başkanı Hande Tibuk, Holistik yaşam derneği başkanı Yeşim Kaya yer alıyor.

 Maya Halkla İlişkiler ve Intown Dergisinin birlikte düzenlediği Naturafest Göktürk, doğaya dönüşü kutlamak, doğanın bize verdiklerini yeniden hatırlamak, denge, huzur ve sağlığı bedenimize, ruhumuza davet etmek amacıyla düzenleniyor.

Bu haber 2419 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Danimarkalı rüzgar enerjisi şirketi, Türkiye'de büyümeye olumlu bakıyor... 22.10.2021
KKTC Benzinciler Birliği: K-PET ve AL-PET akaryakıt satışını durdurdu... 22.10.2021
Türkiye Petrolleri ve Koalay.com İş Birliği ile Artık Sigorta İşlemleri TP Mobil Üzerinden Yapılabiliyor... 22.10.2021
Zorlu Enerji, Karadağ’da Elektirikli Araç Şarj İstasyonu Ağı Kuruyor ... 22.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.