Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Bağdat Caddesi’nin Yeni Oyuncusu: Türkiye Petrolleri

Güncelleme :18.11.2019

 Türkiye’nin en prestijli noktalarında yeni istasyonlar açmaya devam eden Türkiye Petrolleri,   İstanbul Ataşehir istasyonundan sonra markanın İstanbul Bağdat Caddesi’nde konumlanan yeni istasyonu da hizmete açıldı.

Tüm Türkiye genelinde 700’e yakın akaryakıt istasyonu ve 250 bin metreküpün üzerindeki akaryakıt depolama kapasitesi ile akaryakıt dağıtım sektörünün güçlü oyuncularından biri olan Türkiye Petrolleri, Türkiye’nin en prestijli noktalarında yeni istasyonlar açmaya devam ediyor. İstanbul Ataşehir istasyonundan sonra 14 Kasım Perşembe günü markanın İstanbul Bağdat Caddesi’nde konumlanan yeni istasyonu da hizmete açıldı.

Türkiye Petrolleri’nin bizzat kendisinin işlettiği istasyon, Selamiçeşme’de 4 akaryakıt adası, oto yıkama alanı, Keyifli Bir Mola :) konseptli yeni marketi ve elektrikli araçlar için konumlandırılan şarj ünitesi ile müşterilerini ağırlamaya başladı.

Yoğun ilgi gören açılışa; Türkiye Petrolleri Yönetim Kurulu Başkanı İsfendiyar Zülfikari’nin yanı sıra Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Seçkin Uçar, Türkiye Petrolleri Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gürz Kodal, şirketin üst düzey yöneticileri ve sektörün önemli isimleriyle pek çok basın mensubu katıldı.

“Stratejik lokasyonlarda hızla büyümeye devam edeceğiz!”

Türkiye Petrolleri Satış Direktörü Şakir Memikoğlu gerçekleştirdiği açılış konuşmasında  “Daha önce Ataşehir istasyonumuzu açarken söylediğimiz gibi stratejik lokasyonlarda büyümeye devam edeceğiz. Hedefimiz, istasyonumuzu ziyaret eden tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve oluşturduğumuz konsepti tüm istasyonlarımıza yaymak. Bu kapsamda, 4 akaryakıt adamız, oto yıkama alanımız, elektrikli araçlar için şarj istasyonumuz, yepyeni market ve tuvalet konseptimiz ve Coffeemania işbirliğimiz ile Bağdat Caddesi İstasyonumuzu da tam bir hizmet noktası haline getirdik. Tüm Kadıköylüleri yeni istasyonumuza bekliyoruz.” dedi.

Yeni market konsepti Ataşehir’den sonra şimdi de Bağdat Caddesi’nde!

Anne bebek ürünlerinden yeme içmeye, araç bakım ürünlerinden kozmetiğe kadar müşterilerin ihtiyaç duyabileceği her detayı içinde barındıran Türkiye Petrolleri’nin yeni market konsepti, Bağdat Caddesi istasyonunda da yerini aldı. Coffeemania işbirliği kapsamında leziz kahvelerin de yer aldığı markette müşteriler, hem araçları hem de kendileri için aradıkları pek çok şeyi kolayca bulabiliyor.

 

Bu haber 3394 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
DFDS Akdeniz İş Birimi, Mersin-Trieste hattındaki 3. gemisini hizmete sunarken, lojistik sektörünün ve iş dünyasının liderleriyle buluştu ... 19.10.2021
Aydem Perakende ve Gediz Perakende Tasarruf Sağlayan Enerji İzleme Ürünlerini Tanıttı! ... 19.10.2021
Enerjisa Enerji, 800 milyon liralık tahvil ihracın Ak Yatırım aracılığıyla başarı ile gerçekleştirdi... 19.10.2021
Koç Topluluğu Geleneksel ‘Anadolu Buluşmaları’nın 29’uncusunu düzenledi... 18.10.2021
Turpak Seç Konusundaki Duyarlılığını 4 Ekim Vontier Emniyet Günüyle Bir Kez Daha Gösterdi... 18.10.2021
Otomotivde talep artışı çip sorununa takıldı... 18.10.2021
Çoruh EDAŞ uyarıyor: “Elektrik Hattına Müdahale Etmeyin”... 18.10.2021
Avrupa, enerji krizinden çıkışı "nükleer"de arıyor... 18.10.2021
Motorin fiyatı 23 kuruş arttı ... 18.10.2021
Gazprom, 1 Ocak-15 Ekim döneminde 152,2 milyar metreküp doğal gaz ihraç etti... 18.10.2021
Doğal gaz, enerji ve LPG sektörleri yeşil dönüşümü konuştu... 18.10.2021
TPAO 6 ayrı paftada petrol arama ruhsatı almak için başvuru yaptı... 18.10.2021
30.Ege Rallisi'ni Çukurova-Bostancı Ekibi Kazandı... 18.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.