Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Birlikte başaracağız

Güncelleme :26.04.2020

 Saygı duyduğumuz, asırlık firmaların önünde dün olduğu gibi bugün de en iyiyi en uygun maliyete üretecek; geleceği tasarlamak için var gücümüzle çalışacağız.

1992 yılında yola çıkarken tek gayemiz; bu topraklarda o güne kadar yapılamayanı, yine bu ülkenin insanları ile başarmaktı. Bu 28 yılın bizlere öğrettiği; ülkemizin girdiği her zorlu virajda; aynı Kurtuluş Savaşımızda olduğu gibi, çıkışın sadece kimseye bağlı kalmadan üretebilmenin ışığıyla bulunabileceği gerçeği oldu. Dünyanın yaşadığı bu zor günlerde tekrardan görüyoruz ki; çok güçlü devletler dahi önceliklerini değiştirmekte, sosyal ve ekonomik hayatlarını sürdürülebilir şekilde ayakta tutmak için kendi imkanları ile neler yapabileceklerinin, nasıl kendilerine yetebileceklerinin arayışına girmektedirler.

MLB Grup olarak geldiğimiz noktada; 28 yıl önce Mepsan’ın ismini aldığı, odak noktasının mekanik ve elektronik pompalar olduğu dünyanın çok uzağındayız. Bir Türk firması olarak yazılım ve donanım unsurlarının tamamının kontrolümüzde olduğu, bir yakıt istasyonun alt ve üstyapı bütün ihtiyaçlarına çözüm üretebilen; hem de bu işlerin tamamını 100% Türk mühendisliği ile başaran bir firma kimliğine büründük. Ülkemiz yetmedi, Avrupa’dan Afrika’ya, G.Amerika’dan Avustralya’ya kadar 80 ülkeye sizlerden aldığımız güç ile yetmeye çalıştık.

Bu topraklarda filizlenen bu değeri, daha da yükseklere taşımak için ayaklarımız her zaman yere basacak ve daha çok çalışacağız.  Saygı duyduğumuz, asırlık firmaların önünde dün olduğu gibi bugün de en iyiyi en uygun maliyete üretecek; geleceği tasarlamak için var gücümüzle çalışacağız. En önemlisi de bu zor günlerde dahi; başta çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız olmak üzere tüm paydaşlarımızın yanında olacağız.

Saygılarımızla,

MLB GRUP

Bu haber 4908 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Mepsan, Yunanistan’da Büyümeye Devam Ediyor... 23.11.2020
Enerjinin Kahramanları Her Koşulda Sahada... 22.11.2020
LPG’li Araç Sahipleri Kış Bakımında Nelere Dikkat Etmeli?... 21.11.2020
Aydem ve Gediz Perakende, Müşterilerine Bir WhatsApp Mesajı Kadar Yakın... 20.11.2020
PÜİS Sokağa Çıkma Yasağında Nöbetçi Olmayacak İstasyonlarla İlgili Duyuru Yayınladı... 20.11.2020
İlklerin merkezi Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası 25 Yaşında!... 20.11.2020
OMV, üst üste üçüncü kez Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nde ... 20.11.2020
CW Enerji Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren bayilerini ağırladı... 20.11.2020
Tank Temizliği Neden Yapılır ?... 20.11.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.