Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

ALPET Yönetimi Marmara ve Ege Bölgesi Bayileri ile bir araya geldi

Güncelleme :17.08.2020

 Akaryakıt sektörünün yüzde yüz yerli sermayeli kuruluşlarından ALPET farklı bölgelerden bayileri ile bir araya geleceği yemek davetlerinin ilkini İstanbul’da gerçekleştirdi. 11 Ağustos tarihinde düzenlenen yemek ile ALPET yönetim kadrosu, Marmara ve Ege Bölgesi Bayileri ile buluştu.Pandemi nedeniyle katılımı sınırlı sayıda tutulan bayi yemekleri tekrar edilerek tüm bayiler ile bir araya gelinecek. 

ALPET, Yönetim Kadrosu ile Bayilerini buluşturan yemek davetlerinin ilkini 11 Ağustos tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdi. ALPET’in Marmara ve Ege Bölgesi Bayilerinin, Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş ve Yönetici Kadrosunun katıldığı yemek Develi Florya’da organize edildi. Yemek sonrasında bayi sahipleriyle fikir alışverişinde bulunularak sorunları, çözüm önerileri ve yapılabilecek iyileştirmeler hakkında görüşüldü.

Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, “Kurumsal kimlik bir firmanın müşteriler için ifade ettiği her şeydir, güven veren bir marka olmalıdır. ALPET olarak istasyonlarımızda verdiğimiz servis, farklılaştırılmış akaryakıtlarımız, madeni yağ ürünlerimiz, market ve oto yıkama hizmetlerimizle iyi bir kurumsal kimliğe sahibiz ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına kaliteli çözümler üretebiliyoruz. İstasyonlar artık birer perakende noktasına dönüşüyor, kaliteli akaryakıt sunmanın yanı sıra müşterilerimize gerçek bir perakende deneyimi de sunmalıyız. Tüm iyi oyuncuları toplayan değil,  bu iyi oyuncuları takıma dönüştüren şampiyon olur. ALPET işini bilen ve ne yapacağının farkında olan iyi bir yönetim ve iyi bir saha ekibine sahip. Tüm bayilerimiz ile bir takım olarak bu bayrağa sahip çıkacak, daha da saygınlaştıracak ve hep beraber iyi işlere imza atarak karşılıklı kazanacağız.” dedi.

Konuşmasına davetlilere katılımlarından dolayı teşekkürlerini ileterek başlayan ALPET Genel Müdürü Halil Doğan ise “Bir çok alanda faaliyet gösteren entegre büyük bir grubun parçasıyız, güçlü bir kurumuz. Biz ve bayilerimiz aynı ekipteyiz, böyle organizasyonlar birliktelik ruhumuza güç katıyor. Sizlerin görüşlerine çok önem veriyoruz, tüm sorunlarımızı çözmek ve önerilerinizi gerçekleştirmek için elimizden gelenin en iyisini adım adım yapacağız. ALPET hedeflerine siz değerli bayilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte kararlı bir şekilde ilerleyecektir.” dedi.

 

 

Bu haber 3842 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak Seç Konusundaki Duyarlılığını 4 Ekim Vontier Emniyet Günüyle Bir Kez Daha Gösterdi... 18.10.2021
Bakan Dönmez: Azerbaycan'la 11 milyar metreküplük ilave doğal gaz ticaret anlaşması yapıldı... 17.10.2021
Enerya Enerji, Denizli'de 300 bininci abonesine elektrikli bisiklet hediye etti... 17.10.2021
Castrol Ford Team Türkiye, Ege Rallisi ile 2021 ‘Markalar Şampiyonluğu’na bir adım daha yaklaştı... 17.10.2021
Doğalgaz faturasında tasarruf için Multipor ile doğru yalıtım ... 17.10.2021
OEDAŞ’tan Plastik Kapak Seferberliği... 17.10.2021
Elektrikte gün öncesi ve dengeleme güç piyasasında azami fiyat limiti yükseltildi... 17.10.2021
Ali Osman Ulusoy Turizm’den Trabzonspor’a özel tasarım Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ... 17.10.2021
Hibrit Satışları Artıyor Toyota Liderliğini Sürdürüyor... 17.10.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Otobüsleri Karsan Atak ile Yenileniyor!... 17.10.2021
Anadolu Isuzu, Vodafone Busıness’ın Red Kontrol Çözümüyle Ticari Araç Sektöründe Bir İlki Gerçekleştirdi... 17.10.2021
Logitrans’a İlgi ve Katılım Artarak Sürüyor ... 17.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.