Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

ALPET Ardahan Merkez ve Göle’de 2 yeni istasyon açtı

Güncelleme :01.09.2020

ALPET, Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılan bayilerinin sayısını arttırmaya devam ediyor. Akaryakıt sektörünün yüzde yüz yerli sermayeli kuruluşlarından ALPET, aynı günde gerçekleştirdiği iki tören ile Ardahan Merkez ve Göle’de yer alan istasyonlarının açılışlarını gerçekleştirdi.

 2020 yılı büyüme hedeflerine ulaşmak adına çalışmalarına hız kesmeden devam eden ALPET, yeni bayi yatırımlarını Ardahan’da hayata geçirdi. Ardahan Merkez’de yer alan “Binali Gündoğdu Akaryakıt” ve Göle ilçesindeki “Karakoyun Akaryakıt” istasyonları; ALPET Genel Müdürü Halil Doğan, Yöneticiler, Bölge ve Saha Müdürlerinin katılımıyla düzenlenen tören ile hizmete açıldı.

İlk açılış Ardahan Merkez’de İnönü Mahallesi Kongre Caddesi üzerinde yer alan ALPET istasyonunda gerçekleştirildi. Binali Gündoğdu Akaryakıt adına, Sebahattin ve Doğan Can Gündoğdu ev sahipliğinde düzenlenen törenle, ALPET’in bayi zincirine daha önce eklenen istasyonun resmi açılışı yapıldı.

ALPET’in ikinci istasyonu Karakoyun Akaryakıt’ın açılışı ise Ardahan Göle’de düzenlendi. Kader ve Ünal Karakoyun çiftinin ev sahipliğinde düzenlenen tören ile Fevzi Çakmak Mahallesi Oltu Caddesi üzerinde yer alan yeni istasyon hizmete açıldı. Açılışa Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin de katıldı.

Bugüne kadar kazanılan tüm başarıların arkasında, bayilerin özveriyle sergilediği büyük bir emeğin var olduğunu belirten ALPET Genel Müdürü Halil Doğan “Bölgenin etkin, güçlü ve saygıdeğer girişimcileri ile beraber çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin yerli ve milli markasıyız, 4 tanesi liman olmak üzere toplam 6 dolum tesisimiz ile ülkemizde en büyük depolama kapasitesine sahip ilk 5 akaryakıt firması arasında yer alıyoruz. İzmir Karaburun’dan Ardahan’a Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna halkımıza kaliteli hizmet götürmekten gurur duyuyoruz. ALPET istasyon ağını genişletmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi. 

Türkiye’nin en yüksek akaryakıt depolama kapasitesine sahip dağıtım şirketlerinden biri olan ALPET’in Kocaeli/Körfez, İzmir/Aliağa, Mersin, Kırıkkale, Samsun, Batman'da dolum tesisleri, Antalya Akdeniz Akaryakıt Terminalinde ortaklığı bulunuyor.

Bu haber 4610 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak Seç Konusundaki Duyarlılığını 4 Ekim Vontier Emniyet Günüyle Bir Kez Daha Gösterdi... 18.10.2021
Bakan Dönmez: Azerbaycan'la 11 milyar metreküplük ilave doğal gaz ticaret anlaşması yapıldı... 17.10.2021
Enerya Enerji, Denizli'de 300 bininci abonesine elektrikli bisiklet hediye etti... 17.10.2021
Castrol Ford Team Türkiye, Ege Rallisi ile 2021 ‘Markalar Şampiyonluğu’na bir adım daha yaklaştı... 17.10.2021
Doğalgaz faturasında tasarruf için Multipor ile doğru yalıtım ... 17.10.2021
OEDAŞ’tan Plastik Kapak Seferberliği... 17.10.2021
Elektrikte gün öncesi ve dengeleme güç piyasasında azami fiyat limiti yükseltildi... 17.10.2021
Ali Osman Ulusoy Turizm’den Trabzonspor’a özel tasarım Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ... 17.10.2021
Hibrit Satışları Artıyor Toyota Liderliğini Sürdürüyor... 17.10.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Otobüsleri Karsan Atak ile Yenileniyor!... 17.10.2021
Anadolu Isuzu, Vodafone Busıness’ın Red Kontrol Çözümüyle Ticari Araç Sektöründe Bir İlki Gerçekleştirdi... 17.10.2021
Logitrans’a İlgi ve Katılım Artarak Sürüyor ... 17.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.