Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Mepsan Araç Yıkama Teknolojilerini ‘ELEVENTECH’ Markası Altında Topladı

Güncelleme :21.09.2020

Akaryakıt Dışı Gelirler kapsamında birçok yeni ve farklı ürün geliştiren MEPSAN, “Araç Yıkama Teknolojileri”ni ELEVENTECH markası altında topladı.
 

Akaryakıt sektöründe karlılığın azalırken maliyetlerin arttığı ve pandemiden dolayı yapılan satışların beklentinin altında kaldığı bir dönem yaşıyoruz. Bu dönemde, gerek istasyon sahipleri gerekse dağıtım şirketleri açısından en önemli konulardan biri “Akaryakıt Dışı Gelirler”.
Yaklaşık 30 yıldır akaryakıt istasyonları için ekipman, hizmet ve teknoloji üreten MEPSAN’ın bu süreçte kayıtsız kalması beklenemezdi. Akaryakıt Dışı Gelirler kapsamında birçok yeni ve farklı ürün geliştirdik. Böylelikle “Araç Yıkama Teknolojileri”ni ELEVENTECH markası altında topladık.

ELEVENTECH, bir makine markasından çok bir sistem, bir teknoloji markası olma amacında. Bu yüzden bu markayla tasarlanan ve üretilen her ürün, piyasadaki ürünlerden güvenlik, tasarım ve teknoloji olarak farklı düşünüldü.

İlk ürünümüz olan Self Servis Araç Yıkama Sistemleri;  soft start, elektrik konusunda alınan ekstra önlemler, basınç limitörleri gibi özellikleriyle güvenlik anlamında rakiplerinden çok daha önde bir ürün. Mepsan Ar-Ge’si  tarafından geliştirilen CPU’su, özel elektronik üniteleri ve valf sistemleri ile kısa sürede fark yarattı.Tasarımı ile de diğer sistemlerden farklı ve üstün olan ürün, özellikle aynı anda birden fazla araca hizmet veren peron tipi tesislerde master kabin ve operatör paneli ile benzerlerinden ayrılıyor.
 Jet Köpük olarak adlandırılan yüksek basınçlı köpük uygulamasıyla çok daha temiz ve hızlı hizmet  sağlayan ELEVENTECH Self Servis Araç Yıkama Sistemleri, dozajlama teknolojisiyle kimyasal kullanımını en uygun miktarda gerçekleştirerek hem ekonomik hem de çevreci bir yapıda tasarlandı. Şampuan dışında, opsiyonel olarak cila ve ozmos uygulamaları da yapabilen sistemimiz, ödeme sistemleri yönünden de son derece çeşitli. ELEVENTECH Self Servis Araç Yıkama Sistemleri’nde ödemeler nakit olarak alınabildiği gibi, barkod, QR kod, RFID kart ve mobil ödeme şeklinde de alınabiliyor.

ELEVENTECH otomasyon konusunda da rakiplerinden farklı. Özellikle net kazancınızın görülebildiği kişiye özel raporlama ekranları ile gelir ve giderlerinizi kontrol edebilme imkanı veriyor. Operasyonel yoğunluğunuzu değerlendirmenizi ve müşterilerinizi yoğunluğu az olan zaman dilimine yönlendirmenizi sağlayan uygulamaları ile toplam verimliğinizi arttırabiliyor. Diğer tüm sistemlerden farklı olarak; filo yönetimi, müşteri sadakat programlarına yönelik uygulamaları da bulunmakta. Otomasyon sistemimizle tüm verilerinize uzaktan erişebildiğiniz gibi istediğinizde mobil olarak da ulaşabilirsiniz. ELEVENTECH Otomasyon Sistemi ile araç yıkama sisteminizi uzaktan yönetebilir, birim fiyat ve operasyon sürelerini değiştirebilirsiniz.  MEPSAN Ar-Ge ‘si tarafından tasarlanan UPCS (Unimep Payment Control System) programı ile Self Servis Yıkama Sistemi’niz dışında istasyonunuzda bulunan diğer yıkama, süpürge, otomat vs. sistemlerini de kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

ELEVENTECH, çalışmalarına ve geliştirmelerine Fırçalı Yıkama Sistemleri konusunda da devam ediyor. Bu konuda yapılan geliştirme ve yenilikleri bir sonraki görüşmemizde  sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 

Bu haber 5035 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Scania Servislerine Kadın Eli Değiyor... 26.11.2021
Motul Motosiklet Yarışlarına Damga Vurmaya Devam Ediyor... 26.11.2021
Petrol Ofisi’nin Covid-19 ile Mücadeleye Verdiği Destek Felis Ödülü aldı... 26.11.2021
Ford Otosan’dan hafif mobilite çözümleri sunan yeni girişim: “Rakun”... 26.11.2021
Mercedes-Benz Otomotiv Küresel IT Çözümleri Merkezi’nin STAR HACK hackathonu için başvurular devam ediyor... 26.11.2021
Schneider Electric, Fortune’un her yıl yayınlanan Dünyayı Değiştiren Şirketler Listesine dahil edildi... 26.11.2021
SEDAŞ, İKİGAİ projesiyle müşteri memnuniyetini artırıyor... 26.11.2021
ÇEVKO Kazakistan'a Yeşil Enerji İçin Know-How İhraç Edecek... 26.11.2021
Limak Enerji Uludağ Elektrik, ‘Sıfır Atık Belgesi’ Almaya Hak Kazandı... 26.11.2021
TPAO açıkladı! Türkali-2 kuyusunda akış testi tamamlandı... 26.11.2021
Bakan Dönmez açıkladı! Kapatılan kuyudan petrol fışkırdı... 26.11.2021
Sustainable Bus Award’da Seyahat Otobüsü kategorisinde MAN Lion’s Coach ‘Sustainable Bus of the Year 2022’ seçildi... 26.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.