Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

ASİS Otomasyon Endüstriyel Sistem Çözümlerinin Yeni Kullanıcısı Kolin İnşaat Oldu

Güncelleme :16.10.2020

 Kolin İnşaat Manisa ve Havsa noktalarında otomasyon sistemleri taleplerini Asis Otomasyon ürünlerinden yana kullandı. 

40 yıldır İnşaat sektörüne hizmet veren Kolin İnşaat Türkiye’nin dört bir yanında birçok karayolu, demiryolu, metro, liman, konut, endüstriyel tesis, sulama ve baraj projeleri gerçekleştirmektedir. Kolin İnşaat, bu bağlamda ortaya çıkan otomasyon ihtiyaçlarını Asis Otomasyon’dan sağlayarak kalite ve güvenin adresi olan Asis ailesine katıldılar. 

Sistem çözümü olarak Kolin İnşaat, Manisa ve Havsa lokasyonlarında Asis Otomasyon pompa otomasyon sistemi, tank otomasyon sistemi, MTS (Müşteri tanıma sistemi), UHF Cyber taşıt tanıma sistemi, mobil tanker otomasyonu (Cymobil), Petech online merkezi yönetim ve raporlama yazılım sistemlerini kullanmaya başladı. 

Kolin İnşaatın Manisa lokasyonunda 3 tane mobil tanker ve 1 büyük sabit istasyon kurulumu, 170 araca kilometre kontrollü Cyber TTS kurulumu, Havsa lokasyonunda ise 16 tane mobil tanker otomasyonu,  10 ayrı lokasyonda pompa ve tank otomasyonu ve 800 araca da Cyber TTS kurulumları bu zorlu pandemi döneminde başarıyla ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi. 

Ek olarak Kolin İnşaata Petech Online kurulumları da yapılarak şantiye yönetimi, satış ikmal ve tank durumlarının merkezi yönetimleri üzerinde tam kontrol sağlandı. Petech Online Merkezi yönetim sistemi, tüm istasyonların merkezi olarak yönetildiği, istasyon, kullanıcı, müşteri/araç sayısı sınırsız olan, web tabanlı, istasyonlardan veri toplamanın çok ötesinde olan sistem yönetim platformudur. Otomasyon sistemleri ile birlikte kullanıcıların sistemler üzerinde kontrolünü arttırarak verimlilik en üst düzeye çıkarıldı. 

Asis Otomasyon Kurumsal Satış Yöneticisi Tuncay Gülerli, pompa ve tank otomasyon sistemlerinin yanı sıra kuruduğumuz Petech Online merkezi yönetim sistemi ile kurmuş olduğumuz sistemler üzerinde Kolin İnşaatın kontrol kabiliyetini maksimuma getirerek işlerini kayıpsız ve daha verimli yapabilmesini sağladık dedi. Akaryakıt otomasyon sistemleri konusunda Asis Otomasyon’un Ar-Ge faaliyetlerine de verdiği önem neticesinde kuruma özel çalışabilme kabiliyetinin her zaman en önemli avantajları olduğunun altını çizerken pandemi sürecinde kesintisiz hizmet sağlayarak her zaman iş ortaklarının yanında olduklarını bir kez daha ispatlamanın gururunu yaşadıklarını da söyledi. 

Bu haber 5010 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Scania Servislerine Kadın Eli Değiyor... 26.11.2021
Motul Motosiklet Yarışlarına Damga Vurmaya Devam Ediyor... 26.11.2021
Petrol Ofisi’nin Covid-19 ile Mücadeleye Verdiği Destek Felis Ödülü aldı... 26.11.2021
Ford Otosan’dan hafif mobilite çözümleri sunan yeni girişim: “Rakun”... 26.11.2021
Mercedes-Benz Otomotiv Küresel IT Çözümleri Merkezi’nin STAR HACK hackathonu için başvurular devam ediyor... 26.11.2021
Schneider Electric, Fortune’un her yıl yayınlanan Dünyayı Değiştiren Şirketler Listesine dahil edildi... 26.11.2021
SEDAŞ, İKİGAİ projesiyle müşteri memnuniyetini artırıyor... 26.11.2021
ÇEVKO Kazakistan'a Yeşil Enerji İçin Know-How İhraç Edecek... 26.11.2021
Limak Enerji Uludağ Elektrik, ‘Sıfır Atık Belgesi’ Almaya Hak Kazandı... 26.11.2021
TPAO açıkladı! Türkali-2 kuyusunda akış testi tamamlandı... 26.11.2021
Bakan Dönmez açıkladı! Kapatılan kuyudan petrol fışkırdı... 26.11.2021
Sustainable Bus Award’da Seyahat Otobüsü kategorisinde MAN Lion’s Coach ‘Sustainable Bus of the Year 2022’ seçildi... 26.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.