Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Trabzon Büyükşehir Belediyesi de Pompa-Tank- Tanker Otomasyon ve Araç Takip Sistemlerinde Asis’i Tercih Etti

Güncelleme :03.11.2020

 Trabzon Büyükşehir Belediyesi Petech Pompa Otomasyon, Tank Otomasyon, Tanker Otomasyon ve Araç Takip Sistemlerinde Asis’i tercih eden ayrıcalıklı belediyelerin arasına katıldı. 

Alınan ihale kapsamında Trabzon Büyükşehir Belediyesinin 6 noktasında kurulumları tamamlanan Petech Pompa Otomasyon, Tank Otomasyon ve Tanker Otomasyon Sistemleri ile Petech Online merkezi yönetim yazılımları Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından kullanılmaya başlandı. Bunun yanı sıra belediyenin 650 aracı CyberTTS® taşıt tanıma sistemlerine dahil edildi. 

Trabzon Belediyesinin araçlarının yakıt ikmallerini kontrol altına alan Cyber TTS® Taşıt Tanıma Sistemi, kullanıcılarına sunduğu farklı çözümlerle taşıt tanıma sistemleri içinde en iyisi olma özelliğini sürdürüyor. Ultra Yüksek Frekans (UHF) Teknolojisi farkıyla Cyber TTS® üretilmiş araç kimlik birimlerinde esneklik ve teknolojik güvenlik sağlar ve tabancada okuma problemlerini ortadan kaldırır. Ekonomik ve hızlı montaj ile proje yaygınlığını desteyen Cyber TTS® sağlam tasarımı ve kolay kullanımıyla yepyeni özellikler sunan araç tanıma sistemidir.  Sistem, filolara sağladığı avantajlar ile müşteri tanıma sistemleri içerisinde ayrışmış durumdadır. 

Trabzon Belediyesi ve Asis Otomasyon arasındaki işbirliğininin gerçekleşmesini sağlayan Kamu Satışları Müdürü Nilüfer Gürelli, Asis’in belediyeler arasında çok tercih edilmesinin kullanıcılarına sunduğu avantajlar olduğunu belirttti. Tamamı yerli üretim olan Asis Otomasyon Sistemleri, üretimden servis ve bakım ayağına kadar müşterilerimizin her daim hizmetindeyiz diyen Gürelli, biz Asis olarak anahtar teslimi çözüm sunan tek yerli üretici firmayız, yazılımdan donanıma kadar olan tüm ekipmanları tamamen kendimiz ürettiğimiz için de tüm hizmetleri tek elden karşılayabilmekteyiz dedi. 

Bu haber 6301 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Scania Servislerine Kadın Eli Değiyor... 26.11.2021
Motul Motosiklet Yarışlarına Damga Vurmaya Devam Ediyor... 26.11.2021
Petrol Ofisi’nin Covid-19 ile Mücadeleye Verdiği Destek Felis Ödülü aldı... 26.11.2021
Ford Otosan’dan hafif mobilite çözümleri sunan yeni girişim: “Rakun”... 26.11.2021
Mercedes-Benz Otomotiv Küresel IT Çözümleri Merkezi’nin STAR HACK hackathonu için başvurular devam ediyor... 26.11.2021
Schneider Electric, Fortune’un her yıl yayınlanan Dünyayı Değiştiren Şirketler Listesine dahil edildi... 26.11.2021
SEDAŞ, İKİGAİ projesiyle müşteri memnuniyetini artırıyor... 26.11.2021
ÇEVKO Kazakistan'a Yeşil Enerji İçin Know-How İhraç Edecek... 26.11.2021
Limak Enerji Uludağ Elektrik, ‘Sıfır Atık Belgesi’ Almaya Hak Kazandı... 26.11.2021
TPAO açıkladı! Türkali-2 kuyusunda akış testi tamamlandı... 26.11.2021
Bakan Dönmez açıkladı! Kapatılan kuyudan petrol fışkırdı... 26.11.2021
Sustainable Bus Award’da Seyahat Otobüsü kategorisinde MAN Lion’s Coach ‘Sustainable Bus of the Year 2022’ seçildi... 26.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.