Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Petrol Ofisi İstasyonlarında Artık SanDisk Ürünleri de Satılıyor

Güncelleme :03.08.2012

SanDisk ile USB ve bellek kart ürünleri benzin istasyonlarına da girdi. Petrol Ofisi ve SanDisk işbirliğiyle artık istasyonlara gelenler USB  ve bellek kart ihtiyaçlarını anında giderebilecekler.

 Türkiye akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi istasyonlarına gelenler artık SanDisk’in ürünlerini de satın alabilecek. Haziran ayı başında başlayan işbirliğiyle birlikte benzin istasyonlarına gelen araç kullanıcıları, SanDisk’in Cruzer Blade50 8GB USB Flash Bellek ve yine 8GB Adaptorlü MicroSDHC Bellek kartı ürünlerini satın alabilecekler.

Bu gelişmeyle birlikte özellikle yaz aylarında seyahate çıkacak, seyahat sırasında bilgisayar, tablet, akıllı telefon veya fotoğraf makineleri yanında götürecekler, olası bir bellek kartı ve USB ihtiyacında yol üstünde hemen istedikleri SanDisk ürününe kavuşabilecekler.

Konuyla ilgili açıklama yapan SanDisk Türkiye Bölge Satış Müdürü Yosi Rafael, şunları söyledi: “SanDisk ürünlerine müşterilerimizin istedikleri her kanaldan ve lokasyondan ulaşabilmeleri bizim için çok önemli. Bu doğrultuda Petrol Ofisi ile başladığımız işbirliğinden dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz. Benzin istasyonları büyük şehirler olsun diğer illerimiz ve bölgelerimiz olsun, insanların günlük olarak yoğun şekilde kullandığı, müşterilerin birçok ihtiyaçlarını giderebildiği yerler. Şimdi bu ihtiyaçların arasına USB ve bellek ihtiyacı da dahil oluyor. Kalitesiyle, özellikleriyle ve kullanım kolaylıklarıyla fark yaratan SanDisk USB ve bellek kartlarına artık tüm Petrol Ofisi istasyonlarından erişilebilecek olmasını çok önemsiyoruz. Bellek kartları sayesinde ister cep telefonlarına ister fotoğraf makinelerine ek hafıza eklenebilecek veya ek bellek ihtiyacı karşılanabilecek. Bu işbirliğinin hem SanDisk’e hem Petrol Ofisi’ne hem de tüm müşterilerimize, özellikle tatil yörelerindeki kullanıcılarımıza fayda getireceğini düşünüyoruz”.
 

Bu haber 3180 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Türkiye’nin en büyük yeşil enerji kredisini alan Akfen Yenilenebilir Enerji’ye iki ödül... 22.02.2019
Mercedes-Benz Türk’e Sanatla Terapi Özel Ödülü ... 22.02.2019
2018’de Brisa: Dengeli Büyüme İhracatta Dolar Bazında %26 artış İşletme Sermayesi Devir Hızı iki katına çıktı... 22.02.2019
Türkiye’nin Öncü Lojistik Firmalarından Can Uluslararası Nakliyat, Yine Tırsan dedi ... 22.02.2019
Tüpraş’ın Ar-Ge projesi, AB Horizon 2020’den tek seferde en yüksek teşviği almaya hak kazandı... 22.02.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.