Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ekipman Başlıkları

İstasyonlarda Kurulan Otomasyon Sistemleri Bir Poje Çatısı Altında Değerlendirilmeli

Güncelleme :03.08.2012

 *Her zaman en iyi hizmeti sunmayı ilke edinen Turpak, firmalara  çeşitli sistemleri satarken sattığı bu sistemlerin devreye sokulmasında tüm projeleri de yönetmektedir.

TURPAK, müşterilerine sadece Taşıt Tanıma, Müşteri Tanıma, Pompa ve Tank Otomasyon, Tanker Otomasyonu ve Yazar Kasa sistemleri satmamakta, bu sistemlerin devreye sokulması sırasındaki tüm projeleri yönetmektedir. İstasyonlarda kurulan otomasyon sistemleri bir proje çatısı altında değerlendirilmediği sürece, lüks bir donanımın dışına çıkmazlar. İstasyonlarda otomasyon sistemlerinin kurulması, bilgileri merkezden değerlendirilmesi, istasyon ve petrol şirketleri yetkilileri eğitimleri, kullanım ve tanıtım broşürlerinin tasarlanması, istasyon, filo anlaşmalarının hazırlanması, medya lansmanları, ilanların tasarlanması vb. tüm aşamalar Turpak tarafından müşterilerine bir paket halinde sunulmakta ve ilerlemeleri bizzat Turpak tarafından takip edilmektedir. Bahsi geçen işlemlerin bireysel olarak yapılması ve araştırmaları aylar süren ve pahalı süreçler olup, Turpak bu hizmeti müşterilerine sektördeki uzun ve köklü deneyimi sayesinde çok verimli bir şekilde aktarmaktadır.

Turpak A.Ş. her zaman olduğu gibi Total A.Ş.’ye tüm yeni projelerde desteğini sürdürecektir. Total A.Ş. bünyesinde akaryakıt satışı yapmakta olan Yakacık Akaryakıt’ın yeni kurumsal kimliği ile satışa devam etmesinin açılışına Genel Müdür Tamer Şengönül, Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Etiz, Satış Müdürü Alper Önkol ve Kurumsal Satış Yöneticisi Serkan Avcı eşlik etmiştir.
 

Bu haber 4500 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Akaryakıtta fiyat indirimi ile ilgili TABGİS’ten açıklama... 05.06.2020
Enerjide dönüşüme her geçen gün ihtiyaç artıyor!... 05.06.2020
JESDER Başkanı Ufuk Şentürk; “Hedefimiz kısa sürede dünyada ilk 3’e girmek”... 05.06.2020
‘Türkiye’de Alternatif Yakıtlar Teşvik Edilmeli’... 05.06.2020
Türkiye Petrolleri’nden Avantajlarla Dolu Yeni Mobil Uygulama... 05.06.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.