Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Müşterilerimiz Wash Tec’in Yıkama Kalitesinden Çok Memnun

Güncelleme :07.09.2012

   *Dünyanın önde gelen araç yıkama makinelerinden biri olan Wash Tec’i tercih etmelerinde Tora Petrol’ün vermiş olduğu hizmet kalitesinin de büyük rolü olduğunu söyleyen Şaban Erk, Wash Tec’in yıkama kalitesinden dolayı özellikle aracını yıkatmaya gelen insanlar var dedi.

  Tora Petrol’ün akaryakıt istasyonlarında hizmete soktuğu Wash Tec araç yıkama makineleri ile ilgili görüşlerini aldığımız Total’in Bursa bayisiErkler Petrol’ün yetkilisi Şaban Erk, Wash Tec yıkama makinelerini istasyonlarında kullanmaya başladıktan sonra müşterilerinin yıkama kalitesinden çok memnun kalmaya başladığını, özellikle soft fırçaların ilgi çektiğini belirterek Wash Tec yıkama makineleri ile ilgili sorularımızı cevaplandırdı:

 • İstasyonunuzda müşterilerinizin hizmetine sunduğunuz WashTec araba yıkama makinesini ile ilgili düşüncelerinizi ve beklentilerinizi alabilirmiyiz? Çalışmaya başladığından bugüne kadarki performansını nasıl değerlendiriyorsunuz? 

 Ücretli yıkamaya geçerken eski makinemizi sökerek Wash Tec’e geçtik. Yaklaşık bir yıldır hiç problemsiz çalışmaktadır.

 

WashTec araba yıkama makinesini istasyonunuzda kurup, hizmet vermeye başlamasından sonraki müşteri sayınızda ve satışlarınızda ne gibi gelişmeler oldu?

 Wash tec’ten sonra müşterilerimizin yıkama kalitesinden çok memnun kaldıklarını gördük. Özellikle soft fırçalar ilgi çekti. Wash tec ile birlikte ücretli yıkamaya geçmiş olmamızdan dolayı müşteri sayısında ilk önceleri düşme yaşandı. Fakat ilerleyen zamanda özellikle kaliteli yıkamayı gören insanların makinemizi tercih ettiğini gördük. Şu anda ücretsiz yıkama yaptığımız günlerdeki araç sayısını yakalamış durumdayız.

 • Araç yıkama alanında birçok firma hizmet verirken siz tercihinizi Tora Petrol’ün satışını yaptığı WashTec araba yıkama makinesi yönünde kullandınız. Bu makineyi tercih etmenizdeki en önemli etkenleri bize açıklarmısınız?

 Yaptığımız araştırmada Wash Tec markasının araç yıkama sistemlerinde dünyanın önde gelen markalarından olduğunu gördük. Tora Petrol ile daha önceden de alışverişlerimiz olmuştu ve firmadan çok memnun kalmıştık. Tora’nın da garantisini görünce Wash Tec’i tercih ettik.

 • WashTec araba yıkama makinesinde araçlarını yıkatan müşterilerinizin düşüncelerini bizimle paylaşırmısınız?

 Müşterilerimiz, soft tex fırçalar ve makinenin köpüklü yıkama yapması ile farklı bir makinede araçlarını yıkattıklarını gösterdi, özellikle aracını yıkatmaya gelen insanlar var. 

 • Tora Petrol’ün WashTec araba yıkama makinesi alanında verdiği servisi nasıl buluyorsunuz? Servis alanında herhangi bir sıkıntı yaşıyormusunuz?

 Tora Petrol’ün vermiş olduğu servisten gayet memnunuz. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşatmadık.

 • İleriye dönük hedef ve beklentilerinizi alabilirmiyiz?

 İlerleyen zamanda makinemizi daha üst sınıf bir Wash Tec ile yenileyebiliriz.

 

Bu haber 5863 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Mepsan, Yunanistan’da Büyümeye Devam Ediyor... 23.11.2020
Enerjinin Kahramanları Her Koşulda Sahada... 22.11.2020
LPG’li Araç Sahipleri Kış Bakımında Nelere Dikkat Etmeli?... 21.11.2020
Aydem ve Gediz Perakende, Müşterilerine Bir WhatsApp Mesajı Kadar Yakın... 20.11.2020
PÜİS Sokağa Çıkma Yasağında Nöbetçi Olmayacak İstasyonlarla İlgili Duyuru Yayınladı... 20.11.2020
İlklerin merkezi Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası 25 Yaşında!... 20.11.2020
OMV, üst üste üçüncü kez Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nde ... 20.11.2020
CW Enerji Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren bayilerini ağırladı... 20.11.2020
Tank Temizliği Neden Yapılır ?... 20.11.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.