Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

GASGRUP, bp‘nin Yeni Müteahhit Akreditasyon Programına İlk Dahil Olan ve Akreditasyon Sürecini Tamamlayan İlk Müteahhit Oldu

Güncelleme :18.02.2021

 Stratejik planlarımızda bir aksaklık yaşamamak adına almış olduğumuz önlem bariyerlerinden dolayı, doğru yönettiğimizi gören ve değerlendiren bp Yönetimi; 2020 müteahhit ödüllerinde “Saha Emniyet Lideri” ödülüne Gasgrup’u layık gördü.

Gasgrup SEÇ ve Kalite Sorumlusu Betül Korkut ile ilk tamamladıkları bp yeni müteahhit akreditasyon programı hakkında konuştuk.

Betül Korkut “Uzun yıllardır sektörümüze birçok konuda çözüm ortaklığı sunuyoruz. En iyilerin tercihi olma vizyonu ile yolculuğumuz devam etmektedir.   Wayne distribütörlüğü ile büyük bir değişim yönetimini tamamladık. Sonrasında temsilini yüklendiğimiz diğer markalarımız ile ailemize katılan yeni ekip arkadaşlarımız ile çok verimli bir uyum yakaladık. Bu değişim yönetimini özellikle pandemi koşullarında yürütmek çok daha zorlayıcı oldu. Çok yorulduk belki ama değdiğini düşünüyoruz. 

Bütün bu zorlayıcı koşullar etkisinde stratejik planlarımızda bir aksaklık yaşamamak adına almış olduğumuz önlem bariyerlerinden dolayı, doğru yönettiğimizi gören ve değerlendiren bp Yönetimi; 2020 müteahhit ödüllerinde “Saha Emniyet Lideri” ödülüne Gasgrup’u layık gördü. Bu ödülü hak etmenin gururunu yaşamaktayız.  

Hizmet kapsamımızın genişlemesinden dolayı önde gelen dağıtım şirketlerinin akreditasyon kapsam süreçlerini başarıyla tamamladık. bp akreditasyon uygulamaları çerçevesinde ilk defa uygulanan yeni müteahhit akreditasyon programını, ilk tamamlayan müteaahit olduğumuzu paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu program bir akreditasyon onay süreci ve bu sürecin bizim için oldukça verimli bir program olduğunu düşünmekteyiz. Bu programı sayesinde şirket içerisinde de  uygulamalı olarak birçok denetim ve eğitimi çok rahatlıkla tamamladık. Geçtiğimiz süreç Gasgrup açısından sadece bir akreditasyon süreci olmakla kalmayıp, oldukça öğretici çıktılara ulaştıran zengin bir programdı. Bize her noktada ilham verdikleri için bp ailesine gönülden teşekkürlerimizi sunarız. Umarız bu program için yeterli kaynak ve vakit sağlanabilir. Bu sayede bütün sektör bu gelişimden faydalanabilir. 

Bu dönem içerisinde hizmet ağımızda aksaklık yaşamamak adına Gasgrup bünyesinde aldığımız majör aksiyonlarımız oldu. Wayne Dispenserleri için kendi ekibimizle yeni kurduğumuz fabrika alanımızı tamamladık. Fabrika alanımızın haricinde ülke çapında hizmet verebilmek için satış sonrası hizmet ağımızı oluşturduk. 

Sıfır kaza hedefi ile bütün aksiyonlar ışığında tüm Türkiye’de emniyetli ve akredite bir hizmet sağlayıcısı olarak, en iyilerin tercihi olmaya devam edeceğiz. “ 

Bu haber 3389 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Türkiye Rüzgar Enerjisinde Rekor Bir Yılı Daha Geride Bırakıyor... 02.12.2021
Petrol Ofisi’nde CHRO’luk görevine Burcu Yüksel Kocagöz atandı... 02.12.2021
Castrol Ford Team Türkiye’den kırılması zor bir rekor daha…... 01.12.2021
Lojistik Sektörünün Geleceğini Etkileyecek Temel Trendler Açıklandı... 01.12.2021
Saygı Otomotiv İle Renault Trucks’ın Bayi Ağına Kayseri de Katılıyor... 01.12.2021
Kent Electra İtalya toplu ulaşımında test edildi... 01.12.2021
Temsa’nın Çevreci Otobüsleri İsrail Yollarındaki Sayısını Artırıyor... 01.12.2021
Henkel, üçüncü çeyrekteki güçlü satış artışı ile büyüme hedefi doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor... 01.12.2021
Enerjisa, güvenli ödeme altyapısı için Akbank’la iş birliğine imza attı ... 01.12.2021
Asis Yeni Nesil Orbit MTS Terminallerini Kullanıcılarına Sundu ... 01.12.2021
Küresel yenilenebilir enerji kurulumları bu yıl 290 gigavatla rekor tazeleyecek... 01.12.2021
Petrokimya Tesislerinde Güç Aktarım Ürün Seçimi... 01.12.2021
ESS Otomasyon Tora Samsun Bölge Servisini Tanıyalım... 01.12.2021
OPEC+ grubunun petrol üretimi artışında 'temkinli' yaklaşımını sürdürmesi bekleniyor... 01.12.2021
Elektrikli Araçların Yaygınlaşması Enerji İhtiyacını Artıracak!... 01.12.2021
Akkök Holding’den “Kadın Enerjisi’’ projesi ... 01.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.