Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni, Üçüncü Kez Gerçekleşecek

Güncelleme :08.03.2021

 Türkiye’nin globalleşme yolunda üreten, ülke ekonomisine katma değer sağlayan markaları, 19 Mart 2021 tarihinde “Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni”nde bir araya gelecek. Bu yıl, Değer Zirvesi Komite Başkanı Pınar Erez tarafından üçüncü kez düzenlenecek ödül töreni, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan katılımıyla gerçekleşecek. 

 “Türkiye için Değer” ilkesiyle düzenlenen “Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni”, tekstilden yapı sektörüne, bilimden sanata, spordan gastronomiye kadar birçok markayı ve Türkiye’nin değerli isimlerini bir araya getirecek. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımıyla gerçekleşecek ödül töreni, ülkemizin önemli marka ve isimlerini ödüllendirecek.   

 Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni’ne üçüncü kez imza atan Değer Zirvesi Komite Başkanı Pınar Erez, “Türkiye’de doğup dünyaya yön veren markalarımızla Türkiye’nin değerlerini bu yıl da ödüllendirmenin heyecanını yaşıyoruz. Türkiye olarak yaşadığımız bu zorlu günleri hep beraber, dayanışma ile aşacağımıza inanıyoruz. Covid 19 pandemisiyle birlikte yeni normal dediğimiz bu süreçte sürdürülebilirlik en önemli konularımızdan biri oldu. Markalar da yeni normal ile sürdürülebilirlik konusunu odağına aldı. Yaşam şeklimizin, alışkanlıklarımızın değiştiği bu dönemin geçici olduğunu biliyoruz ve geleceğe umutla bakmaya devam edeceğiz.’ dedi.  

“Türkiye için DEĞER” söyleminden yola çıkan ‘Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni, tekstilden yapı sektörüne, bilimden sanata, spordan gastronomiye kadar birçok markayı ve Türkiye’nin değerli isimlerini bir araya getirecek. Dünyaya yön veren trendlerle Türkiye’nin değerlerini oluşturan sektörlerin buluşacağı etkinlikte, liderlerin gelecek öngörüleri, hedefleri, pandemi döneminde yaşananlar ve sürdürülebilirlik konuları ele alınacak. 

Bu haber 1083 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.