Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Mepsan, Müşterilerine neden Mepsan ürünlerini tercih ettiklerini sordu

Güncelleme :06.04.2021

 Ankara Yolu İstasyon Müdürü Ali Koçak, Mepsan’ı tercih etmelerinin en büyük sebebinin servis hizmetleri olduğunu belirterek aradığımız ve ihtiyaç duyduğumuz her an servis hizmetlerine ulaşabiliyor olmamız büyük bir avantajdır dedi. 

 

Ankara Yolu İstasyon Müdürü Ali Koçak Bey röportaj konuğumuz oldu. Ali Bey ile sektör ve ürünlerimiz hakkında konuştuk.

Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

 Merhabalar. Ben Ali Koçak. Koyuncu Grup bünyesinde Ankara Yolu İstasyon Müdürü olarak görev yapıyorum. 1988 Konya/Sarayönü doğumluyum. İlköğretim ve lise hayatımı Konya’da tamamladım. 2008-2012 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi’nde İktisat Bölümü’nü bitirdim. İş hayatıma 2014 yılında gıda sektöründe pazarlama departmanında başladım. 2016 yılında ise akaryakıt sektöründe bir firmaya geçtim. Akaryakıt sektörüyle tanışmam orada oldu. 2019 Aralık ayından beri ise Koyuncu Grup bünyesinde Ankara Yolu İstasyonu’nda İstasyon Müdürü olarak çalışmaktayım.

 Mepsan ile ilk tanışmanız nasıl oldu, ne kadar zamandır Mepsan’la çalışıyorsunuz?

Mepsan ile ilk tanışmam 5 yıl önce oldu. Mepsan SSH Ekibi ile çalışmalar yürüttüm. Servis ekibinizdeki arkadaşlarınız ile ortak çalışmalara bulundum. O zamanlar Servis Satış Müdürü olduğum için sadece sahada görüşebiliyorduk arkadaşlar ile. Kimin ne iş yaptığını, hangi alanlarda çalıştığını o şekilde öğrendim. Ancak asıl tanışmamız Koyuncu Grup bünyesinde oldu. Kısacası iş hayatıma başladığımdan beri Mepsan ile çalışmaya devam ediyorum diyebilirim.

Neden Mepsan’ı tercih ettiniz,  Mepsan’ın hangi ürünlerini kullanıyorsunuz?

Mepsan’ı tercih etmemizin en büyük sebebi servis hizmetleri. Yerli ve milli olmanız bu noktada önem taşıyor. Aradığımız ve ihtiyaç duyduğumuz her an servis hizmetlerine ulaşabiliyor olmamız büyük bir avantaj. Ne zaman ihtiyacımız olsa servisiniz çok hızlı bir şekilde yardımcı olabiliyor. Hatta bu konuda öyle güzel bir hizmet anlayışı var ki servisleriniz neredeyse telefonu kapatmadan geliyor, o kadar hızlı bir servisiniz var anlayacağınız(Gülüyor). İstasyonumuzda Mepsan’ın Smartline L serisinden olan dispenserlerini kullanıyoruz. Bunun yanında Koyuncu Grup olarak yeni aldığımız çekiciye de tanker kısmında Mepsan’ı tercih ettik, siparişlerimizi verdik. Yakın zamanda teslim edilecek. Akaryakıt tankerimiz de artık Mepsan olacak. Market kısmında da görüşmelerimiz devam ediyor, inşallah yakın zamanda market programımızda da Mepsan hizmetlerinden yararlanacağız.  Biz kendi aramızda Koyuncu Grup bünyesinde ve Mepsan’dan gelen arkadaşlarımızla bu istasyona ‘Mepsan İstasyonu’ diyoruz.  Mepsan’la tanışmamız ve çalışmamız güzel bir hikayeye dayanıyor. İstasyonu ilk açtığımız zamanlarda karşı taraftan karayollarından gelen araçlar yüklü miktarda alım yapıyorlardı. Pompaların satış izniyse belirli bir miktara kadardı. Servisinizi arayıp yardım istedik. Olaya çok hızlı müdahale edildi, standartlara uygun olarak yeni düzenlemeler yaptılar. Müşterilerimizi mağdur etmeden sorunu çözdük. O gün bugündür karayollarından gelen her araç bizden ürün almaya devam ediyor. Mepsan’la ilk tanışmamızdan bu yana hiçbir sorun yaşamadık.

 Mepsan’dan memnun musunuz, Mepsan’ı tercih edeceklere ne söylemek istersiniz?

 Mepsan’dan kesinlikle çok memnunuz. Hatta puanlama yapın derseniz 10 üzerinden 11 bile verilebilir. Özellikle satış sonrasında servis konusunda çok hızlı arkadaşlar. Mepsan’ı kullanmayı düşünenlere de kesinlikle başka bir firmaya gitmemelerini tavsiye ediyorum. Daha önce de belirttiğim gibi özellikle servis ve yedek parça konusunda, iletişim konusunda Mepsan kusursuz hizmet sunuyor. 

Bu haber 3849 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Türkiye Rüzgar Enerjisinde Rekor Bir Yılı Daha Geride Bırakıyor... 02.12.2021
Petrol Ofisi’nde CHRO’luk görevine Burcu Yüksel Kocagöz atandı... 02.12.2021
Castrol Ford Team Türkiye’den kırılması zor bir rekor daha…... 01.12.2021
Lojistik Sektörünün Geleceğini Etkileyecek Temel Trendler Açıklandı... 01.12.2021
Saygı Otomotiv İle Renault Trucks’ın Bayi Ağına Kayseri de Katılıyor... 01.12.2021
Kent Electra İtalya toplu ulaşımında test edildi... 01.12.2021
Temsa’nın Çevreci Otobüsleri İsrail Yollarındaki Sayısını Artırıyor... 01.12.2021
Henkel, üçüncü çeyrekteki güçlü satış artışı ile büyüme hedefi doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor... 01.12.2021
Enerjisa, güvenli ödeme altyapısı için Akbank’la iş birliğine imza attı ... 01.12.2021
Asis Yeni Nesil Orbit MTS Terminallerini Kullanıcılarına Sundu ... 01.12.2021
Küresel yenilenebilir enerji kurulumları bu yıl 290 gigavatla rekor tazeleyecek... 01.12.2021
Petrokimya Tesislerinde Güç Aktarım Ürün Seçimi... 01.12.2021
ESS Otomasyon Tora Samsun Bölge Servisini Tanıyalım... 01.12.2021
OPEC+ grubunun petrol üretimi artışında 'temkinli' yaklaşımını sürdürmesi bekleniyor... 01.12.2021
Elektrikli Araçların Yaygınlaşması Enerji İhtiyacını Artıracak!... 01.12.2021
Akkök Holding’den “Kadın Enerjisi’’ projesi ... 01.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.