Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Total İstasyonlarında İki Elin Enerjisi Şimdi Çok Daha Güzel

Güncelleme :11.05.2021

 OYAK Grup Şirketleri bünyesinde hizmet veren, ülkemizin lider akaryakıt markalarından TOTAL İstasyonları, “İki Elin Enerjisi Güzel” projesinin ikinci etabı “Görüntülü Çağrı Merkezi” ile engelsiz iletişime verdiği desteği bir adım daha ileri taşıyor.

 TOTAL İstasyonları, 2018 yılında hayata geçirdiği “İki Elin Enerjisi Güzel” kurumsal sosyal sorumluluk projesiyle akaryakıt sektöründe bir ilke imza atmış ve 16 ilde, 124 istasyonda işaret dilinde hizmet vermeye başlamıştı.  Şimdi projenin ikinci etabı hayata geçiyor ve “Görüntülü Çağrı Merkezi” hizmeti ile engelsiz iletişime verilen destek bir adım daha ileriye taşınıyor. Projenin yeni etabı, yayına giren ’’Alkış’’reklam filmiyle tanıtılıyor.

 İki Elin Enerjisi Güzel projesi ‘Görüntülü Çağrı Merkezi’ hizmeti kapsamında, işitme engelli bireyler, TOTAL İstasyonları mobil uygulaması içerisinde yer alan butona tıklayarak ya da istasyonlarda market önlerinde bulunan stantlar üzerindeki kare kodu okutarak “Görüntülü Çağrı Merkezi”ne kolaylıkla bağlanabiliyor. Bu sayede hem Türkiye’nin dört bir yanındaki TOTAL İstasyonlarından hem de günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları anlarda TOTAL İstasyonları mobil uygulaması üzerinden işaret dilinde hizmet alabiliyorlar.

 İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği iş birliğiyle yürütülen projenin reklam filminde, bir ön saha satış görevlisinin pek de sıradan olmayan günü ekranlara yansıyor. Sabahın ilk ışıklarından itibaren kendisine verilen selamlarda bir farklılık olduğunu hisseden görevli, işitme engelli müşterisinin yardımıyla aklındaki soru işaretlerinin cevabını buluyor. Bu yenilikçi uygulama ile engelsiz iletişime verdiği desteğin kapsama alanını büyüten TOTAL İstasyonları, reklam filmiyle tanıtılan “Görüntülü Çağrı Merkezi” ile sektörde yine bir ilke daha imza atmış oluyor.

 Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. Pazarlama Direktörü Beril Cabı Günermengi,  ‘’İki Elin Enerjisi Güzel’’ projesinin ikinci etabı hakkında görüşlerini şöyle ifade etti: ‘'Ülkemizde sayıları 4 milyonu bulan ve önemli bir bölümü araç kullanıcısı olan işitme engelli bireylere ihtiyaç duydukları anda  kaliteli hizmet sunabilmek, trafikte ve istasyonlarda yaşadıkları iletişim sıkıntılarını giderebilmek ve farkındalık yaratmak amacıyla 2018 yılında, istasyonlarımızda çalışan ön saha ve market görevlilerimize işaret dili öğrettiğimiz “İki Elin Enerjisi Güzel’’ projesini hayata geçirdik. Yurt içi ve yurt dışında çok olumlu yansımalar aldığımız projemizin ikinci fazında, “Görüntülü Çağrı Merkezi” miz ile işitme engelli bireylere sunduğumuz hizmeti bir adım daha ileri taşımış olmaktan dolayı gururluyuz. Artık sadece istasyonlarımızdan değil, hayatın her alanında işaret dilinde destek alabilecekleri, hayatlarını daha kolaylaştıracak bir çözüm üretmiş olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.”

 Konuyla ilgili İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği Başkanı Ebru Akça,“Pek çok sektörde olduğu gibi, akaryakıt sektöründe de işitme engelliler hizmet alırken zorluklar yaşıyor. İşitme engelli bireylerden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda, yaşanılan sorunları minimuma indirmek adına TOTAL İstasyonları ile hayata geçirdiğimiz “İki Elin Enerjisi Güzel” projesinin ikinci etabının işaret dilinde ‘Görüntülü Çağrı Merkezi’ hizmeti ile devam etmesinden dolayı mutluluk duyuyoruz. Projenin ana amacı, duyma ve konuşma yetisinden yoksun işitme engelli bireylerin  istasyonda olsun ya da olmasın kendi dilinde hizmet alabilmesi, sağlıklı bir iletişim ortamının sağlanması, bu sayede İşaret Dili uygulamalarının yaygınlaşmasını sağlayacak farkındalığın toplum içerisinde oluşturulmasıdır. Bu projenin hayata geçmesinde her daim yanımızda olan TOTAL ailesine, camiamıza verdikleri bu destek için teşekkürlerimizi sunarız.”

 Covid-19 salgınına karşı kapsamlı güvenlik ve sağlık önlemleri alınarak çekilen FCB ARTGROUPimzalı filmin yapım sürecini Kala Film, yönetmenliğini ise Serter Tırmıküstlendi.

 TOTAL İstasyonları’nın yeni reklam filmi televizyon, sosyal medya ve çeşitli dijital platformlarla, açık hava mecralarında yayına başladı. Reklam filmini markanın sosyal medya hesaplarından izleyebilir, “İki Elin Enerjisi Güzel’’ projesi hakkında detaylı bilgiye isetotalistasyonlari.com.tr/iki-elin-enerjisi-guzel.htmladresinden ulaşabilirsiniz.

 Reklam filmini izlemek için: www.youtube.com/watch?v=Q2ybFlvzKBo

 Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL İstasyonları, geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor. 

KÜNYE

Reklamveren:TOTAL İstasyonları 

Reklamveren Yetkilisi: Beril Cabı Günermengi, Nurgün Özdoğan, Cansu Nur Turan

Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP

CEO:Ateş Çavdar

Kreatif Direktör: Cem Önder Yaşar

Kreatif Ekip: Berkay Bozyel, Gözde Pişkin, Elif Açıkgöz, Mine Uysal, Kübra Elönü, Talip Özdemir

Başkan Yardımcısı / Müşteri İlişkileri: Esra Özkan

Marka Direktörü: S. Burcu Önder

Marka Temsilcisi: Büşra Türkmen

CSO: Emre Perçin

CDO: Sera Aktüre

Dijital Ekip: Rüya Ögü, Halit Turanlı, İrem Güler, Ceyda Akalın, Süleyman Gökdemir, İlke Ünsal, Alihan Çetin

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Yönetmen:Serter Tırmık

Yapımcı:Berna Öztürk, Melisa Akbaba

Fotoğraf: F28

Orijinal Beste: Wolfgang Amadeus Mozart - Türk Marşı

Müzik: 25m2 Music Prodüksiyon – Cenk Çelebioğlu

Post Prodüksiyon: 1000 VOLT

Bu haber 1105 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak Seç Konusundaki Duyarlılığını 4 Ekim Vontier Emniyet Günüyle Bir Kez Daha Gösterdi... 18.10.2021
Bakan Dönmez: Azerbaycan'la 11 milyar metreküplük ilave doğal gaz ticaret anlaşması yapıldı... 17.10.2021
Enerya Enerji, Denizli'de 300 bininci abonesine elektrikli bisiklet hediye etti... 17.10.2021
Castrol Ford Team Türkiye, Ege Rallisi ile 2021 ‘Markalar Şampiyonluğu’na bir adım daha yaklaştı... 17.10.2021
Doğalgaz faturasında tasarruf için Multipor ile doğru yalıtım ... 17.10.2021
OEDAŞ’tan Plastik Kapak Seferberliği... 17.10.2021
Elektrikte gün öncesi ve dengeleme güç piyasasında azami fiyat limiti yükseltildi... 17.10.2021
Ali Osman Ulusoy Turizm’den Trabzonspor’a özel tasarım Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ... 17.10.2021
Hibrit Satışları Artıyor Toyota Liderliğini Sürdürüyor... 17.10.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Otobüsleri Karsan Atak ile Yenileniyor!... 17.10.2021
Anadolu Isuzu, Vodafone Busıness’ın Red Kontrol Çözümüyle Ticari Araç Sektöründe Bir İlki Gerçekleştirdi... 17.10.2021
Logitrans’a İlgi ve Katılım Artarak Sürüyor ... 17.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.