Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Asude Timuçin Petrol, Dünya Devi Wayne Akaryakıt Dispenseri Tercih Etti

Güncelleme :27.07.2021

 Asude Timuçin Petrol Yöneticisi Ahmet Timuçin; “Wayne Dispenserları genel olarak sunduğu kalite ve performansa göre uygun fiyatlı diyebilirim. Çok kaliteli bir dispenser, bu kadar başarılı bir ürünün müşterilerimize verdiği hizmette bir o kadar kaliteli”dedi.

Bugün Kayseri’deyiz, Asude Timuçin Petrol yöneticisi Ahmet Timuçin ile Wayne Dispenserlerini neden tercih ettiği üzerine sohbet ediyoruz. 

 Ahmet Bey merhabalar, öncelikle sizi tanımak isteriz, ne kadar süredir bu sektördesiniz?

Merhabalar ismim Ahmet Timuçin, uzun yıllardır akaryakıt sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Ailemiz 50 yıldır bu sektörde yer almakta, ben de bu devamlılığı 10 yıldır sürdürmekteyim. Aile geleneğini sürdürmeye devam ediyoruz diyebilirim.

Wayne Dispenserları ile nasıl tanıştınız? 

İstasyonumuzda hiçbir meslektaşımızın tecrübe etmesini istemediğimiz bir kaza yaşadık. Müşterimiz olmayan bir servis minibüsü istasyonumuzda dispensere çarptı. Neyse ki sadece maddi hasarlı bir kazaydı. Kaza sonrası hemen Kayseri Yetkilisi Servisi ile görüştük. Neler yapmamız gerektiği konusunda bizlere destek oldular. 

Bizim istasyon alanımız küçük olmasına rağmen yoğun satış yapan bir istasyonuz. Biz Wayne Helix 5000 Twin modelinin aynı anda dört araca dolum yapabildiğini biliyorduk ve çok beğeniyorduk. Bu bizim işlerimizi çok rahatlatacak bir özellikti. İletişime geçtikten çok kısa bir süre sonra kazalı olan dispenserimizi aynı anda dört dolum yapabilen Wayne Twin modeli ile değiştirdiler. Bu hızlı dönüşüm bizi çok mutlu etti. Wayne tecrübemiz bu şekilde başlamış oldu. 

 Wayne satış sonrası desteklerinizi nereden almaktasınız? Aldığınız hizmetten memnun musunuz?

Gasgrup çağrı merkezinden destek almaktayız. Gasgrup’tan sadece akaryakıt değil, LPG alanında da uzun yıllardır teknik destek almaktayız. Gasgrup’tan memnunuz, 7/24 her aramamızda bize hizmet verebiliyorlar. Kendilerine çok hızlı bir şekilde ulaşım sağlamakla kalmayıp, sorunlarımızı çok kısa sürede çözebiliyorlar. Ben 10 yıldır bu işi yapıyorum, şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık. Aksine müşteri memnuniyetine çok değer veren bir firma. Sadece satışla kalmayıp, satış sonrası da sürekli bizlerle iletişim halindeler. Hem çağrı merkezi, hem teknik personeller bizlerin sorununu çok hızlı çözüyorlar. Gasgrup’la, söylediğim gibi uzun yıllardır çalışıyoruz bu zaman içerisinde bizlerin güvenini çoktan kazandılar, onlarla çalışmaktan memnunuz. 

 Wayne dispenserlerini ve Gasgrup’ u çevrenize önerir misiniz?

Wayne Dispenserları genel olarak sunduğu kalite ve performansa göre uygun fiyatlı diyebilirim. Çok kaliteli bir dispenser, bu kadar başarılı bir ürünün müşterilerimize verdiği hizmette bir o kadar kaliteli. Aynı anda dört araca dolum yapabilmesi özelliği ile bizi oldukça rahatlattı. Twin dispenser aynı anda dört araca hizmet vermekle kalmayıp, dolumu da çok hızlı tamamlıyor. Wayne sayesinde, en yoğun saatlerde bile müşterilerimize mahcup olmadan hizmet verebilir hale geldik. Tabi bu kadar güzel bir ürünün arkasında güzel de bir ekip mevcut. Gasgrup bu yapıyı çok güzel kurmuş. Bütün çalışanlar işi biliyor, sorunlarınızı çözüm konusunda hemen aksiyon alıyorlar. Ürünlerini almakla kalmıyoruz; iletişimimiz devam ediyor. Hem çağrı merkezi, hem Gasgrup teknik servisi her zaman bizimle ilgileniyorlar. Yaşadığımız kaza sürecinde ve sonrasında bizi yalnız bırakmadılar. En kısa sürede satışlarımıza daha yüksek kapasiteyle devam eder hale geldik. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

En İyilerin Tercihi olan Gasgrup’ u tercih ettiğiniz için biz çok teşekkür ederiz.

Bu haber 2875 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Türkiye Rüzgar Enerjisinde Rekor Bir Yılı Daha Geride Bırakıyor... 02.12.2021
Petrol Ofisi’nde CHRO’luk görevine Burcu Yüksel Kocagöz atandı... 02.12.2021
Castrol Ford Team Türkiye’den kırılması zor bir rekor daha…... 01.12.2021
Lojistik Sektörünün Geleceğini Etkileyecek Temel Trendler Açıklandı... 01.12.2021
Saygı Otomotiv İle Renault Trucks’ın Bayi Ağına Kayseri de Katılıyor... 01.12.2021
Kent Electra İtalya toplu ulaşımında test edildi... 01.12.2021
Temsa’nın Çevreci Otobüsleri İsrail Yollarındaki Sayısını Artırıyor... 01.12.2021
Henkel, üçüncü çeyrekteki güçlü satış artışı ile büyüme hedefi doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor... 01.12.2021
Enerjisa, güvenli ödeme altyapısı için Akbank’la iş birliğine imza attı ... 01.12.2021
Asis Yeni Nesil Orbit MTS Terminallerini Kullanıcılarına Sundu ... 01.12.2021
Küresel yenilenebilir enerji kurulumları bu yıl 290 gigavatla rekor tazeleyecek... 01.12.2021
Petrokimya Tesislerinde Güç Aktarım Ürün Seçimi... 01.12.2021
ESS Otomasyon Tora Samsun Bölge Servisini Tanıyalım... 01.12.2021
OPEC+ grubunun petrol üretimi artışında 'temkinli' yaklaşımını sürdürmesi bekleniyor... 01.12.2021
Elektrikli Araçların Yaygınlaşması Enerji İhtiyacını Artıracak!... 01.12.2021
Akkök Holding’den “Kadın Enerjisi’’ projesi ... 01.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.