Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

TURPAK’dan Sosyal Sorumluluk Kapsamında Büyük Destek...

Güncelleme :05.06.2013

 Sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam eden Turpak, bu desteği “Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri” ile bir kez daha gösterdi.

TURPAK her sene olduğu gibi destek verdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Kategori sponsorluğunu üstlendiği ve bu yıl 5’incisi düzenlenen Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim ödülleri, tarafsızlığına güvenilen Akademik bir seçici kurul liderliğinde sahiplerini buldu. Merhum gazeteci Mehmet Ali Birand anısına yapılan gecenin sunuculuğunu yıllarca pek çok önemli organizasyona ses vermiş olan Korhan Abay yaptı.

Aralarında milletvekilerinin, eski bakanların, valilerin, büyükşehir belediye başkanlarının,   akademisyenlerin, sanatçıların, bürokratların ve Birand Ailesinin de bulunduğu 500 davetliyi buluşturan tören Adile Sultan Sarayında gerçekleşti. 

Darüşşafaka Cemiyeti Başkanı Zekeriya Yıldırım’ın da konuklar arasında bulunduğu törende; Kültür Sanat ve Turizm Etkinlikleri, Sosyal Sorumluluk, Kent İçi Ulaşım, Katılımcı Yönetim, Çevre Koruma, Kültür ve Sanat Varlıklarının Korunması, Şehir Planlama ve Kentsel Tasarım, Afet Yönetimi, E Belediyecilik olmak üzere 9 kategoride toplam 34 ödül verildi.

Adile Sultan Sarayı’ndaki Yerel Yönetim Ödülleri gecesinde; Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, ‘Niğde Belediyesi Kent Otomasyon Sistemi’ Projesi ile E Belediyecilik Kategorisi, Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ‘Hayatı ve Kenti Eşitliyoruz’ Projesi ile Sosyal Sorumluluk Kategorisi; Sakarya Belediye Başkanı Zeki Toğoçoğlu, ‘Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Medya Uygulamaları’ Projesi ile E Belediyecilik kategorisindeki ödüllerini TURPAK CEO’su Tamer Şengönül’den aldılar. Ödüllerin verilmesinin ardından kısa bir konuşma yapan Sn. Tamer Şengönül, TURPAK’ın vizyonuna kısaca değinerek böyle bir organizasyonun parçası olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi ve ödül alan tüm başkanları bir kez daha tebrik etti.

 

Bu haber 4278 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Özkoyuncu Madencilik de Turpak kalitesini tercih etti... 20.10.2019
Anadolu Isuzu Busworld Brüksel´de geleceğin çevreci araçlarını sergiledi... 20.10.2019
Club TOTAL üyelerine Tekzen’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde, 50 TL akaryakıt ya da otogaz çeki hediye! ... 19.10.2019
Mercedes-Benz Türk´ün Her Kızımız Bir Yıldız projesi Sürdürülebilir İş Ödülü´ne layık görüldü... 18.10.2019
Türk takımlarından, 2020’deki Shell Eco-marathon’a iddialı başlangıç... 18.10.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.