Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ekipman Başlıkları

TURPAK’dan Sosyal Sorumluluk Kapsamında Büyük Destek...

Güncelleme :05.06.2013

 Sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam eden Turpak, bu desteği “Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri” ile bir kez daha gösterdi.

TURPAK her sene olduğu gibi destek verdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Kategori sponsorluğunu üstlendiği ve bu yıl 5’incisi düzenlenen Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim ödülleri, tarafsızlığına güvenilen Akademik bir seçici kurul liderliğinde sahiplerini buldu. Merhum gazeteci Mehmet Ali Birand anısına yapılan gecenin sunuculuğunu yıllarca pek çok önemli organizasyona ses vermiş olan Korhan Abay yaptı.

Aralarında milletvekilerinin, eski bakanların, valilerin, büyükşehir belediye başkanlarının,   akademisyenlerin, sanatçıların, bürokratların ve Birand Ailesinin de bulunduğu 500 davetliyi buluşturan tören Adile Sultan Sarayında gerçekleşti. 

Darüşşafaka Cemiyeti Başkanı Zekeriya Yıldırım’ın da konuklar arasında bulunduğu törende; Kültür Sanat ve Turizm Etkinlikleri, Sosyal Sorumluluk, Kent İçi Ulaşım, Katılımcı Yönetim, Çevre Koruma, Kültür ve Sanat Varlıklarının Korunması, Şehir Planlama ve Kentsel Tasarım, Afet Yönetimi, E Belediyecilik olmak üzere 9 kategoride toplam 34 ödül verildi.

Adile Sultan Sarayı’ndaki Yerel Yönetim Ödülleri gecesinde; Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, ‘Niğde Belediyesi Kent Otomasyon Sistemi’ Projesi ile E Belediyecilik Kategorisi, Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ‘Hayatı ve Kenti Eşitliyoruz’ Projesi ile Sosyal Sorumluluk Kategorisi; Sakarya Belediye Başkanı Zeki Toğoçoğlu, ‘Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Medya Uygulamaları’ Projesi ile E Belediyecilik kategorisindeki ödüllerini TURPAK CEO’su Tamer Şengönül’den aldılar. Ödüllerin verilmesinin ardından kısa bir konuşma yapan Sn. Tamer Şengönül, TURPAK’ın vizyonuna kısaca değinerek böyle bir organizasyonun parçası olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi ve ödül alan tüm başkanları bir kez daha tebrik etti.

 

Bu haber 4633 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Motul Madeni Yağları Sağladığı Yakıt Tasarrufu ve Verimlilik İle Araç Sahiplerinin Yanında... 30.05.2020
Koronaya çözüm bulunduğunda ve bugünler bittiğinde, ne olacak?... 30.05.2020
Pirelli'den 4 lastik alana 400 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediyesi... 30.05.2020
Fatih Sondaj Gemisi Karadeniz'e uğurlandı... 30.05.2020
Enerji sektöründe 11,6 milyon yeni iş imkanı ... 29.05.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.