Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Akaryakıt ödemelerinin limiti Ingenico-Lukoil işbirliğinde kontrolünüzde

Güncelleme :06.06.2013

 Dünya petrol rezervinin binde 8’ini elinde bulunduran ve 6.000’i aşkın perakende satış noktası ile dünyanın 2’nci büyük enerji şirketi olan LUKOIL, Ingenico Ödeme Sistemleri işbirliğinde geliştirdiği Lukoil Yakıt Kart ile kullanıcılara belirledikleri limitlerle akaryakıt harcamalarını yönetme imkanı sunuyor. Böylece kullanıcılar bu kartlara istedikleri limitte para yükleyerek yakıta dönüştürme olanağına sahip oluyor.

Gelişen teknoloji ve ödeme sistemlerinde değişen tüketici alışkanlıkları, akaryakıt noktalarında da müşterilere sunulan hizmetleri çeşitlendiriyor. Türkiye’de teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uyduran LUKOIL, teknoloji odaklı çalışırken diğer taraftan da tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarını ürünlerine adapte ediyor. Bu doğrultuda Ingenico POS’larını ve yazılım

desteğini alarak ödeme sistemlerine yeni bir boyut getiren ve ödemeyi keyifle gerçekleştirmenizi sağlayan LUKOIL, LUKOIL Yakıt Kart projesi ile şirketlere belirli bir araca bağımlı kalmaksızın akaryakıt harcamalarını yönetme imkanı sunuyor.Öncelikli hedef kitlesini kara yolu üzerinde yolcu ve yük taşımacılığı yapan şirketlerin ve bu kapsam dahilindeki kurum‐kuruluşların oluşturduğu proje sayesinde karta sahip olan herkes, limitler dahilinde akaryakıt alabiliyor. Bunun yanında şirketler LUKOIL Yakıt Kart ile kampanya yapıp akaryakıt hediye edebiliyor ya da hizmetlerinde indirim yapmak yerine karşılık gelen miktarda akaryakıt teklif edebiliyor.

LUKOIL YAKIT KART, UYGULAYAN TARAFINDA DA AVANTAJLAR SUNUYOR

Bu uygulama, LUKOIL Yakıt Kart’ı kullanan ya da çalışanlarına hediye etmek isteyen şirketler tarafına da önemli avantajlar sağlıyor ve uygulayan, LUKOIL Yakıt Kart’ı pompa fiyatı yerine belirli indirimlerle alıyor. Böylece kartın hediyeyi alan kişinin gözünde algılama değeri, hediyeyi verenden daha fazla oluyor. Raporlar ve istatistikler konusunda da Ingenico ile çalışan LUKOIL, LUKOIL Yakıt Kart ile kullanıcılara kendi kullanıcının adı ve şifresi ile sistemden hesabına ulaşabilmesini, limit koyarak limit kaldırabilmesini ya da iptal ederek kara listeye alabilmesini sağlıyor. Hangi kartla ne kadar alım yapılmış, hangi istasyondan alınmış vb. istatistikler görülebiliyor. Kullanıcılar bu esnek yönetim paneli sayesinde yer ve zamandan bağımsız olarak hesabıyla ilgili istediği değişimi yapılabiliyor. Bu uygulamalar, özellikle filo yöneticileri için ciddi oranda zaman tasarrufu sağlıyor. 

“Proje İçin En İyi İş Ortağının IngenicoOlduğuna Karar Verdik”

Projede Ingenico POS’larını ve yazılımını kullandıklarını, tüketicilerin kullanacağı web arayüzünü de Ingenico’nun geliştirdiğini belirten LUKOIL Kurumsal Filo ve Kart Satışları Müdürü Kahan Doğru, Ingenico’nun gerek hızlı çalışma prensibi gerekse uzman ekibi ve tecrübesiyle proje için en iyi iş ortağı olarak belirlendiğini ifade etti. Doğru, Ingenico olduğuna karar verdiklerini ifade etti.

Bu haber 3299 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak Seç Konusundaki Duyarlılığını 4 Ekim Vontier Emniyet Günüyle Bir Kez Daha Gösterdi... 18.10.2021
Bakan Dönmez: Azerbaycan'la 11 milyar metreküplük ilave doğal gaz ticaret anlaşması yapıldı... 17.10.2021
Enerya Enerji, Denizli'de 300 bininci abonesine elektrikli bisiklet hediye etti... 17.10.2021
Castrol Ford Team Türkiye, Ege Rallisi ile 2021 ‘Markalar Şampiyonluğu’na bir adım daha yaklaştı... 17.10.2021
Doğalgaz faturasında tasarruf için Multipor ile doğru yalıtım ... 17.10.2021
OEDAŞ’tan Plastik Kapak Seferberliği... 17.10.2021
Elektrikte gün öncesi ve dengeleme güç piyasasında azami fiyat limiti yükseltildi... 17.10.2021
Ali Osman Ulusoy Turizm’den Trabzonspor’a özel tasarım Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ... 17.10.2021
Hibrit Satışları Artıyor Toyota Liderliğini Sürdürüyor... 17.10.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Otobüsleri Karsan Atak ile Yenileniyor!... 17.10.2021
Anadolu Isuzu, Vodafone Busıness’ın Red Kontrol Çözümüyle Ticari Araç Sektöründe Bir İlki Gerçekleştirdi... 17.10.2021
Logitrans’a İlgi ve Katılım Artarak Sürüyor ... 17.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.