Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

TÜBİTAK UME ve ALPET Arasında Şirket Markeri Projesi İmzalandı

Güncelleme :11.10.2013

 TÜBİTAK UME, ALPET için şirket markeri ve performans katığı üretmek ve kullanacağı şirket markerini saha numunelerinde ölçmek için ALPET ile proje sözleşmesi imzaladı. 

9 Ekim tarihinde yapılan imza törenine ALPET Yönetim Kurulu Başkan Vekili  Mustafa Ergi, Genel Müdür İzzet Çubukçu, Murat Kahveci, Aytek Başer, Hakan Aybarve Şahika Mut katılırken, TÜBİTAK UME adına imza törenine Enstitü Müdürü Dr. Fatih Üstüner, Enstitü Müdür Teknik Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Ceyhan Gören ve Uzman Hüseyin Kaya katıldı. 

İmza töreninde bir konuşma yapan Mustafa Ergi, “Bugün TÜBİTAK UME’nin Ulusal Marker projesindeki başarısı ve kurduğu muntazam sistemle, yapmış olduğu ölçümlerin uluslararası düzeyde kabul görmesi iş birliğimizin değeri konusunda beni mutlu ediyor. TÜBİTAK UME’nin uluslararası ölçekte tanınan bir kurum ve ölçüm bilimi konusunda Türkiye’nin en yetkin otoritesi olması sebebi ile de müşterilerimize her zaman daha güvenli ve aynı kalitede ürün sunma ilkemizi pekiştiriyoruz.

TÜBİTAK UME’yi bugünlere getiren, gerek geçmişte görev almış gerekse günümüzde bu güzide hizmetlerin devamını sağlamasına destek veren herkese özellikle TÜBİTAK Başkanlığı’na teşekkür ediyorum.  Yüzde yüz yerli sermayeli bir akaryakıt şirketi olarak, işbirliğimizi geliştirmek ve diğer ürün gruplarımız için de TÜBİTAK UME’den uluslararası düzeyde kabul gören çözümler talep etmeye devam edeceğiz” dedi.

Törende konuşma yapan Dr. Fatih Üstüner “ TÜBİTAK UME olarak, her zaman en üst düzey ve kalitede doğru çözümler üretmeyi kendimize gaye edindik. TÜBİTAK UME’nin dünden bugüne gelen hizmetleri ve kültürü çerçevesinde doğru çözüm, güvenilir ölçüm, samimi hizmeti kendimize şiar edindik. TÜBİTAK UME Ulusal Markerde olduğu gibi, ALPET Şirket Markerinin de doğru ve güvenilir şekilde ölçümü için gerekli olan bütün bilimsel altyapıyı kurmuştur. TÜBİTAK UME sektördeki herkese eşit mesafede çözümler üretmeye devam edecektir.” dedi.

TÜBİTAK UME tarafında geliştirilen UMEXLD isimli şirket markeri ve performans katığı, yalnızca şirket markeri olarak işlev görmeyip aynı zamanda motorin performans katığı olarak da işlev görmektedir.

 

Bu haber 3637 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Motul Madeni Yağları Sağladığı Yakıt Tasarrufu ve Verimlilik İle Araç Sahiplerinin Yanında... 30.05.2020
Koronaya çözüm bulunduğunda ve bugünler bittiğinde, ne olacak?... 30.05.2020
Pirelli'den 4 lastik alana 400 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediyesi... 30.05.2020
Fatih Sondaj Gemisi Karadeniz'e uğurlandı... 30.05.2020
Enerji sektöründe 11,6 milyon yeni iş imkanı ... 29.05.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.