Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

Aktifsped ADR’li Yatırımlarımızda ilk Tercihimiz TIRSAN Dedi

Güncelleme :17.12.2013

 Dünyada sıvı dökme yük taşımacılığının en büyük lojistik firmalarından biri olan Hoyer Grup’un Türkiye temsilcisi olarak hizmet verdiklerini belirten Ekin Tirman ‘Hoyer Grup Almanya ve Hollanda başta olmak üzere Avrupa’da DAF ile yoğun iş birliği içerisindedir.

     Aktifsped Uluslararası Nakliyat’a satışı yapılan 10 adet DAF CF 85.460 ve 15 adet Tırsan Tank Konteyner Şasi için teslimat töreni Comvex Ticari Araçlar fuarında Tırsan standında gerçekleştirildi. Törende Aktifsped Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ekin Tırman, Tırsan Satış Planlama Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız ve Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur hazır bulundu.
    Aktifsped Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ekin Tırman gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada ‘ADR mevzuatına uygun tank konteyner şasi satın almak bizim için çok önemli. Çünkü 2014 başından itibaren, tehlikeli maddelerin karayolu ile taşınması sırasında araçların ADR mevzuatına uygun olması hakkındaki denetimler artacak ve cezai yaptırımlarla kontrol edilmeye başlanacak. Bizde tank konteyner şasi araçlarımızda sıvı, gaz ve tehlikeli maddelerin yasal mevzuata uygun şekilde taşımasını gerçekleştirmek istedik ve Tırsan’ı tercih ettik’ dedi. 
    Gerçekleştirilen törende Tırsan Satış Planlama Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız yaptığı açıklamada ‘Türkiye’de ADR mevzuatına uygun ilk tanker üretimini biz gerçekleştirdik. 2002 yılından bu yana ürettiğimiz mevzuata uygun tip onaylı tehlikeli madde taşıyan araçlarımızı, Kässbohrer markası ile başta Almanya olmak üzere, Avrupa ve Rusya’ya ihraç etmekteyiz’ dedi.
 
DAF’ın Yakıt ve Yol Performansından Çok Memnunuz
 
   Türkiye’de farklı ve zor yol koşullarında taşımacılık yaptıklarını belirten Tırman ‘ DAF çekiciler bizim bu zorlu yol koşullarında taşıdığımız ürünleri güvenle ve tasarrufla taşımamızı sağlıyor. Yakıt sarfiyatı çok iyi ve yol performansından oldukça memnunuz’ dedi. 
    Dünyada sıvı dökme yük taşımacılığının en büyük lojistik firmalarından biri olan Hoyer Grup’un Türkiye temsilcisi olarak hizmet verdiklerini belirten Ekin Tırman ‘Hoyer Grup Almanya ve Hollanda başta olmak üzere Avrupa’da DAF ile yoğun iş birliği içerisindedir. Hoyer Grup tarafından Tırsan markası Türkiye’de partner olarak en ciddi, en güçlü ve hizmet kalitesi yüksek olan tek firma olarak görülmektedir. Bu nedenle Hoyer Grup’un yönlendirmeleri ve kendi deneyimlerimizin sonucunda DAF ve Tırsan ile çalışmak konusunda karar aldık. Tırsan markası zaten treyler anlamında Türkiye’nin en güçlü ve en geniş hizmet ağına sahip üreticisidir’ dedi.
 
 Tırsan Konteyner Taşıyıcı

Konteyner tiplerine bağlı olarak en iyi yük dağılımını elde etmek amacıyla geliştirilmiştir. Değiştirilebilir deveboynu ve şasi tasarımı sayesinde 45 ft. uzun tünel konteyner dahil bütün konteyner modellerini yasal gabari sınırını aşmadan taşıyabilmenin yanı sıra arkada 20 ft. konteyner taşıma güne sahip olması daha hızlı yük boşaltımına olanak sağlamaktadır. Uzayıp kısalabilen ön ve arka kısımları sayesinde şehir ve liman içerisinde yüksek manevra kabiliyeti sağlamakta ve galvaniz kaplı şasi kullanıcısına 10 yıl paslanmazlık sunmaktadır.

Bu haber 2670 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Türkiye'nin doğal gaz tüketimi yüzde 2,9 arttı... 01.06.2020
ZF, WABCO alımını tamamladı... 01.06.2020
IVECO’dan Metroport’a 2 adet S-WAY çekici teslimatı ... 01.06.2020
EPDK'nin enerji sektörüne yönelik tüm işlemleri elektronik ortamda yapılabilecek... 01.06.2020
Pirelli'den 4 lastik alana 400 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediyesi... 30.05.2020
Fatih Sondaj Gemisi Karadeniz'e uğurlandı... 30.05.2020
Motul Madeni Yağları Sağladığı Yakıt Tasarrufu ve Verimlilik İle Araç Sahiplerinin Yanında... 30.05.2020
Koronaya çözüm bulunduğunda ve bugünler bittiğinde, ne olacak?... 30.05.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.