Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

Aktifsped ADR’li Yatırımlarımızda ilk Tercihimiz TIRSAN Dedi

Güncelleme :17.12.2013

 Dünyada sıvı dökme yük taşımacılığının en büyük lojistik firmalarından biri olan Hoyer Grup’un Türkiye temsilcisi olarak hizmet verdiklerini belirten Ekin Tirman ‘Hoyer Grup Almanya ve Hollanda başta olmak üzere Avrupa’da DAF ile yoğun iş birliği içerisindedir.

     Aktifsped Uluslararası Nakliyat’a satışı yapılan 10 adet DAF CF 85.460 ve 15 adet Tırsan Tank Konteyner Şasi için teslimat töreni Comvex Ticari Araçlar fuarında Tırsan standında gerçekleştirildi. Törende Aktifsped Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ekin Tırman, Tırsan Satış Planlama Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız ve Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur hazır bulundu.
    Aktifsped Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ekin Tırman gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada ‘ADR mevzuatına uygun tank konteyner şasi satın almak bizim için çok önemli. Çünkü 2014 başından itibaren, tehlikeli maddelerin karayolu ile taşınması sırasında araçların ADR mevzuatına uygun olması hakkındaki denetimler artacak ve cezai yaptırımlarla kontrol edilmeye başlanacak. Bizde tank konteyner şasi araçlarımızda sıvı, gaz ve tehlikeli maddelerin yasal mevzuata uygun şekilde taşımasını gerçekleştirmek istedik ve Tırsan’ı tercih ettik’ dedi. 
    Gerçekleştirilen törende Tırsan Satış Planlama Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız yaptığı açıklamada ‘Türkiye’de ADR mevzuatına uygun ilk tanker üretimini biz gerçekleştirdik. 2002 yılından bu yana ürettiğimiz mevzuata uygun tip onaylı tehlikeli madde taşıyan araçlarımızı, Kässbohrer markası ile başta Almanya olmak üzere, Avrupa ve Rusya’ya ihraç etmekteyiz’ dedi.
 
DAF’ın Yakıt ve Yol Performansından Çok Memnunuz
 
   Türkiye’de farklı ve zor yol koşullarında taşımacılık yaptıklarını belirten Tırman ‘ DAF çekiciler bizim bu zorlu yol koşullarında taşıdığımız ürünleri güvenle ve tasarrufla taşımamızı sağlıyor. Yakıt sarfiyatı çok iyi ve yol performansından oldukça memnunuz’ dedi. 
    Dünyada sıvı dökme yük taşımacılığının en büyük lojistik firmalarından biri olan Hoyer Grup’un Türkiye temsilcisi olarak hizmet verdiklerini belirten Ekin Tırman ‘Hoyer Grup Almanya ve Hollanda başta olmak üzere Avrupa’da DAF ile yoğun iş birliği içerisindedir. Hoyer Grup tarafından Tırsan markası Türkiye’de partner olarak en ciddi, en güçlü ve hizmet kalitesi yüksek olan tek firma olarak görülmektedir. Bu nedenle Hoyer Grup’un yönlendirmeleri ve kendi deneyimlerimizin sonucunda DAF ve Tırsan ile çalışmak konusunda karar aldık. Tırsan markası zaten treyler anlamında Türkiye’nin en güçlü ve en geniş hizmet ağına sahip üreticisidir’ dedi.
 
 Tırsan Konteyner Taşıyıcı

Konteyner tiplerine bağlı olarak en iyi yük dağılımını elde etmek amacıyla geliştirilmiştir. Değiştirilebilir deveboynu ve şasi tasarımı sayesinde 45 ft. uzun tünel konteyner dahil bütün konteyner modellerini yasal gabari sınırını aşmadan taşıyabilmenin yanı sıra arkada 20 ft. konteyner taşıma güne sahip olması daha hızlı yük boşaltımına olanak sağlamaktadır. Uzayıp kısalabilen ön ve arka kısımları sayesinde şehir ve liman içerisinde yüksek manevra kabiliyeti sağlamakta ve galvaniz kaplı şasi kullanıcısına 10 yıl paslanmazlık sunmaktadır.

Bu haber 2384 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Anadolu Isuzu Busworld Brüksel´de geleceğin çevreci araçlarını sergiledi... 20.10.2019
Özkoyuncu Madencilik de Turpak kalitesini tercih etti... 20.10.2019
Otokar´ın Elektrikli KENT Otobüsü Busworld Europe´da Sergilenecek... 20.10.2019
Club TOTAL üyelerine Tekzen’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde, 50 TL akaryakıt ya da otogaz çeki hediye! ... 19.10.2019
Mercedes-Benz Türk´ün Her Kızımız Bir Yıldız projesi Sürdürülebilir İş Ödülü´ne layık görüldü... 18.10.2019
Türk takımlarından, 2020’deki Shell Eco-marathon’a iddialı başlangıç... 18.10.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.