Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Doğalgaz Başlıkları

Baymak’ın Kıbrıs Çıkarması…

Güncelleme :31.12.2013

 Ada son teknoloji ile buluştu! 

Baymak bayi ağına her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. 18 Aralık 2013 tarihinde ikinci Cumhurbaşkanı Sayın Mehmet Ali Talat ve Baymak Genel Müdürü Ender Çolak’ın katılımlarıyla Lefkoşe’de “Baymak Kıbrıs”ın açılış töreni gerçekleşti. Teknoloji ve anlayış olarak dünya markası olma yolunda hareket eden Baymak böylece bayi ağına bir yenisini daha ekleyerek, yavru vatanda da tüketicileriyle buluşmuş oldu.

Pazardaki ağını giderek büyüten ve genişleten Baymak, teknoloji alanındaki yeniliklerini Kuzey Kıbrıslılarla da buluşturarak, adadaki önemli bir boşluğu doldurmuş oldu.

Baymak Genel Müdürü Ender Çolak: “Adadaki en büyük ısıtma-soğutma ve iklimlendirme hareketini gerçekleştiriyoruz.”

Baymak Genel Müdürü Ender Çolak Baymak Kıbrıs’ın açılışını yaparken gururluydu.  Açılış kurdelesini ikinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile kesen Çolak şu açıklamaları yaptı: “Baymak ailesi olarak Kıbrıs’ta önemli bir atılım başlatıyoruz. Kıbrıs’ta yenilenebilir enerji kaynağı projesi ile başlayan işbirliğimiz, adadaki en büyük iklimlendirme-ısıtma-soğutma hareketi ile devam etmektedir. 1990 yılından beri ivme kazanarak büyüdük, pazarda lider olduk, bundan sonra ihracat pazarında çok daha aktif olacağız. Baymak olarak kaliteyi ve tüketici memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. Tüm pazarlarda yüksek kalitede ürün ve müşteri memnuniyeti hedefimiz var. Yeni lansmanını gerçekleştirdiğimiz, Hollanda teknolojisine sahip Türkiye’nin en küçük kombisi idee’yi piyasaya sürdük. Yine yakın zamanda, en sessiz ve en ekonomik e.sybox hidroforu pazara kazandırdık. Lectus markalı kaskad kazan sistemleri ile enerji kaybına meydan okuduk. Umuyorum, Kıbrıs halkını da birçok güzel ve kaliteli ürünümüzle tanıştıracağız.”

Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat: “Baymak’ın yüksek verimlilikteki ürün teknolojisini adamıza getirmesinden mutluyuz.”

Açılış sonrasında kısa bir konuşma yapan ikinci Kıbrıs Cumhurbaşkanı Sayın Mehmet Ali Talat: “ Maalesef adada daha önce ısınma konforunu yaşayamıyorduk. Günümüzde kolay ulaşılabilir yüksek teknolojinin önemi çok büyüktür. Ayrıca enerji verimli ürünlerden yararlanmak ceplerimizi rahatlatır. Baymak firmasına bizleri yeni ve enerji verimli teknolojilerle tanıştırdıkları için teşekkür ediyorum.” dedi.

Baymak Kıbrıs Adanın Gözbebeği olacak!

Adanın en büyük bayisi olacak olan “Baymak Kıbrıs” içindeki ürün çeşitliliği ve en yeni ürünleri tüketiciye sunmasıyla adanın gözbebeği olacak gibi görünüyor. Baymak’ın ihracat ağı ise Kıbrıs’tan sonra bambaşka rotaları göstererek giderek büyüyecek.

Bu haber 2789 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Türkiye Petrolleri Müşterileri, Pandemide TP Mobil İle Ödemeyi Tercih Etti... 02.07.2020
Doğalgaz üreticisi şirket üretim tesis sistemlerini modernizasyon ile iyileştirdi... 02.07.2020
Kazancı Holding şirketlerinden büyük başarı... 02.07.2020
Prof. Dr. Kerem Alkin Yenilenebilir Enerji Alanında Faaliyet Gösterecek Derneğin Başkanı Oldu... 02.07.2020
Havaş, kargo ve geçici depolama hizmetlerini Antalya Havalimanı’na taşıdı... 02.07.2020
Goodyear’dan 300 TL’ye varan yaz fırsatları devam ediyor... 02.07.2020
Anadolu Isuzu’dan Hint Okyanusu’ndaki Reunion Adasına 20 Araçlık Teslimat... 02.07.2020
Tüpraş’tan Sokak Hayvanlarına Destek... 02.07.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.