Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Doğalgaz Başlıkları

Baymak bayi sayısını her geçen gün artırıyor!

Güncelleme :13.01.2014

 Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak Türkiye genelinde 1200 münhasır bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 250’nin üzerinde yetkili servisi ile pazarda lider marka olmanın gururunu yaşıyor. Lider bu kez Adana’da açtığı yeni bayisi ile Adana tüketicisini teknoloji ile buluşturdu.

Daha önce Adana’da pek çok bayisi bulunan Baymak, açtığı yepyeni bayisi ile Adana halkına teknoloji vadediyor. Daha önce Baymak A.Ş. bünyesinde bulunan Brötje&Baymak Markası Dağıtıcı Bayisi olan Başaran Isı bu kez Adana’da yepyeni bir bayi ve lojistik merkezi açtı. Bayi açılışına Baymak A.Ş. Genel Müdürü Sn. Ender ÇOLAK ve Başaran Isı firma sahibi Zekeriya Başaran katıldı. Kurdeleyi birlikte kesen Baymak Genel Müdürü Ender Çolak ve Zekeriya Başaran, Baymak Ailesi olarak hızlı ve istikrarlı büyümenin gururunu yaşıyorlardı. Çıtayı her zaman yüksekte tutan ve ürünleri ile fark yaratan Baymak, her geçen gün daha da büyümesinin formülünü ise, dağıtım kanallarını doğru yönetmesine bağlamaktadır. Adana’da giderek artan bayi sayısı da bunun en net göstergesidir.

 Ender Çolak “ Dağıtım Kanallarının Doğru Yönetilmesi, İstikrarlı Büyümeyi Getirir”

Açılış töreninde konuşma yapan Baymak A.Ş. Genel Müdürü Ender ÇOLAK şunları söyledi; ‘’Dünyada ve Türkiye’de sektörel bazda daralmalar söz konusu olduğu halde Baymak olarak büyümeye devam ediyoruz. Bugün birlikte açılışını yaptığımız Başaran Isı’ya ait mağaza ve lojistik merkezi de bu büyümenin göstergesidir. Baymak A.Ş. istikrarlı büyümesini, oluşturduğu dağıtım kanalını doğru yöneterek sağlamaktadır. Baymak ile birlikte çalışan bayilerinin de Baymak ile birlikte büyüdüğünün en güçlü kanıtı; Brötje&Baymak Dağıtıcı Bayi Başaran Isı’nın Ankara, Samsun, Kayseri ve İzmir’den sonra Adana’da örgütlenmesidir. 

Baymak A.Ş. yeni dönemde üretim hatlarında yeniden yapılanma yaparak, Hollanda teknolojili Yoğuşmalı Duvar Tipi Kazan Lectus ve pazarın en sessiz, en küçük ve en verimli yoğuşmalı kombisi İdee’yi üreterek piyasaya sundu. Baymak A.Ş. olarak bundan sonraki dönemde de en son teknolojiye sahip ürünleri pazara sunmaya devam edeceğiz.”

Baymak Adana bayi açılışından hatırda kalanlar renkli görüntüler, verimli sohbetler ve enerji kaybına meydan okuyan eşsiz tasarıma ve kaliteye sahip Baymak ürünleri oldu.

 

Bu haber 1925 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
TEMSA 5 yıldır kariyerde engelleri kaldırıyor ... 16.11.2019
Enerji Bakanı Dönmez TürkAkım Alım Terminalini ziyaret etti ... 16.11.2019
BP-Turpak /Üst Düzey SEÇ Denetlemeleri Devam Ediyor…... 16.11.2019
GÜYAD, `Yenilenebilir Enerji Finansmanı Zirvesi´nde sektörü bir araya getirdi... 16.11.2019
Küresel petrol arzı Ekim ayında arttı... 16.11.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.