Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Total, Akaryakıt Taşımacılığı Güvenliğini Ödüllendiriyor

Güncelleme :28.01.2014

 Total Oil Türkiye,  Akaryakıt taşımacılığı hizmetlerinde yüksek emniyet standartlarını ‘Emniyet Performansı En Yüksek Nakliye Müteahhidi’ Ödülü ile ödüllendiriyor. Total Oil Türkiye Nakliye Departmanı tarafından her yıl düzenlenen ve zorlu kriterlerin değerlendirmeye alındığı ödülü bu yıl Yıldırım Nakliyat kazandı.  

Total Oil Türkiye ve tüm Nakliye Müteahhitleri’nin katıldığı ‘Nakliye Müteahhitleri Toplantısı’ Total Oil Türkiye Genel Müdürü Antoine Tournand ve Lojistik Direktörü Yaşar Taşkıran’ın katılımı ile 27 Ocak 2014 Pazartesi günü Rescate Hotel’de gerçekleştirildi.  Toplantıda, 2013 yılı performansı ve 2014 hedeflerinin yanı sıra Total ile ilgili gelişmeler ve hedeflerden de bahsedildi.

 Ayrıca toplantıda 2013 Yılı ‘Emniyet Performansı En Yüksek Nakliye Müteahhidi’ ödülü verildi. Bölge denetlemeleri, sürücülere operasyon sırasında yapılan gizli kontroller, istasyon ve şantiyelerde tespit edilen uygunsuzlukların giderilmesi için geri bildirim yapılması, ucuz atlatılmış kaza bildirimleri, uydu takip sisteminden (OBC) alınan verilerin operasyon standartlarında olması, sürücülerin operasyon ve sürüş sırasında göstermiş oldukları başarı oranları, milyon kilometre başına düşen kaza sayısı, Total tarafından akaryakıt taşıması yapan araçlara uygulanan denetim puanları gibi oldukça zorlu kriterlerin objektif bir biçimde değerlendirilmesi sonucu ‘Emniyet Performansı En Yüksek Nakliye Müteahhidi’ ödülüne Yıldırım Nakliyat layık görüldü. 

Yılın en iyi 3 sürücüsü seçilen Omsan Lojistik A.Ş.’den Rıdvan Demirel, Yıldırım Nakliyat’tan Recep İnce ve Dörtler Nakliyat’tan İbrahim Gülbahar da ödüllerini Total Oil Türkiye Genel Müdürü Antoine Tournand’dan aldı.

 Ödül töreninde Total’in güvenlik ve emniyet konusuna verdiği önemle ilgili konuşma yapan Total Oil Türkiye Genel Müdürü Antoine Tournand: “Total Oil Türkiye olarak, tehlikeli madde taşımacılığının risklerini göz önüne alarak hiç bir zaman esnek davranma lüksümüz olamaz. Her yıl milyonlarca kilometre taşıdığımız akaryakıtın, yükleme sürecinden son kullanıcıya kadar emniyetli şekilde ulaştırılması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bizim emniyet çabalarımız ve çalışmalarımızın yanı sıra ulaşımını sağlayan lojistik firmalarının da emniyet konusuna gereken özeni göstermeleri bizim için oldukça önemlidir.  Yıldırım Nakliyat’ın aldığı ödül de, göstermiş olduğu yüksek performans ve emniyetli operasyon hizmetlerinin bir sonucudur.’dedi.

Bu haber 3346 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Danimarkalı rüzgar enerjisi şirketi, Türkiye'de büyümeye olumlu bakıyor... 22.10.2021
KKTC Benzinciler Birliği: K-PET ve AL-PET akaryakıt satışını durdurdu... 22.10.2021
Türkiye Petrolleri ve Koalay.com İş Birliği ile Artık Sigorta İşlemleri TP Mobil Üzerinden Yapılabiliyor... 22.10.2021
Zorlu Enerji, Karadağ’da Elektirikli Araç Şarj İstasyonu Ağı Kuruyor ... 22.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.