Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Bonus sahipleri bundan böyle, Kadoil istasyonlarında da kazanacak!..

Güncelleme :20.03.2014

Bonus, 350’ye yakın bayisiyle Türkiye’nin büyümekte olan akaryakıt dağıtıcı firmalarından Kadoil ile, Bonus sahiplerine özel ayrıcalıklar dünyasını genişletecek bir anlaşma imzaladı. Anlaşma sayesinde, 15 milyon Bonus sahibi, Kadoil istasyonlarındaki akaryakıt alışverişlerinden Bonus kazanacak, Bonus’un Kadoil’e özel kampanyalarının yanı sıra tüm ayrıcalıklarından Kadoil istasyonlarında da faydalanacak.

Garanti Ödeme Sistemleri Pazarlama Koordinatörü Cem Dal, konuyla ilgili “Ülkenin en büyük akaryakıt firmalarıyla yılda en az 10 kampanya yapan, kredi kartı pazarında lider olan Bonus, bu işbirliğiyle Kadoil müşterilerine de türlü ayrıcalıklar sağlayacak. Kadoil’e özel ilk kampanyamızı önümüzdeki günlerde Bonusluların hizmetine sunacağız.” dedi. 

 Kadoil Genel Müdür Yardımcısı Çağdaş Demirağ ise “Akaryakıt dağıtım sektörünün en hızlı büyüyen şirketi olarak, bayilerimiz ve tüketicilerimize sunduğumuz imkanlar yelpazesine, Garanti Bonus Kart ile yaptığımız anlaşmayı da eklemenin mutluluğunu yaşıyorum. İki dinamik şirket arasında imzalanan bu anlaşma, yıllar sürecek bir işbirliğinin başlangıcı olacaktır. Kadoil müşterileri ve Bonus kart sahiplerine avantajlar sağlayarak, ilkemiz olan kaliteli ürünü daha uygun koşullarda tüketicilere sunmayı sürdürüyor olacağız. Tüketici memnuniyetini ön planda tutan iki yapının oluşturacağı kampanyaların akaryakıt sektörü açısından da çığır açacağına inanıyorum.” dedi.

Bu haber 2494 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Otogaza 19 kuruş zam yapıldı... 02.06.2020
Kare Lojistik İlk Defa Krone’yi Tercih Etti... 02.06.2020
Otopratik, Yolculukların Güvenle Başlayabilmesi için Ücretsiz Akü ve Lastik Bakımı Hizmeti Sunuyor... 02.06.2020
EPDK’dan akaryakıt şirketlerine fiyatları makul seviyeye çekin uyarısı... 02.06.2020
Elektrikte yüksek tedarik maliyetleri rekabetin önünü tıkıyor, YEKDEM’i ise tüketici ödüyor... 02.06.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.