Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

Kartrans’a Kässbohrer LOW-BED teslimatı

Güncelleme :22.04.2014

Kartrans Uluslararası Nakliyat 5 dingilli uzayabilir Kässbohrer K.SLA5  Low-bed semi-treyler’ini Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı.

Türkiye’nin lider treyler üreticisi TIRSAN 2002 yılında bünyesine kattığı Kässbohrer markası ile 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir ve 2013 yılında Rusyada low-bed segmentinde pazar lideri olmuştur. Türkiye pazarında da müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren  geniş low-bed ürün gamı ile satışlarına hızla devam etmektedir.

Kartrans Uluslararası Nakliyat 5 dingilli uzayabilir Kässbohrer K.SLA5  Low-bed semi-treyler’ini Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı. Tören Kartrans Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Karadurmuş ve DAF-TIRSAN Otomotiv Satış Temsilcisi Ömer Tuğlu‘nun katılımı ile gerçekleşti.

Kartrans Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Karadurmuş, gerçekleşen teslimat töreninde yaptığı açıklamada ‘Kässbohrer Low-bedleri tercih etmemizdeki en önemli neden,  Kässbohrer araçalarının sahip olduğu  6 metreye kadar uzayabilen özel tasarımlı şasisi sayesinde faklı boyuttaki ağır yüklerimizi güvenli ve kolayca taşıyor olabilmemizdir. Ayrıca DAF-TIRSAN Otomotiv’in sahip olduğu  geniş servis ağı ile müşterilerine sunmuş olduğu  satış sonrası kaliteli hizmetlerden oldukça memnunuz‘ dedi.

Merkezi Kayseride bulunan Kartrans Uluslararası Nakliyat, yurtiçi taşımacılığın yanı sıra  uluslararası taşımacılık alanında da lojistik hizmeti vermektedir. Firma, Türkmenistan, Almanya, Avusturya, Azerbaycan ülkelerine taşımacılık yapmaktadır.

Bu haber 2096 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Özkoyuncu Madencilik de Turpak kalitesini tercih etti... 20.10.2019
Anadolu Isuzu Busworld Brüksel´de geleceğin çevreci araçlarını sergiledi... 20.10.2019
Club TOTAL üyelerine Tekzen’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde, 50 TL akaryakıt ya da otogaz çeki hediye! ... 19.10.2019
Mercedes-Benz Türk´ün Her Kızımız Bir Yıldız projesi Sürdürülebilir İş Ödülü´ne layık görüldü... 18.10.2019
Türk takımlarından, 2020’deki Shell Eco-marathon’a iddialı başlangıç... 18.10.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.