Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

UNITI Expo’ya tek Türk üreticisi olarak katılan MEPSAN, bu fuarda yeni ürünlerinin lansmanını da yapacak

Güncelleme :25.04.2014

Yenilikçi Komple Yakıt İstasyonu çözümleri sunan Mepsan, 3-5 Haziran tarihleri arasında Almanya’da gerçekleştirilecek olan Ham Petrol ve Benzin Alım Satımı Ticaret Fuarı UNITI expo’ya katılacak.

3-5 Haziran 2014 tarihleri arasında Almanya’nın Stuttgart şehrinde ilk defa düzenlenecek olan Ham Petrol ve Benzin Alım Satımı Ticaret Fuarı UNITI expo’ya tek Türk üreticisi olarak Mepsan katılacak. Yeni marka kimliğinin uluslararası lansmanının yanı sıra “ Yenilikçi Komple Yakıt İstasyonu Çözümleri” vizyonu doğrultusunda geliştirdiği Proline ve Smartline serilerini, Cashex ödeme sistemlerini ve Stawiz otomasyon sistemlerindeki çözüm ve ürünlerini sergileyecek.

Almanya’da 3-5 Haziran 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan UNITI expo Stuttgart Fuarı petrol donanımları, akaryakıt istasyonları, pompa alanı hizmetleri ve perakende satış teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren üreticiler, dağıtımcılar, kurulumcular, satıcılar, proje yönetim danışmanları ve ticari işletmeler için üç gün sürecek olan uluslararası bir fuardır. Fuar, konferans merkezini ve üç sergi salonunu kapsayan 35.000 metrekareden daha geniş bir alanda yapılacaktır. Sergi salonlarında Akaryakıt İstasyonları Pompa Alanı Donanımları & Teknolojileri, Market & Lavabo İşletmeciliği, Araç Yıkama & Araç Bakım, Ödeme & Otomasyon, Akaryakıt Lojistiği, Yağlar, Akaryakıtlar ve katkı maddeleri ile ilgili sergiler açılacaktır.

Mepsan, UNITI Expo’da geleceğin yakıt istasyonu için geliştirdiği yeni ürün ve teknolojilerini sergileyerek uluslararası platformda sektörün önde gelen isimleriyle buluşarak hem yeni marka kimliğini hem de yenilikçi ürünlerini sektöre daha yakından tanıtacak.

Bu haber 5606 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.