Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Petrol Ofisi’nden hediyeli bahar temizliği

Güncelleme :21.05.2014

Petrol Ofisi istasyonlarında bulunan PO Super Wash, Avrupa’da kalitesi kanıtlanmış cihazlar ile yoğun aktif köpük, yüksek basınçlı yıkama, fırça ve şampuan, tekerlek ve jant yıkama ile birlikte kurutma servisi veriyor.

 Petrol Ofisi, Türkiye’de bir ilk olarak istasyonlarında yaygınlaştırdığı araç yıkama programı PO Super Wash kullanıcılarına yeni bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında aracını Gold veya Combo programı ile yıkatanlara güneşlik; Bronze veya Silver Programı ile yıkatanlara ise ıslak mendil hediye ediliyor.

Ayrıca aracını anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında bulunan PO Super Wash programı ile 7 kez yıkatan Positive Card sahipleri 1 Gold Temizlik Programı almaya da hak kazanacaklar.

Stoklarla sınırlı olan kampanya 30 Haziran 2014 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler PO Super Wash istasyonlarına www.ponerede.com adresinden erişebilirler.

PO Super Wash Programı Hakkında

Petrol Ofisi istasyonlarında bulunan PO Super Wash, Avrupa’da kalitesi kanıtlanmış cihazlar ile yoğun aktif köpük, yüksek basınçlı yıkama, fırça ve şampuan, tekerlek ve jant yıkama ile birlikte kurutma servisi veriyor.

Müşterilerin ihtiyaçlarına Bronze, Silver ve Gold adı altında üç yıkama programı seçeneği sunuluyor. Silver seçeneğinde cila, Gold seçeneğinde ise araçların temizliği ve parlaklığı daha uzun süreli koruma altına alan özel cila ve şasi alt yıkama hizmeti ilave olarak veriliyor. Combo adı verilen seçenekte ise Gold program ile birlikte iç temizlik hizmeti uygun fiyat avantajıyla sunuluyor.

Bu haber 2922 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Akaryakıtta fiyat indirimi ile ilgili TABGİS’ten açıklama... 05.06.2020
Enerjide dönüşüme her geçen gün ihtiyaç artıyor!... 05.06.2020
JESDER Başkanı Ufuk Şentürk; “Hedefimiz kısa sürede dünyada ilk 3’e girmek”... 05.06.2020
‘Türkiye’de Alternatif Yakıtlar Teşvik Edilmeli’... 05.06.2020
Türkiye Petrolleri’nden Avantajlarla Dolu Yeni Mobil Uygulama... 05.06.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.