Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Doğalgaz Başlıkları

Baymak Elegant Klima ile bu yaz serinliği garantileyin!

Güncelleme :12.06.2014

Sıcakların yavaş yavaş bunaltıcı hale gelmesi akla en uygun çözümü getiriyor, klimalar… Hem tasarruflu, hem estetik, hem verimli, hem de en uzun garantili klima için Baymak Elegant Klima’yı seçin!

Isıtma ve soğutma sektöründe en geniş ürün gamına sahip olan Baymak, bu yıl tüketiciyi yepyeni bir klimasıyla tanıştırdı, Baymak Elegant Klima… Tüketicinin rasyonel olan tüm sorularına cevap verebilecek kalitede ve özellikte olan Baymak Elegant Klima, tasarımı ile de rakiplerini kıskandırıyor ve pazarda açık ara önde gideceğe benziyor.

A sınıfı enerjili Zarif Elegant

Enerji ve dolayısıyla elektrik fiyatlarının gün geçtikçe arttığı ülkemizde, Baymak’ın ‘A’ sınıfı enerji verimliliğine sahip Baymak Elegant Kliması tüketiciye minimum elektik tüketimi ile maksimum konforu sunuyor ve tasarruf vadediyor. 

Yeni sezonsal verimlilik standartlarına göre soğutmada ve ısıtmada A enerji sınıfı olan doğa dostu Baymak Elegant Klima, gümüş iyon ve aktif karbon filtreleme sistemine sahip. Üstelik ionizer teknolojisi ile ferahlatıcı hava sirkülasyonu var. Baymak Elegant’ın sıcaklık ölçebilen uzaktan kumandası ve ‘’I feel teknolojisi’’ ile, odada bulunduğunuz yerde hissetmek istediğiniz sıcaklığa erişebilirsiniz. Akıllı temizleme fonksiyonu ile klimanın iç ünitesini olası tozlanma ve kokudan arındırabilirsiniz.

7 yıl garanti ve kısayol tuşları ile hayatınız kolaylaşsın…

Baymak Elegant’ın kısayol tuşları da hayatınızı kolaylaştırıyor. Favori kullanım ve turbo mod  gibi kısayol tuşları ile istediğiniz konfor şartlarına anında ulaşabilirsiniz.

Baymak Elegant Klima 7 yıl garanti süresi ile sektörünün en uzun garanti süresine sahip tek ürünüdür. Bu garanti süresi cihazın sadece kompresörüne değil tüm cihaza verilmektedir. Tüketicilerin bu garanti avantajına sahip olması herhangi bir şarta bağlı değildir ve garanti süresiyle ilgili yetkili servisler herhangi bir ilave ücret kesinlikle talep etmemektedirler.

   Baymak Elegant Klima üretimin 120 değişik noktasında kalite kontrolden ve ağır şartlardaki testlerden bile yüksek başarı ile geçerek ve %100 kontrolleri tamamlanmış olarak tüketicilere sunulmaktadır.

Bu haber 2361 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Shell Türkiye’den, daha iyi bir gelecek için ilk “Shell Türkiye Ormanı” ... 24.05.2020
Turpak’tan Tank Alarm Sistemi Çözümleri…... 24.05.2020
Teknoparklar ve Ar-Ge merkezleri 27 Mayıs’ta açılıyor... 24.05.2020
Koç Holding Yılın İlk Çeyreğinde 39,4 Milyar TL Konsolide Ciro Ve 3,5 Milyar TL Konsolide Ana Ortaklık Payı Net Dönem Kârı Elde Etti... 24.05.2020
Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar’dan bayrama özel film... 24.05.2020
MLB GRUP Ürünleri Gürcistan Yolunda !... 24.05.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.