Haber Ekonomi


Haberler > Doğalgaz Başlıkları

Baymak Elegant Klima ile bu yaz serinliği garantileyin!

Güncelleme :12.06.2014

Sıcakların yavaş yavaş bunaltıcı hale gelmesi akla en uygun çözümü getiriyor, klimalar… Hem tasarruflu, hem estetik, hem verimli, hem de en uzun garantili klima için Baymak Elegant Klima’yı seçin!

Isıtma ve soğutma sektöründe en geniş ürün gamına sahip olan Baymak, bu yıl tüketiciyi yepyeni bir klimasıyla tanıştırdı, Baymak Elegant Klima… Tüketicinin rasyonel olan tüm sorularına cevap verebilecek kalitede ve özellikte olan Baymak Elegant Klima, tasarımı ile de rakiplerini kıskandırıyor ve pazarda açık ara önde gideceğe benziyor.

A sınıfı enerjili Zarif Elegant

Enerji ve dolayısıyla elektrik fiyatlarının gün geçtikçe arttığı ülkemizde, Baymak’ın ‘A’ sınıfı enerji verimliliğine sahip Baymak Elegant Kliması tüketiciye minimum elektik tüketimi ile maksimum konforu sunuyor ve tasarruf vadediyor. 

Yeni sezonsal verimlilik standartlarına göre soğutmada ve ısıtmada A enerji sınıfı olan doğa dostu Baymak Elegant Klima, gümüş iyon ve aktif karbon filtreleme sistemine sahip. Üstelik ionizer teknolojisi ile ferahlatıcı hava sirkülasyonu var. Baymak Elegant’ın sıcaklık ölçebilen uzaktan kumandası ve ‘’I feel teknolojisi’’ ile, odada bulunduğunuz yerde hissetmek istediğiniz sıcaklığa erişebilirsiniz. Akıllı temizleme fonksiyonu ile klimanın iç ünitesini olası tozlanma ve kokudan arındırabilirsiniz.

7 yıl garanti ve kısayol tuşları ile hayatınız kolaylaşsın…

Baymak Elegant’ın kısayol tuşları da hayatınızı kolaylaştırıyor. Favori kullanım ve turbo mod  gibi kısayol tuşları ile istediğiniz konfor şartlarına anında ulaşabilirsiniz.

Baymak Elegant Klima 7 yıl garanti süresi ile sektörünün en uzun garanti süresine sahip tek ürünüdür. Bu garanti süresi cihazın sadece kompresörüne değil tüm cihaza verilmektedir. Tüketicilerin bu garanti avantajına sahip olması herhangi bir şarta bağlı değildir ve garanti süresiyle ilgili yetkili servisler herhangi bir ilave ücret kesinlikle talep etmemektedirler.

   Baymak Elegant Klima üretimin 120 değişik noktasında kalite kontrolden ve ağır şartlardaki testlerden bile yüksek başarı ile geçerek ve %100 kontrolleri tamamlanmış olarak tüketicilere sunulmaktadır.

Bu haber 3059 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Borusan EnBW Enerji’ye Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’ndan 80 milyon ABD doları tutarında çevreci ve kapsayıcı kredi... 19.01.2022
TESK Başkanı Palandöken: Benzin ve motorin fiyatları düşene kadar ÖTV alınmamalı... 19.01.2022
TEMSA parlak günlerine geri döndü 2021’i %122 büyümeyle tamamladı... 19.01.2022
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Ford Otosan’ın Gölcük Fabrikası’nı ziyaret etti ... 19.01.2022
Elektrikli Ve Hibrit Otomobillere İlgi Artıyor... 19.01.2022
Akaryakıt İstasyonlarında Bodrum Kat SEÇ Riskleri ve Önlemleri... 19.01.2022
IEA, küresel petrol talebindeki artış öngörüsünü yukarı yönlü revize etti... 19.01.2022
Türkiye'de ihraç edilen 100 otomobilden 41'i Bursa'da üretildi... 19.01.2022
Umman ve bp, yenilenebilir enerji ve hidrojen gelişimi için güçlerini birleştiriyor... 19.01.2022
BOTAŞ’ın Kerkük-Ceyhan boru hattında meydana gelen patlamadan sonra duran ham petrol akışı yeniden başladı... 19.01.2022
Çin petrol şirketi Sinopec, Hubey eyaletinde 105 milyar metreküp kaya gazı buldu... 19.01.2022
DKV CARD Rusya’daki otoyol ödemelerinde de kullanılıyor... 19.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.