Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Gulf Çiftçi Dostlarının yanında: 14- 17 Ağustos tarihlerinde Tekirdağda yapılacak DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri’nin sponsoru oldu

Güncelleme :12.08.2014

İlki 22- 25 Mayıs 2014 tarihlerinde İzmir’in Torbalı ilçesinde gerçekleştirilmiş olan Tarla Günleri Fuarı’nın ikincisi 14- 17 Ağustos tarihlerinde Tekirdağ’da yapılıyor.Gulf Akaryakıt ve Madeni Yağları tarım sektörüne ve çiftçilerimize verdiği desteği bu organizasyonda da devam ettiriyor.

Gulf Akaryakıt ve Madeni Yağları, Türkiye pazarında faaliyetlerine başladığı günden itibaren bu sektöre yönelik gerçekleştirdiği çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek sektörün en önemli katılımının sağlandığı Tarla Günleri Fuarları’nın akaryakıt sponsoru oldu. 

Delta Akaryakıt Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Latif Aral konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada:

“Biz  akaryakıt istasyonlarımızın ülke coğrafyasında dağılımı çerçevesinde tarım sektöründe faaliyet gösteren çok değerli müşterilere sahibiz. Uzun vadeli iş ortaklıklarını benimseyen bir kuruluş olarak, bu sektördeki dostlarımızın ihtiyaçlarının farklılıklarını dikkate alarak onlara fayda sağlayacak özel  pazarlama çalışmaları, kampanyalar sunduk. Bu çalışmalarımızın bir devamı olarak, 40.000 kişi ile sektörün en büyük katılımının sağlandığı Tarla Günleri Fuarı’na akaryakıt sektörü sponsoru olarak katılmaya karar verdik. Lk olarak İzmir’in torbalı ilçesinde yapılan organizasyonda ege bölgesindeki müşterilerimiz ve çiftçi dostlarımız ile birarya geldik. Şimdi de aynı şekilde Trakya bölgesindeki çiftçi dostlarımıza destek olmak amacı ile bu organizasyona sponsor olduk. Amacımız Trakya bölgesinde ki çiftçi dostlarımıza kaliteli akaryakıt ve madeni yağlarımız ile kusursuz hizmetimizi sunmak.” dedi.

Latif Aral, sözlerine fuar süresince  gerçekleştirecekleri çalışmaları anlatarak devam etti. “Bu organizasyonlara, hem akaryakıt hem de madeni yağ bölümümüz olarak katılıyoruz. Gulf, son teknoloji ile geliştirilmiş, üstün koruma ve yakıt tasarrufu sağlayan Madeni yağ ürünleri ile sektörün önde gelen kuruluşlarından biridir. Amacımız, çiftçi dostlarımıza öncelikle  doğru ürünleri kullanarak ellerindeki ekipmanların ömrünü uzatabileceklerini anlatmak ve  araçlarında kullanacakları yakıttan maksimum tasarrufu nasıl sağlayabilecekleri konusunda bilgi vermek ve sunduğumuz ürünlerle onların ekipman ömrünü uzatarak destek olmak.”

Bu haber 2877 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Enerya Enerji, Denizli'de 300 bininci abonesine elektrikli bisiklet hediye etti... 17.10.2021
Castrol Ford Team Türkiye, Ege Rallisi ile 2021 ‘Markalar Şampiyonluğu’na bir adım daha yaklaştı... 17.10.2021
Doğalgaz faturasında tasarruf için Multipor ile doğru yalıtım ... 17.10.2021
OEDAŞ’tan Plastik Kapak Seferberliği... 17.10.2021
Elektrikte gün öncesi ve dengeleme güç piyasasında azami fiyat limiti yükseltildi... 17.10.2021
Ali Osman Ulusoy Turizm’den Trabzonspor’a özel tasarım Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ... 17.10.2021
Hibrit Satışları Artıyor Toyota Liderliğini Sürdürüyor... 17.10.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Otobüsleri Karsan Atak ile Yenileniyor!... 17.10.2021
Anadolu Isuzu, Vodafone Busıness’ın Red Kontrol Çözümüyle Ticari Araç Sektöründe Bir İlki Gerçekleştirdi... 17.10.2021
Logitrans’a İlgi ve Katılım Artarak Sürüyor ... 17.10.2021
Bakan Dönmez: Azerbaycan'la 11 milyar metreküplük ilave doğal gaz ticaret anlaşması yapıldı... 17.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.