Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Tora Petrol’den müşteri odaklı bir yaklaşım

Güncelleme :30.09.2014

 Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek, ihtiyaçlarını en doğru bir şekilde anlayabilmek, mevcut ürünlerini müşterilere daha hızlı, daha doğru bir şekilde ulaştırmak için Türkiye genelinde bulunan 33 bayinin yanı sıra merkez kadrosunu da güçlendiren Tora Petrol, bu doğrultuda Türkiye’nin farklı bölgelerinde ikamet eden bölge sorumlularını kadrosuna dahil etti. 

Tora Petrol yüksek kaliteli ürünleri ve 120 kişilik kadrosu ile Periyodik Bakımlar, Gilbarco Dispenser, Upp Altyapı İşleri, Thomas Tank Cidar Kontrol Sistemleri, Red Jacket Dalgıç Pompa,Saha Elektrik Uygulamaları, Led Aydınlatmalar, Washtec Yıkama Makinaları, Pcl Hava Su Saati, Vedeer Root Tank Otomasyon Sistemleri, Fıbrelıte Menhol Kapakları,Zva Tabanca Elaflex Hortum, Endüstriyel Projeler alanlarındaki ürün ve hizmetleri ile ana dağıtım şirketlerine,akaryakıt bayilerine ve müteahhit firmalarına çözüm sunmaya devam etmektedir. Bu ürün ve hizmetleri müşterilerimize daha hızlı, daha doğru şekilde ulaştırabilmek için Türkiye genelinde bulunan 33 bayiimizin yanı sıra merkez kadromuza ek olarak müşterilerimize doğrudan ulaşabilmek, ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayabilmek için Türkiye’nin farklı bölgelerinde ikamet eden bölge sorumluları kadromuza dâhil olmuştur. Bölge sorumluları, bölgelerindeki projelerinin projelendirme, keşif, satış işlemlerinin yanı sıra satış sonrası saha kontrollerini ve denetimlerini yapmaktadırlar. Bölgelerindeki Tora bayileri ile koordineli çalışmakta düzenli olarak bayi ziyaretleri yapmaktadırlar. Bölge sorumlularımız, rekabetin son derece arttığı bu ortamda müşteriyi doğru bilgilendirip yatırımlarını yönlendirebilmeleri için birebir bilgilendirmeler ve özel çalışmalar yapmaktadır. Bu bilgilendirmeleri doğru bir şekilde yapabilmeleri için bölge sorumlusu ekibimiz -tüm Tora personel ve bayilerinin olduğu gibi- detaylı bir eğitim sürecinden geçer. Sahaya çıkmadan önce genel merkezimizde ürün ve hizmetler ile detaylı eğitim alan ekibimiz sahada da gerekli eğitimleri alıp gerekli mesleki yeterliliği sağladıktan sonra bölgelerinde çalışmaya başlamıştır. Ayrıca her ay belirlenen tarihlerde merkez ofisimizde düzenlenen toplantılarda, toplantı gündeminin yanı sıra sektörel eğitimler verilerek bölge sorumlularımızın müşterilerimize en güncel ve verimli bilgiyi ulaştırılması sağlanmaktadır. İşimiz gereği tehlikeli bölgelerde çalışma zorunluluğumuz var. Tabi bu çalışmalar sırasında gerekli iş ortamını yaratmadan iş yapmamız söz konusu değildir. Bunlar ise ancak  eğitim ve bilgi paylaşımı düzenli olarak SEÇ,ilk yardım,ileri sürüş teknikleri eğitimleri verilmektedir.Bölge sorumluları SEÇ denetlemelerine de aktif olarak katılmakta ve projelerinin SEÇ kurallarına uygun yürütülmesine destek vermektedirler.

Tora Petrol, güçlenen kadrosu, yenilikçi anlayışı, Sıfır Kaza prensibi ile sektörün güçlü aktörü olmaya devam edecektir.

Resimler:

Üsteki Toplu Foto: Tüm Satış Ekibi

Diğer Resimler:

 Adana/Ülker Petrol /Ferudun Ülker 

Van / Toravan Nurettin Ergün

Mersin / Yılpomser Önder Yıldırım   

 Antalya İMTEK Metin Uçar&İsmail Kuşdil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 4369 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
TOTAL İstasyonları’ndan Hakkari Yüksekova’da yeni istasyon yatırımı... 30.11.2020
Limak Enerji Balıkesir Bölge Müdürlüğünün yeni binası açıldı... 30.11.2020
Sürdürülebilirlik Akademisi’nden OPET’e iki ödül birden ... 30.11.2020
Elektrik üretimi Eylül ayında yüzde 9 arttı... 28.11.2020
Rüzgardan elektrik üretimi, ilk kez tüm yenilenebilir kaynakların toplamını geçti... 28.11.2020
Pandemi elektrik tüketicilerinin öncelik ve beklentilerini değiştirdi... 28.11.2020
Trafiğe son 10 ayda 850 bin 969 aracın kaydı yapıldı... 28.11.2020
Elektrikli Araç Endüstrisi Petronas’ın Konferansında Masaya Yatırıldı!... 28.11.2020
Türkiye’nin Petrol ithalatı Eylül ayında yüzde 14 arttı... 28.11.2020
Tesla, “süper şarj kolonları” için Çin’de yeni bir fabrika kuruyor ... 28.11.2020
LNG zengini Katar’ın yurt dışı yatırımları hız kesmiyor... 28.11.2020
QNB Finansbank ve Petrol Ofisi'nden akaryakıt indirimi ve ParaPuan imkanı... 28.11.2020
TEST İSTASYONU’nun 34.sü Haber Ekonomi’nin Kasım sayısında yayınlandı... 28.11.2020
2020’de Afrika ve Suudi Arabistan’da Mepsan Rüzgarı Esti!... 28.11.2020
Atık Yönetimi ile Sürdürülebilirliğe Bakış... 28.11.2020
ASİS Otomasyon’a Kocaeli Sanayi Odasından Yazılım Ürünleri Sanayi Ödülü… ... 28.11.2020
TEMSA’nın ilk elektrikli otobüs ihracatı İsveç’in çevreci adasına! ... 28.11.2020

 


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.