Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

İster fırçasız, ister köpük fırçalı araç yıkama Christ kalitesi ile Denizli Cinkaya BP’de

Güncelleme :31.10.2014

Christ’in, araç yıkama sistemleri konusunda her türlü ihtiyaca göre uygun çözümler sunan yenilikçi bir şirket olduğunu ve Denizli’ye kurulan makinelerin de son derece yüksek donanımlı sistemler olduğunu belirten,  A. Sercan Erten, “BP, Total, Shell, OMV gibi firmaların istasyonlarında binlerce makinesi çalışan Christ, her sene 1500’ün üzerinde sistemi Dünya’nın farklı bölgelerine gönderen, 130 yıllık çok köklü bir firmadır dedi.

Lider araç yıkama sistemleri üreticisi Alman Christ’in Türkiye distribütörü Tekser, geçtiğimiz ay Denizli Cinkaya BP’de biri fırçasız (Aquatus modeli), diğer ise köpük PE fırçalı (Centus modeli) iki adet otomatik yıkama makinesinin kurulumunu gerçekleştirdi. İstasyon müdürü Mustafa Karaca, makinelerin oldukça performanslı çalıştıklarını ve müşterilerinin yıkama sonuçlarından gayet memnun olduğunu belirtti.

Farklı program seçeneklerine sahip makineler, her müşterinin taleplerine karşılık vererek maksimum müşteri memnuniyetini garanti ediyor. C-CAT otomasyon sistemi ile hem barkod hem de kartlı ödeme imkanı sağlayan sistem için Mustafa Bey  “Bazı müşterilerimiz sadece şampuanlı yıkama isterken, bazıları kurutma ve cilayı içeren kapsamlı hizmet talep ediyorlar. Farklı program seçenekleri ile tüm müşterilerimize uygun hizmet sunuyoruz.” “Özellikle aracına, her ne kadar soft olsa da, fırça değmesini istemeyen hassas müşterilerimize alternatif oluşturmak için tercih ettiğimiz yüksek basınçlı fırçasız yıkamanın çok yeni bir teknoloji olduğunu” bildiren Mustafa Bey “Yoğun bir araştırma sürecinden sonra Tekser’in distribütörlüğünü yaptığı Alman Christ markasına karar verdik. Tercihimizde hem Christ’in önemli referansları ve kalitesi, hem de yıllardır Wayne pompalar konusunda sorunsuz olarak servis hizmeti aldığımız Tekser Denizli bayisi etkili oldu.”

Konuyla ilgili olarak, Christ’in, araç yıkama sistemleri konusunda her türlü ihtiyaca göre uygun çözümler sunan yenilikçi bir şirket olduğunu ve Denizli’ye kurulan makineler de son derece yüksek donanımlı sistemler olduğunu belirten, Tekser Araç Yıkama Projeler Sorumlusu A. Sercan Erten sözlerine şunları ekledi: “BP, Total, Shell, OMV gibi firmaların istasyonlarında binlerce makinesi çalışan Christ, her sene 1500’ün üzerinde sistemi Dünya’nın farklı bölgelerine gönderen, 130 yıllık çok köklü bir firma. Otomatik araç yıkama makinelerinin yanında kamyon, otobüs ve tren yıkama sistemleri, tünel tipi sistemler, self servis sistemler ve su geri dönüşüm sistemleri üretimi yapan Christ’in en önemli özelliği neredeyse tüm komponentlerini kendi bünyesinde üretiyor olması. Bu servis ve yedek parça temini konusunda müşterilerimize çok hızlı destek verebilmemizi sağlıyor. Christ bunun yanında oldukça yenilikçi bir firma. Denizli’de kurulumunu yaptığımız fırçasız ve yüksek basınçlı Aquatus model makine, tam anlamıyla temassız ve mükemmel bir araç temizliği sağlıyor. Diğer bir yenilik ise Chist Information System. Bu sistem sayesinde, istasyon sahibinin uzaktan makinenin tüm işlemini ve satışlarını görebilmesi mümkün. Ayrıca bu sistemle çok sayıda farklı lokasyonda bulunan makine tek ekrandan gözlemlenebiliyor. Sistemler otomasyon açısından da oldukça kullanıcı dostu. Müşteri hem barkod ile hem de kart ile ödeme yaparak makineleri kullanabiliyor.”

 

 

Bu haber 6994 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Scania Servislerine Kadın Eli Değiyor... 26.11.2021
Motul Motosiklet Yarışlarına Damga Vurmaya Devam Ediyor... 26.11.2021
Petrol Ofisi’nin Covid-19 ile Mücadeleye Verdiği Destek Felis Ödülü aldı... 26.11.2021
Ford Otosan’dan hafif mobilite çözümleri sunan yeni girişim: “Rakun”... 26.11.2021
Mercedes-Benz Otomotiv Küresel IT Çözümleri Merkezi’nin STAR HACK hackathonu için başvurular devam ediyor... 26.11.2021
Schneider Electric, Fortune’un her yıl yayınlanan Dünyayı Değiştiren Şirketler Listesine dahil edildi... 26.11.2021
SEDAŞ, İKİGAİ projesiyle müşteri memnuniyetini artırıyor... 26.11.2021
ÇEVKO Kazakistan'a Yeşil Enerji İçin Know-How İhraç Edecek... 26.11.2021
Limak Enerji Uludağ Elektrik, ‘Sıfır Atık Belgesi’ Almaya Hak Kazandı... 26.11.2021
TPAO açıkladı! Türkali-2 kuyusunda akış testi tamamlandı... 26.11.2021
Bakan Dönmez açıkladı! Kapatılan kuyudan petrol fışkırdı... 26.11.2021
Sustainable Bus Award’da Seyahat Otobüsü kategorisinde MAN Lion’s Coach ‘Sustainable Bus of the Year 2022’ seçildi... 26.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.