Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

ASİS, Uluslararası Başarılarını Sürdürüyor…

Güncelleme :03.12.2014

 Kenya akaryakıt sektörünün başarılı firması YCL, ASİS ile distribütörlük anlaşması imzaladı.  

Kenya akaryakıt sektöründe pompa kurulumu, otomasyon projeleri ve mobil istasyonlar alanında liderliği hedefleyen YCL firması,  ASİS ile distribütörlük anlaşması imzaladı. 

Kenya pazarına hızlı bir giriş yapan ASİS, yurtdışında güvenilen ve tercih edilen önemli bir dünya markası olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor. 

Kasım ayında yapılan görüşme ve değerlendirme toplantısında, 3D CalibeX ve Otomasyon Sistemleri’nin Kenya pazarındaki satış yaygınlığının ve hizmet ağının daha da güçlendirilmesi için izlenecek ortak stratejiler belirlendi. 

Türkiye akaryakıt sektöründe istasyon otomasyon sistemleri, mobil otomasyon sistemleri, araç ve yakıt takip teknolojileri, merkezi yönetim sistemleri, teknolojik hizmetler alanlarında başarılı çalışmalarını sürdüren ASİS’in sunduğu hizmetler yurtdışında da yoğun olarak kullanılmaya devam ediyor.

YCL Genel Müdürü Bekir Yılmaz, 2007 yılında Kenya’da kurulduklarını o tarihten bugüne kadar özellikle Nairobi’de birçok dağıtım şirketi ile çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Yılmaz, ASİS ile yapılan bu anlaşma ile özellikle otomasyon projelerinin yanı sıra, 3D CalibeX’i Kenya pazarına tanıtmayı hedeflediklerini, yakın zamanda komşu ülkelerde ASİS ile birlikte önemli projelere imza atmayı hedeflediklerini özellikle vurguladı.

ASİS ile İş birliğini çok daha ileri noktalara taşıyacaklarını ifade eden Yılmaz, Kenya pazarında tüm müşterilere ASİS ürünlerini sergileyip, eğitim ve desteğini verecekleri istasyon simülasyonu şeklindeki showroom’u yakın bir zamanda faaliyete geçireceklerini, iyi hizmet için çalışacaklarını bildirdi.

Bu haber 2324 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.