Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Shell & Turcas, Shell Select yeni mağaza konsepti ile ödülü kucakladı

Güncelleme :12.12.2014

Türkiye’nin en yenilikçi şirketlerinin bağımsız bir kurul ve tüketici oylarıyla belirlendiği Game Changers ( Oyunu Değiştirenler) Turkey yarışmasında Shell & Turcas, Shell Select – yeni market konsepti projesiyle “Tasarla: İşletmeni Değiştir” kategorisinde birincilik ödülünü kazandı. 

Shell & Turcas, Türkiye’de ilk defa bu sene düzenlenen ve 9 temel kategoride birçok şirketin yarıştığı Gamechangers Turkey yarışmasında Shell Select – yeni market konsepti projesiyle “Tasarla: İşletmeni Değiştir” kategorisinde, hem değerlendirme komitesinden hem de tüketicilerden en yüksek sayıda oyu alarak birincilik ödülünü kazandı. 

 Yarışmaya katılan şirketlerin yenilikçi iş modelleri geliştirmek, fırsatları değerlendirmek ve dinamik süreçler tasarlayarak müşteri deneyimini iyileştirmek kapsamındaki başarılarının değerlendirildiği Tasarla: İşletmeni Değiştir kategorisinde birincilik ödülünü alan Shell & Turcas, 9 kategoride finale kalan 16 firmadan biri olmuştu

Shell & Turcas, Shell Select – yeni market konsepti projesini, müşterilerinin istasyonlardaki yakıt dahil tüm alışveriş deneyimini mükemmelleştirmek amacı ile geliştirildi. Proje kapsamında Shell müşterilerine, istasyonlarda oluşturulan kahve köşelerinde taze çekirdekten çekilen al-götür kahve servisi ile birlikte Shell’e özel deli2go markasıyla katkısız, taze ve ve lezzetli sandviçler sunmaya başladı. Shell Select mağazalarının modern market düzenlemesi ve sunduğu geniş ürün portföyü ile Shell & Turcas, müşterilerilerinin “yollardaki” tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz kazanılan ödülle ilgili olarak: “Game Changers Türkiye yarışmasında Shell Select – yeni market konsepti projesiyle kazandığımız bu ödül, yenilikçi yaklaşımımızı sürdürmek konusunda bizi heyecanlandırdı. Yeni konsepte sahip yaklaşık 70 Shell Select marketinde; seköründe öncü olan firma ortaklıklarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Shell’e özel markamız deli2go ile müşterilerimize taze ve lezzetli sandviç ürün portföyü sunuyoruz. Ayrıca sektörümüzde öncü bir adım atarak ilk defa istasyonlarda kahve köşeleri yarattık. En büyük hedefimiz, müşterilerimize Shell’de keyifli ve rahat bir alışverişi deneyimi yaşatmak. ” dedi.

Shell’in birincilik ödülünü kazandığı yarışmada başvuruları değerlendiren jüri üyeleri arasında dünyanın önde gelen yöneticilerine hizmet veren deneyimli danışman ve konuşmacı Peter Fisk, The Boston Consulting Group (BCG) Türkiye Genel Müdürü ve Yönetici Ortağı Burak Tansan, Bilgi Üniversitesi MBA ve e-MBA programlarında Pazarlama, Entegre Pazarlama İletişimi, Reklam ve Tüketici Davranışları konularında dersler veren Levent Erden, Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi, Reklamcılık Bölümü’nde Öğretim Üyesi Fatoş Karahasan ve Stratejik İletişim Yönetimi alanında akademik ve profesyonel birikimi ve yüksek referansları bulunan Salim Kadıbeşegil yer alıyor.

Bu haber 2579 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Otomotivde talep artışı çip sorununa takıldı... 18.10.2021
Turpak Seç Konusundaki Duyarlılığını 4 Ekim Vontier Emniyet Günüyle Bir Kez Daha Gösterdi... 18.10.2021
30.Ege Rallisi'ni Çukurova-Bostancı Ekibi Kazandı... 18.10.2021
OEDAŞ’tan Plastik Kapak Seferberliği... 17.10.2021
Anadolu Isuzu, Vodafone Busıness’ın Red Kontrol Çözümüyle Ticari Araç Sektöründe Bir İlki Gerçekleştirdi... 17.10.2021
Logitrans’a İlgi ve Katılım Artarak Sürüyor ... 17.10.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Otobüsleri Karsan Atak ile Yenileniyor!... 17.10.2021
Hibrit Satışları Artıyor Toyota Liderliğini Sürdürüyor... 17.10.2021
Elektrikte gün öncesi ve dengeleme güç piyasasında azami fiyat limiti yükseltildi... 17.10.2021
Doğalgaz faturasında tasarruf için Multipor ile doğru yalıtım ... 17.10.2021
Castrol Ford Team Türkiye, Ege Rallisi ile 2021 ‘Markalar Şampiyonluğu’na bir adım daha yaklaştı... 17.10.2021
Enerya Enerji, Denizli'de 300 bininci abonesine elektrikli bisiklet hediye etti... 17.10.2021
Bakan Dönmez: Azerbaycan'la 11 milyar metreküplük ilave doğal gaz ticaret anlaşması yapıldı... 17.10.2021
Ali Osman Ulusoy Turizm’den Trabzonspor’a özel tasarım Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ... 17.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.