Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Shell FuelSave Tırı İstanbul'a dönüyor!

Güncelleme :21.12.2014

 Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları Tanıtım Turu kapsamında son kez İstanbul’da Ticari Araç Sürücüleri ile Buluşuyor!

Türkiye’nin çeşitli illerini “Her Kuruşun Hakkını Verir” sloganıyla ziyaret eden Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları Tanıtım Turu22 Aralık tarihinde İstanbul’da son bir kez hafif ve ağır ticari araç sürücleriyle bir araya geliyor. 

Shell FuelSave Tanıtım Turu süresince 5,713 km yol katedildi ve 10 ilde yaklaşık 10,000 hafif ve ağır ticari araç sürücüsüne ulaşıldı. 

21 Kasım’da İstanbul’dan yola çıkan Shell FuelSave ekibi, 22 Aralık Pazartesi günü İstanbul’a dönerekSebze Meyve Hali’nde hafif ve ağır ticari araç sürücülerini ağırlıyor ve Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları Tanıtım Turu’nu noktalıyor. 

Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları ekiplerinin 10 ildeki çeşitli etkinlik alanlarında hafif ve ağır ticari araç sürücüleri ile buluşacağı tanıtım turunun en son ayağında, sürücüler yakıt tasarrufu ve yol emniyeti konusunda bilgilendirilirken, onları langırt ve uzaktan kumandalı kamyon yarışı gibi oyunlar ve sürpriz ödüller kazanabilecekleri yarışmalarla keyifli anlar bekliyor. 

Shell FuelSave çadırını İstanbul Sebze Meyve Hali’nde ziyaret edecek olan sürücüler ayrıca berber ve masaj koltuğu gibi hizmetlerden de yararlanabilecekler.Sürücüler, yol emniyeti ve sürüş güvenliğinin yanı sıra yakıt tasarrufu konusunda da bilgilendirilecek.

İstanbul’un yanında Türkiye’nin dokuz ilini gezen Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları ekibi Ankara, Kocaeli, Bursa, Manisa, Antalya, Konya, Kayseri, Adana ve Samsun’da 55 noktada hafif ve ağır ticari araç sürücüleriyle bir araya geldi. 

Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları hakkında

Shell, dizel ve benzinli tüm araçlarda yakıt verimliliği sağlayan Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları ile gelişmiş bir tasarruf formülü sunuyor. 2009 yılında tüketicinin kullanımına sunduğu Shell FuelSave Kurşunsuz 95 benzin ve 2011 yılında istasyonlarda yerini alan Shell FuelSave Diesel, ilk damladan itibaren yakıttan tasarruf etmeye yardımcı olmak üzere geliştirildi. Shell FuelSave tasarruf yakıtları hem dizel hem benzinli tüm araçlara uygun olan verimlilik artırıcı formülüyle, motorda kurum birikmesini engellemeye yardımcı oluyor.

Yakıt tasarrufu konusunda bilinçlendirme çalışmalarına önem veren Shell, dünya çapında 1 milyon sürücüye yakıt tasarrufu sağlamalarına yardımcı olmak amacıyla “Hedef 1 Milyon”adlı bir kampanya da başlatmıştı.Yakıt maliyetlerini azaltma yollarını interaktif ve dijital oyunlarla sunan Hedef 1 Milyon, ülkemizde de yoğun ilgi görüyor.

Bu haber 2477 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.