Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Lukoil İle Tümsiad Arasında Sözleşme İmzalandı

Güncelleme :12.01.2015

Lukoil ile Tümsiad arasında akaryakıt indirimi içeren bir anlaşma imzalandı.

TÜMSİAD ve Akaryakıt Şirketi LUKOİL arasında akaryakıt indirimi içeren bir anlaşma imzalandı. İmza törenine TÜMSİAD Genel Başkan Vekili Yaşar Doğan, LUKOİL Türkiye Genel Müdürü Alexander Terletskiy, TÜMSİAD Genel Sekreteri Mehmet Osman Kurtkan Kapıcıoğlu ve tarafların ilgilileri katılım gösterdi.

TÜMSİAD Genel Başkan Vekili Yaşar Doğan sözleşme ile ilgili yaptığı açıklamada TÜMSİAD üyelerine önemli avantajlar sağlayacak bu çalışmanın üyelerimize ve camiamıza hayırlı olmasını, TÜMCARD çerçevesinde bu tür çalışmaların devamının geleceğini ifade etti.

LUKOİL Türkiye Genel Müdürü Alexander Terletskiy ise yapılan işbirliğinden memnuniyetlerini dile getirdi. Terletskiy; “Türkiye’de güçlü bir yapıya sahip olan TÜMSİAD gibi bir kuruluşla yapmış olduğumuz işbirliği bizim için önemlidir. Bu işbirliğinin artarak devam etmesi diliyorum”  dedi.

Protokol sonrası TÜMSİAD Genel Başkan Vekili Yaşar Doğan, LUKOİL Türkiye Genel Müdürü Alexander Terletskiy’e plaket takdim etti.

 

 

Bu haber 3310 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.