Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ekipman Başlıkları

“Votorantim ile Turpak” arasında güçlü işbirliği

Güncelleme :12.01.2015

Turpak Otomasyon Sistemi ile Votorantim Cimento bünyesindeki beton mikserleri ve binek araçlar 8 lokasyondan güvenli bir şekilde yakıt ikmali yapabilecek.

Turpak,  Votorantim Cimentonun’un 8 lokasyonununa ve 150’nin üzerindeki aracına taşıt tanıma otomasyonu kurulumu için  anlaşma imzaladı. Turpak Otomasyon Sistemi ile Votorantim Cimento bünyesindeki beton mikserleri ve binek araçlar 8 lokasyondan güvenli bir şekilde yakıt ikmali yapabilecek.

Yüksek kaliteli hizmet ve ürünleri ile akaryakıt sektörüne yön veren TURPAK, yeni nesil TSC ( Turpak Site Controller ) pompa ve tank otomasyonunu ÇİMENTO, BETON ve MADEN sektörünün zorlu çalışma koşullarını göz önünde bulundurarak geliştirdi. Turkiye'nin ilk dıs ortam otomasyon sistemi olan TSC ile otomasyon kurulumu icin kapalı mekan ihtiyacı ortadan kaltı.

TURPAK TSC’yi tercih eden sektör liderlerinden VOTORANTIM CIMENTO, otomasyon projesinin hayata geçmesiyle birlikte 8 lokasyonundaki tüm araç ikmallerini ve akaryakıt tank seviyelerini, dolum bilgilerini denetim altına alarak operasyonlarını şirket merkezinden yönetecek.

Turpak Otomasyon Sistemleri ile akaryakıt giderlerini kontrol altına alarak verimliliğini artıracak olan VOTORANTIM CIMENTO operasyon karlılığında yakalayacağı pozitif ivme ile sektördeki öncü konumunu devam ettirmek için teknoloji yatırımlarını sürdürmeyi hedefliyor.

 

Bu haber 2317 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Akaryakıtta fiyat indirimi ile ilgili TABGİS’ten açıklama... 05.06.2020
Enerjide dönüşüme her geçen gün ihtiyaç artıyor!... 05.06.2020
JESDER Başkanı Ufuk Şentürk; “Hedefimiz kısa sürede dünyada ilk 3’e girmek”... 05.06.2020
‘Türkiye’de Alternatif Yakıtlar Teşvik Edilmeli’... 05.06.2020
Türkiye Petrolleri’nden Avantajlarla Dolu Yeni Mobil Uygulama... 05.06.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.