Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Aksigorta’dan Akaryakıt İstasyonlarına Yakın Koruma: “İstasyonum Güvende”

Güncelleme :13.01.2015

Aksigorta’nın “İstasyonum Güvende” Sigortası, bir akaryakıt istasyonunu, sahip olduğu risklere karşı koruma altına alıyor. Aksigorta “İstasyonum Güvende” Sigortası, depremden yangına, fırtınadan hırsızlığa ve doluya kadar birçok riske karşı istasyon binalarını, pompa ve akaryakıt tanklarını, stokta ve satış mağazasında bulunan akaryakıtı, mal, makine ve elektronik cihazları güvence altına alıyor. 

Pompacıların 3. şahıslar tarafından silahla tehdit veya zor kullanma suretiyle gasp edilmesinde oluşabilecek zararları da karşılayan Aksigorta “İstasyonum Güvende” Sigortası, poliçede yer alan rizikolardan birinin gerçekleşmesine bağlı olarak yer altı tanklarının delinmesi sonucu yakıt tankından sızan, deprem, yer kayması, toprak çökmesi, korozyon ve çürüme sonucu meydana gelebilecek akaryakıt kayıplarını da poliçe limitlerinde teminat altına alıyor. 

Ürün kapsamında, yılda üç kez azami 250 TL’ye kadar su ve elektrik tesisatı ile çilingir hizmetinin yanı sıra yine yılda üç kez, azami 450 TL’ye kadar cam işleri hizmeti de ücretsiz olarak veriliyor.

Bu haber 2500 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.