Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Tora Petrol, Gilbarco Veeder Root’un yeni ürünü Frontier’i tanıttı

Güncelleme :30.01.2015

Gilbarco Veeder-Root’un Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Avusturalya, Yeni Zelanda Başkanı Pierre Fornet,” Türkiye’de Tora ile ortaklıklarının çok doğru bir karar olduğunu, Tora ile beraber Frontier’in satışında büyük başarı elde edeceklerini, bunun ortaklıklarını bir adım ileriye götüreceğini belirti.”

 
         Akaryakıt pompalarında dünyanın lider firması olan Gilbarco’nun Türkiye için tasarladığı yeni ürünü Frontier’in tanıtımı İstanbul The Ritz - Carlton Oteli’nde gerçekleştirildi. Akaryakıt dağıtım firmalarının birçok temsilcisinin ve Tora Petrol’ün bayilerinin bulunduğu tanıtım toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.  Frontier ile ilgili gazetemize bilgi veren Gilbarco Veeder-Root’un Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Avusturalya, Yeni Zelanda Başkanı Pierre Fornet, bu üründe bütün dünyada kabul görmüş ve alanında en iyi kalitede olan komponentlerini kullandık.Türkiye pazarı için dizayn edilerek tamamen Alman teknolojisi ile Gilbarco’nun  Hindistan fabrikasında  üretilen Frontier’in çok kaliteli ve aynı zamanda ekonomik fiyatta olması Türkiye akaryakıt sektöründe kısa sürede kabul görüp, belirli yer edinecektir. Türkiye’deki iş ortağımız Tora Petrol’ün bize verdiği katkılarla Türkiye piyasası için çok güzel bir pompa dizayn ettik. Kaliteden ödün vermeden, daha ekonomik fiyata satılacak olan bu pompamızı alıp deneyen firmalar tercihlerini bu pompadan yana kullanacaktır dedi.
Frontier ile ilgili bu sene Türkiye piyasasındaki beklentilerini de açıklayan Gilbarco Veeder-Root’un Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Avusturalya, Yeni Zelanda Başkanı Pierre Fornet, bu ürünümüzün de Türkiye piyasasında satılmaya başlamasıyla diğer ürünlerimizle beraber satışlarımız iki katına çıkacak. İlk sene ürünü tanıtma yılı olacağından önümüzdeki yıllarda Frontier’in satışları artarak devam edecek.
Pierre Fornet, Türkiye’de Tora ile ortaklıklarının çok doğru bir karar olduğunu, Tora ile beraber Frontier’in satışında büyük başarı elde edeceklerini, bunun ortaklıklarını bir adım ileriye götüreceğini belirti.
Tora Petrol’ün Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akın,  “Gilbarco ile  çok sağlam bir ilişkilerinin bulunduğunu, iki firmanın kimyasının birbirine uyduğunu belirterek konuşmasını şu şekilde sürdürdü:
1988 yılında kurulan Tora Petrol 17 yıllık sürede birçok başarılara ve ilklere imza attı. Bugün 140 kişiden oluşan kadromuz, 32 bayiimiz ve Türkiye genelinde kendi bölgelerinde hizmet veren 11 saha teknik destek ekiplerimizle petrol sektörüne en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Gilbarco ile 10 yıldır çalışmalarımız devam ediyor. İlk başta bir kanalda çalışırken gösterdiğimiz başarı sayesinde bütün ürün gruplarında bizimle çalışmaya başladılar.
Gilbarco ile birçok ortak ve benzer yanlarımız var. Her iki firma da Sağlık- Emniyet- Çevre konularında çok hassas ve bu konulara büyük önem vermekte.Gilbarco ile aramızda kalıcı ve uzun vadeli bir ilişki var. Aramızdaki bu ilişki sayesinde daha ekonomik ve kaliteli bir ürünün üretilmesi konusuna yoğunlaşarak bir yıl süren
bir çalışmayı başlattık. Bu çalışmanın sonucunda Frontier pompasının üretimini gerçekleştirdik.
Çok kaliteli ve aynı zamanda ekonomik olan bu ürünümüzün bütün akaryakıt firmalarına büyük avantaj sağlayacağını, bu avantajı gören firmaların ürünümüze olan ilgilerinin giderek artacağını
söyleyebilirim dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 4285 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.