Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Tora Petrol, Gilbarco Veeder Root’un yeni ürünü Frontier’i tanıttı

Güncelleme :30.01.2015

Gilbarco Veeder-Root’un Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Avusturalya, Yeni Zelanda Başkanı Pierre Fornet,” Türkiye’de Tora ile ortaklıklarının çok doğru bir karar olduğunu, Tora ile beraber Frontier’in satışında büyük başarı elde edeceklerini, bunun ortaklıklarını bir adım ileriye götüreceğini belirti.”

 
         Akaryakıt pompalarında dünyanın lider firması olan Gilbarco’nun Türkiye için tasarladığı yeni ürünü Frontier’in tanıtımı İstanbul The Ritz - Carlton Oteli’nde gerçekleştirildi. Akaryakıt dağıtım firmalarının birçok temsilcisinin ve Tora Petrol’ün bayilerinin bulunduğu tanıtım toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.  Frontier ile ilgili gazetemize bilgi veren Gilbarco Veeder-Root’un Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Avusturalya, Yeni Zelanda Başkanı Pierre Fornet, bu üründe bütün dünyada kabul görmüş ve alanında en iyi kalitede olan komponentlerini kullandık.Türkiye pazarı için dizayn edilerek tamamen Alman teknolojisi ile Gilbarco’nun  Hindistan fabrikasında  üretilen Frontier’in çok kaliteli ve aynı zamanda ekonomik fiyatta olması Türkiye akaryakıt sektöründe kısa sürede kabul görüp, belirli yer edinecektir. Türkiye’deki iş ortağımız Tora Petrol’ün bize verdiği katkılarla Türkiye piyasası için çok güzel bir pompa dizayn ettik. Kaliteden ödün vermeden, daha ekonomik fiyata satılacak olan bu pompamızı alıp deneyen firmalar tercihlerini bu pompadan yana kullanacaktır dedi.
Frontier ile ilgili bu sene Türkiye piyasasındaki beklentilerini de açıklayan Gilbarco Veeder-Root’un Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Avusturalya, Yeni Zelanda Başkanı Pierre Fornet, bu ürünümüzün de Türkiye piyasasında satılmaya başlamasıyla diğer ürünlerimizle beraber satışlarımız iki katına çıkacak. İlk sene ürünü tanıtma yılı olacağından önümüzdeki yıllarda Frontier’in satışları artarak devam edecek.
Pierre Fornet, Türkiye’de Tora ile ortaklıklarının çok doğru bir karar olduğunu, Tora ile beraber Frontier’in satışında büyük başarı elde edeceklerini, bunun ortaklıklarını bir adım ileriye götüreceğini belirti.
Tora Petrol’ün Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akın,  “Gilbarco ile  çok sağlam bir ilişkilerinin bulunduğunu, iki firmanın kimyasının birbirine uyduğunu belirterek konuşmasını şu şekilde sürdürdü:
1988 yılında kurulan Tora Petrol 17 yıllık sürede birçok başarılara ve ilklere imza attı. Bugün 140 kişiden oluşan kadromuz, 32 bayiimiz ve Türkiye genelinde kendi bölgelerinde hizmet veren 11 saha teknik destek ekiplerimizle petrol sektörüne en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Gilbarco ile 10 yıldır çalışmalarımız devam ediyor. İlk başta bir kanalda çalışırken gösterdiğimiz başarı sayesinde bütün ürün gruplarında bizimle çalışmaya başladılar.
Gilbarco ile birçok ortak ve benzer yanlarımız var. Her iki firma da Sağlık- Emniyet- Çevre konularında çok hassas ve bu konulara büyük önem vermekte.Gilbarco ile aramızda kalıcı ve uzun vadeli bir ilişki var. Aramızdaki bu ilişki sayesinde daha ekonomik ve kaliteli bir ürünün üretilmesi konusuna yoğunlaşarak bir yıl süren
bir çalışmayı başlattık. Bu çalışmanın sonucunda Frontier pompasının üretimini gerçekleştirdik.
Çok kaliteli ve aynı zamanda ekonomik olan bu ürünümüzün bütün akaryakıt firmalarına büyük avantaj sağlayacağını, bu avantajı gören firmaların ürünümüze olan ilgilerinin giderek artacağını
söyleyebilirim dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 3849 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Rüzgardan elektrik üretimi, ilk kez tüm yenilenebilir kaynakların toplamını geçti... 28.11.2020
2020’de Afrika ve Suudi Arabistan’da Mepsan Rüzgarı Esti!... 28.11.2020
TEMSA’nın ilk elektrikli otobüs ihracatı İsveç’in çevreci adasına! ... 28.11.2020
Elektrik üretimi Eylül ayında yüzde 9 arttı... 28.11.2020
Pandemi elektrik tüketicilerinin öncelik ve beklentilerini değiştirdi... 28.11.2020
Trafiğe son 10 ayda 850 bin 969 aracın kaydı yapıldı... 28.11.2020
Elektrikli Araç Endüstrisi Petronas’ın Konferansında Masaya Yatırıldı!... 28.11.2020
ASİS Otomasyon’a Kocaeli Sanayi Odasından Yazılım Ürünleri Sanayi Ödülü… ... 28.11.2020
Tesla, “süper şarj kolonları” için Çin’de yeni bir fabrika kuruyor ... 28.11.2020
LNG zengini Katar’ın yurt dışı yatırımları hız kesmiyor... 28.11.2020
QNB Finansbank ve Petrol Ofisi'nden akaryakıt indirimi ve ParaPuan imkanı... 28.11.2020
Atık Yönetimi ile Sürdürülebilirliğe Bakış... 28.11.2020
TEST İSTASYONU’nun 34.sü Haber Ekonomi’nin Kasım sayısında yayınlandı... 28.11.2020
Türkiye’nin Petrol ithalatı Eylül ayında yüzde 14 arttı... 28.11.2020

 


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.