Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Danışman Grup Güvenli Yakıt İkmal Sistemlerinde Turpak’ı Tercih Etti

Güncelleme :20.02.2015

Danışman Grup’un 9  lokasyonununa ve 250’nin üzerindeki aracına taşıt tanıma otomasyonu kurulumu için montaj çalışmalarına start verildi.  

 

Kaliteli yüksek teknoloji ürünleri ile verdiği üst düzey teknik destekle akaryakıt sektörüne yön veren TURPAK, yeni nesil TSC ( Turpak SiteOmat Controller ) pompa ve tank otomasyonu ile İnşaat ve Maden sektörünün liderlerini buluşturmaya devam ediyor.

Son dönemde TURPAK  TSC'yi tercih eden önemli kuruluşlardan birisi de Danışman Grup oldu. DANIŞ YAPI , TEKNİK BETON ve  DANIŞ MERMER grup şirketlerine ait tesislerin otomasyon kurulumu için anlaşma sağlandı.

ATEX sertifikasına sahip yeni nesil Nano kablosuz antenler Emniyet ve Güvenlik konularındaki  uluslararası standartları Turpak otomasyonunu kullanan firmaların hizmetine sunuyor.. Tabanca anteni yetkisiz kişilerce yerinden çıkartılması durumunda kendisini otomatik olarak devre dışı bırakan bu sistem , böylece  programlanan araç dışında başka bir noktaya yakıt vermesi engellenmektedir. Tekrar çalışır hale gelebilmesi için yetkili servis tarafından özel bir cihaz ile aktifleştirilmesi gerektiğinden dışarıdan müdahalelerin oluşturacağı riskleri de ortadan kaldırıyor.
 
 Danışman Grup’un 9  lokasyonununa ve 250’nin üzerindeki aracına taşıt tanıma otomasyonu kurulumu için montaj çalışmalarına start verildi.  
Projenin tamamlanması ile Danışman Grup, araçlarının akaryakıt ikmallerini, pompa çıkışlarını  ve akaryakıt tank seviyelerinin dolum bilgilerine  şirket merkezinden ulaşarak saha operasyonlarını efektif bir şekilde yönetebilecek. Otomasyon sistemine geçişle birlikte akaryakıt giderlerini kontrol altına alacak olan Danışman Grup , elde edeceği artı değeri yeni yatırımlar için kullanmayı hedefliyor.


 

Bu haber 3513 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.