Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ekipman Başlıkları

Tekser Münhasır Temsilciliklerine Alman Çevre Teknolojisi Oilex'i de Kattı

Güncelleme :27.03.2015

Tekser ile Oilex arasında imzalanan münhasır distribütörlük anlaşması ile Alman Çevre Teknolojisi Oilex Tekser’in ürün portföyüne katıldı.

 

Çevresel konuların tüm dünyada öneminin artması ile gelişen çevre teknolojileri yüzleri güldürüyor. İsviçre laboratuarlarında beş yılı aşkın çalışmalar sonucu geliştirilen organik teknoloji Oilex, gerek kuru zeminde gerekse de sıvı yüzeyde petrolden boyaya, bitkisel yağlardan kana kadar geniş yelpazedeki sıvıları çok kısa sürede bünyesine hapsetmektedir.
Oilex, %100 organik bir ürün olmasının yanı sıra, kullanıldığı andan itibaren en az 24 saat sonrasına kadar suyu emmemesi, hemen etki göstermesi ve çok hafif olması özellikleri ile benzer ürünlerden ayrışmaktadır.
Ürünümüzün her çeşit yüzeyde uygulanabilmesi, akaryakıt istasyonları ve dolum tesislerinde dolum esnasında oluşabilecek kaçaklarda olduğu gibi, denizlerde yaşanan tanker kazalarında da etkili bir çözüm sunmaktadır.
Tekser ile Oilex arasında imzalanan münhasır distribütörlük anlaşmasının akabinde Oilex Satış Müdürü Torsten Narawitz ve Satış Yöneticisi Cengiz Atabek'in üç günlük Türkiye ziyareti çerçevesinde birçok çevre, denizcilik ve akaryakıt dağıtım şirketleri ile toplantılar gerçekleştirildi.
Toplantılar sonrası görüşlerine başvurduğumuz Tekser Genel Müdürü Fatih Fincan ' Öncelikle münhasır temsilcilik için birçok aday firma arasından Tekser'i tercih eden Oilex yöneticilerine huzurunuzda teşekkürü borç bilirim. Bu birlikteliğin hem Oilex hem de Tekser için hayırlı olmasını dilerim. Tekser olarak ürün ve hizmet çeşitliliği arayışlarımızın son adımını Oilex ile atmış bulunmaktayız. Bundan sonra da Tekser kalite standartlarına uygun ürün ve hizmet arayışlarımız tüm hızıyla devam edecektir.' şeklinde konuştu.
Toplantıların olumlu geçtiğini belirten Tekser çevre ürünleri sorumlusu Nihan Yavuz ise 'Benzer absorbentlere oranla birçok üstün özelliği olan Oilex ürünümüze çok olumlu tepkiler alıyoruz. Özellikle akaryakıt, kimya ve denizcilik gibi tehlikeli sınıfta nitelendirilen sektörlerde acil müdahale ürünü olarak ciddi anlamda teveccüh görmesini beklemekteyiz.' dedi.
2-5 Nisan tarihleri arasında Tüyap fuar merkezinde gerçekleştirilecek olan Petroleum 2015 fuarında iki büyük stantla yer alacak olan Tekser, Oilex ürünlerini de daha geniş kitlelere tanıtacak olmanın heyecanını yaşıyor…  

Bu haber 2441 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Türkiye'nin doğal gaz tüketimi yüzde 2,9 arttı... 01.06.2020
ZF, WABCO alımını tamamladı... 01.06.2020
IVECO’dan Metroport’a 2 adet S-WAY çekici teslimatı ... 01.06.2020
EPDK'nin enerji sektörüne yönelik tüm işlemleri elektronik ortamda yapılabilecek... 01.06.2020
Pirelli'den 4 lastik alana 400 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediyesi... 30.05.2020
Fatih Sondaj Gemisi Karadeniz'e uğurlandı... 30.05.2020
Motul Madeni Yağları Sağladığı Yakıt Tasarrufu ve Verimlilik İle Araç Sahiplerinin Yanında... 30.05.2020
Koronaya çözüm bulunduğunda ve bugünler bittiğinde, ne olacak?... 30.05.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.