Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Mepsan’dan Aygaz AÇM’lerine eğitim desteği

Güncelleme :15.06.2015

AYGAZ, “Brugg Boru Ürün ve Montaj Eğitimi”ni Mepsan’dan aldı.
 

Avrupa’nın en büyük LPG ithalatçısı olan ve 81 ilde 3.800'e yakın tüpgaz bayi ve otogaz istasyonuyla hizmet veren AYGAZ, “Brugg Boru Ürün ve Montaj Eğitimi”ni Mepsan’dan aldı.
Türkiye’nin dört bir yanından gelen, Aygaz Arıza Çözüm Merkezi (AÇM) ve mühendislik firmalarının yetkililerine, Mepsan Konya fabrikasında teorik ve uygulamalı olarak “Brugg Boru Ürün ve Montaj Eğitimi” verildi. Eğtimle katılımcılara, ‘Brugg boru uygulamalarında’ yetkinlik kazandırmak amaçlandı.
Dünyanın tek çelik malzemeli, esnek boru markası olan Brugg; sanayi, bina tekniği, ısı ağı ve yakıt istasyonlarının kurulumu alanlarında faaliyet gösteriyor. Brugg ayrıca sıvı ve gazların yeraltı ve yer üstünde taşınması amacıyla üretilen üstün geometrik yapılı borularıyla da hizmet sunuyor.
Uygulamalı ve teorik eğitim programı dahilinde; tüm farklı boyutlu Brugg borularla ilgili dikkat edilmesi gereken konular katılımcılara hassasiyetle aktarıldı. Montajın prosedürlere uygun yapılması ile yaşanabilecek her türlü sorunun önüne geçilebileceği belirtildi.
Eğitim hakkında bilgi veren LPG Satış Mühendisi Erhan Özkun; “Gerçekleştirilen eğitim, dünyanın tek çelik malzemeli, esnek boru markası Brugg teknik eğitimi olup, bu eğitimlerle bilinç düzeyini artırarak uygulama hatalarının önüne geçmeyi hedefliyoruz” dedi.
Mepsan Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müdürü İbrahim Çelik, teorik ve uygulamalı eğitimlere devam etmek istediklerini ve bu eğitimlerin hem bilgilerin güncellenmesi hem de katılımcıların bilgilenmesi açısından önemli olduğunu ifade etti. Çelik, en büyük yatırımın, eğitim ve insan kaynağı olduğuna inandıklarını sözlerine ekledi.
 

 

Bu haber 3073 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.