Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil Açılışları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Güncelleme :16.06.2015

İstasyon açılışlarına devam eden Kadoil, 1 günde 3 açılış gerçekleştirerek sektörde bir ilke imza attı.
 

Akaryakıt sektöründe 9. sıradaki yerini sağlamlaştıran Kadoil 1 günde 3 açılış gerçekleştirerek sektörde bir ilke imza attı. Kadoil Türkiye genelindeki şehir merkezi bayi ağını yayınlaştırarak, kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni istasyonlarını Mersin’de hizmete açan Kadoil Cuma günü 3 ayrı açılış gerçekleştirdi. Kadooğlu Holding ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu ve Kadoil yönetimi üç açılışta da hazır bulundu.
Sare Petrol, Akoil ve Ramoil Petrol’ün açılışları aynı gün içerisinde gerçekleştirilirken açılış törenlerinin her birine ilgi yoğundu. Törene Kadooğlu Holding ve TÜRKONFED Genel Başkanı Tarkan Kadooğlu, Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadoil yöneticileri ve satış ekibi katıldı.  
Sare Petrol’un açılış töreninde bir konuşma gerçekleştiren Tarkan Kadooğlu sektöre girdikleri ilk yıllardan söz etti. Sayın Kadooğlu beraber büyüdükleri bayi ve iş ortaklarına teşekkür ederken, 30 yılı aşkın bir süredir enerji sektöründe faaliyet gösteren Özmen ailesi ile işbirliği gerçekleştirmiş olmaktan duyduğu mutluluğu sözlerine ekledi. Kadooğlu sektör oyuncularını düşününce Kadoil’in en büyük farkının istasyon işletmeciliğinden gelen bir yönetime sahip olduğunu, bu nedenle sektörün sıkıntı ve zorluklarını çok iyi bildiklerini bunu her gün avantaja çevirdiklerini söyledi.
 

Açılışa özel kadro


Mersin önde gelenlerinin de yoğun ilgi gösterdiği açılışa Akdeniz Belediye Başkanı Sayın Mehmet Fazıl Türk, Mezitli Belediye Başkanı Sayın Neşet Tarhan, Milletvekili Sayın Mustafa Gültak katıldı. Törene ayrıca iş dünyasının önde gelenleri, sektör temsilcileri, yerel yetkililer ve vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Açılış konuşmasını Özmen şirketler grubu adına Mustafa Özmen gerçekleştirdi. Özmen, Kadoil ile gerçekleştirdikleri iş birliğinin bir ömür sürmesini dilerken, Mersin’lilere bu isim altında da hizmet verecek olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi.
 

450 istasyon


Aynı gün içerisinde Akoil ve Ramoil Petrol’ün de açılışına katılan Kadooğlu Holding ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu birbiri ardına açtığı yeni akaryakıt istasyonları ile şehir merkezlerindeki ağını genişletmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi. Tarkan Kadooğlu ayrıca bayilerine her zaman destek olacaklarını onlardan da destek görüp, el ele sırt sırta daha da büyüyeceklerini dile getirdi. Sayın Kadooğlu, son 20 yıldır Türkiye’de ki değişimle beraber akaryakıt sektöründe de değişimin başladığını, yerel ve Anadolu firmalarının güçlenmesi ile kalitenin ve olumlu yansıyan rekabetin arttığını sözlerine ekledi. İstasyon işletmeciliğinin market işletmeciliği, araç yıkaması gibi hizmetlerle oluşan müşteri memnuniyeti ile güçleneceği ile sözlerine devam eden Sayın Kadooğlu, Kadoil bayilerini seçerken de bunları gerçekleştirebilecek kişi ve firmalarla il birliği yaptığını bu nedenle içinin rahat olduğunu dile getirdi. Tarkan Kadooğlu ayrıca sektörde 80 dağıtım firması içinde 9. sırada yer aldıklarını ve bugün 351. Kadoil bayisini açmış olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken hedeflerinin % 130 unu gerçekleştirmiş olmaktan duyduğu gurur ile bütün Kadoil ekibine ve iş ortaklarına teşekkür etti. Gelecek yıl pazar payını %2 ye ulaştıracaklarını sözlerine ekleyen Sayın Kadooğlu istasyon sahibi Ramiz Hocaoğlu’nunda Kadoil’e güç katacağına inandığını belirtti.

 

Bu haber 4393 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.