Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadooğlu Holding’in iftarına yoğun ilgi

Güncelleme :25.06.2015

Kadooğlu Holding’in İstanbul Çargah Restoran’ta verdiği iftar yemeği 1000’in üzerinde kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 

Kadooğlu Holding’in İstanbul’da düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde sektör temsilcileri, iş, siyaset ve sanat dünyasının temsilcileri bir araya geldi. Kadooğlu Holding’in İstanbul’daki iftar yemeği İstanbul Çargah Restoran’da yoğun katılımla gerçekleştirildi. Kadooğlu Holding ve Türkonfed Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu ve Kadooğlu Ailesi fertleri tüm misafirleri kapıda tek tek karşıladı. Yoğun ilginin olduğu iftar yemeğine 1000’in üzerinde kişi katıldı.
Kadooğlu Holding ve Türkonfed Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada her yıl olduğu gibi bu sene de dostları bir arada görmekten çok mutlu olduğunu, iftar programına katılan tüm davetlilerle beraber olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, bu birlik ve beraberliğin tüm ülkede yaşanmasını arzuladığını belirterek iftara katılanlara kendisi ve şirketi adına teşekkür etti.
 

Bu haber 4931 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.